Srbija - politika

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by BritkiMozak » 06 May 2023, 13:32

Maja wrote: 05 May 2023, 00:22Ja sam potpisala
I ja.
Veca wrote: 05 May 2023, 00:28 ...bjezi bolan, po cijelu noc ne spavaju, prate k'o zavisnici!
Ma ima svakakavih ovisnika. Ja recimo neprestano iznova i iznova gledam Teletabise na Youtubeu. Toliko sam ovisan o njima da malo spavam. :valja :plavi :valja :plavi :valja :plavi .
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3117
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by CikCikCikPogodi » 06 May 2023, 13:39

Danas mladi prikupljaju sadarzaje preko interneta.
Evo kakvih psihopati se pustaju da imaju slobodu govora. Naravno samo dostupno.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2023, 14:01

Shadow wrote: 05 May 2023, 00:17
Rum wrote: 05 May 2023, 00:12 Nigdje veze bas djeca ovo gledaju
I ja cisto sumnjam. Ova "stvorenja" ne znam kome su zanimljiva. Nit koja je ova sezona po redu. Ukinut svakako. Kao i sve i jedan snimak ovakvih gluposti sa mreza.
Nisam za to iako mi se gadi taj format.
Jer ako se ukine nešto samo zato što je tebi glupo, sutra će doći na red nešto šta ti voliš a drugima je glupo.

Jedino šta podržavam je zabrana govora mržnje ali u to ne spadaju svađe u Zadruzi zbog pogrešne boje tangi ili ukradenih tampona ili zbog čega se već svađaju :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27268
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14273 times
Been thanked: 14616 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by ironman » 06 May 2023, 14:10

Grupe ljudi okupljene i sastavljene po kriteriju da imaju kratak fitilj i sklonost konfliktu.
Te onda zatvorene zajedno u iste prostorije.
To kao eksperiment moze proci jednom.
Ponavljanje istog samo sa drugim.kandidatima je svjesno trovanje ..
Naravno postoji daljinski ali opet..
Ja nisam.mjerilo da se moje broji kad kazem da bih to ukinuo..
Ali onako,realno,koja je korist od ovog sranja..
Marinko opsovao Petru a Zorici ispala guzica u wc..sve to poluotvorenih usta posmatra Zmaj od Sipova obucen samo u gace..
:D.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by insomnia » 06 May 2023, 14:10

CikCikCikPogodi wrote: 06 May 2023, 13:39 Danas mladi prikupljaju sadarzaje preko interneta.
Evo kakvih psihopati se pustaju da imaju slobodu govora. Naravno samo dostupno.
A de malo proguglaj ovog olija 😀
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by insomnia » 06 May 2023, 14:16

Englez koji je uradio na desetine operacija da bi izgledao ko nekakav koreanski pjevac
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by insomnia » 06 May 2023, 14:19

ironman wrote: 06 May 2023, 14:10 Grupe ljudi okupljene i sastavljene po kriteriju da imaju kratak fitilj i sklonost konfliktu.
Te onda zatvorene zajedno u iste prostorije.
To kao eksperiment moze proci jednom.
Ponavljanje istog samo sa drugim.kandidatima je svjesno trovanje ..
Naravno postoji daljinski ali opet..
Ja nisam.mjerilo da se moje broji kad kazem da bih to ukinuo..
Ali onako,realno,koja je korist od ovog sranja..
Marinko opsovao Petru a Zorici ispala guzica u wc..sve to poluotvorenih usta posmatra Zmaj od Sipova obucen samo u gace..
:D.
Pa dobro. Ovi naopaki su barem po tom pitanju u pravu. Ovo jesu “zapadne vrijednosti” jer je ovaj format emisija upravo i preuzet sa zapada. Srbi su mu samo dodali sebi svojstvenu dozu ludila
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by BritkiMozak » 06 May 2023, 14:25

ironman wrote: 06 May 2023, 14:10 Marinko opsovao Petru a Zorici ispala guzica u wc..sve to poluotvorenih usta posmatra Zmaj od Sipova obucen samo u gace.. :D.
I što je bilo poslije sa Zoricom? Je l ju boljelo što joj je ispala guz'ca u WC školjku? Tko joj ju je izvadio? Je li išla na kirurgiju?

:valja :plavi :valja :plavi :valja :plavi
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Duh » 06 May 2023, 17:07

kad su nakon onoliko partizanskih filmova, uskrsli cetnici...tesko mozemo o uticaju medija...
uvijek treba napomenuti da je zlo u covjeku.
ovo dobacivanje srbijanskih politicara je malo zesca glupost, sto ne prolazi bas ni kod srba...

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Naseef Mushroom » 06 May 2023, 17:40

BritkiMozak wrote: 06 May 2023, 13:26
Shadow wrote: 05 May 2023, 00:17

I ja cisto sumnjam. Ova "stvorenja" ne znam kome su zanimljiva. Nit koja je ova sezona po redu. Ukinut svakako. Kao i sve i jedan snimak ovakvih gluposti sa mreza.
Nikakva cenzura nije dobra, nego se roditeljima mora olakšati da kada djeca idu na Internet da ne mogu gledati svaki sadržaj koji im se pojavi dok surfaju. Znači, ako dijete ima 7-8 godina, a pojave se golišave sise s neke reklame ili nekih vijesti; roditelj treba staviti kvaku na "Ne želim gledati seksualno eksplicitni sadržaj na ovome smartphonu / pregledniku na kompjuteru". I kad on stavi zabranu na to, ta se zabrana mora poštovati. Televizija se može gledati i preko Internet preglednika. Mada sumnjam da djeca koriste laptope i stolne kompjutere za Internet. Koriste smartphone i tablete. Mada se preporučuje da djeca do 6-te godine života NIKAD ne koriste te uređaje, jer negativno utječu na razvoj govora, pamćenja, koncentracije i motoričkih sposobnosti.
U mene rodica radi baš to, ne samo da koristi filter za Google i ima uključenu sigurnosnu zaštitu, već koristi i isti Chrome profil kao i njena djeca, gdje može svake sekunde kontrolisati historiju pretraživanja.

Isto sam tako jednom sjedio sa kolegama u nekom kafiću gdje nam je jedan htio nešto pokazati na internetu ali pošto je koristio wi-fi od tog kafića, nije mogao ući na tu stranicu.

Postoji mnogo mogućnosti ali je lakše ne zamarati se sa tim i dati petogodišnjem djetetu telefon da kuca šta god poželi, i onda kriviti zli internet jer si kao roditelj zakazao.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51719
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21052 times
Been thanked: 20887 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Shadow » 06 May 2023, 17:45

Naseef Mushroom wrote: 06 May 2023, 14:01
Shadow wrote: 05 May 2023, 00:17

I ja cisto sumnjam. Ova "stvorenja" ne znam kome su zanimljiva. Nit koja je ova sezona po redu. Ukinut svakako. Kao i sve i jedan snimak ovakvih gluposti sa mreza.
Nisam za to iako mi se gadi taj format.
Jer ako se ukine nešto samo zato što je tebi glupo, sutra će doći na red nešto šta ti voliš a drugima je glupo.

Jedino šta podržavam je zabrana govora mržnje ali u to ne spadaju svađe u Zadruzi zbog pogrešne boje tangi ili ukradenih tampona ili zbog čega se već svađaju :oo

Pa nista onda nek se razuzdaju jos i vise. Ja rekoh da cisto sumnjam da to djeca i gledaju.
Ima ih sigurno uprate, ali mislim da nije to u nekom vecem procentu.

Zasto bi i gledali, ima toliko toga i na drugim stranama. Samo sto zadruga nije neka tamo preko, tu je na nasim prostorima. Onda djeca vide, slusaju, i ono sto je bilo neprihvatljivo, postaje novo prihvatljivo. Cim ti je blize, onda te i stize.


Pa eto vidis, meni glupo, tebi se gadi. Nekom trecem sto ti volis ili ja ne bi valjalo, glupo je i gadi se.
Pa i mi smo zmirili :oo
Mirno more

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Pokrenuta peticija za oduzimanje dozvola televizijama Pink i Happy, već ima 300.000 potpisa

Post by Duh » 06 May 2023, 18:03

treba fitere i odraslima.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests