Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3117
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by CikCikCikPogodi » 26 Apr 2023, 10:23

Koraci_u_noci wrote: 26 Apr 2023, 09:59 Vjerovatno su uzeli lovu za nastup, a onda je Novak ispao prerano
Bilo je igranja po kladionici. Ovako isto komentarisu oni sto su pali na Arsenalu.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24959
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7005 times
Been thanked: 6649 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Koraci_u_noci » 26 Apr 2023, 10:43

Ma po tim turnirima je slabiji nagradni fond pa organizatori daju jakim igracima naknadu za sam nastup da bi privukli gledaoce, sponzore, paznju. Znaci Djokovic je uzeo mozda sto dvjesta hiljada unaprijed, mozda i po miliona i onda ispao u cetvrtfinalu, sto ovog smeta. Al trebali su bolje ispregovarat
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84541
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16636 times
Status: Offline

RTS djelovala iz zasjede-Mile vice Djokalju da je cigo

Post by Fuddo » 26 Apr 2023, 12:55

Dodik: Hvala RTS-u za neprospavanu noć, porodica Đoković u meni uvijek ima prijatelja

Nikolina Damjanić26.04.2023. / 12:16
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se Radio-televizija Srbije (RTS) djelujući iz zasjede, iz njima znanih razloga, odlučila na krajnje neprofesionalan način, da djeluje u formi sačekuše i time poljulja njegovo visoko povjerenje u njih.

Dodik kritikovao RTS zbog snimka Izvor: Youtube/screenshot/RTSnone
"Gostujući u sinoćnjoj emisiji 'Oko' RTS-a iznio sam svoj stav o svim postavljenim pitanjima, otvoreno, jasno, precizno kao i uvijek. Moj odnos prema voditelju emisije (Gorislavu) Papiću ostaje pun poštovanja i uvažavanja. Porodica Đoković je časna, ali izložena raznim neprijatnostima i podmetanjimaod onog dijela Srbije koja ne može da im oprosti uspjeh", istakao je Dodik.

Dodik je naglasio da se iz dijela koji se pojavio na društvenim mrežama, a koji je dio kratkog razgovora sa voditeljom Papićem pred sami početak snimanja emisije, jasno vidi da govori o pojedinim članovima tima koji nisu bili na visini zadatka, ni u pripremi ni u toku turnira.

"Žao mi je što sam ovim povodom doživio razočarenje u RTS. Nastaviću da poštujem i uvažavam uspjeh neponovljivog Novaka Đokovića i da kao i do sada poštujem i cijenim njegovu porodicu. Završićemo sve dogovore u vezi sa turnirom 'Srpska open'. Drago mi je što sam upoznao menadžerske i rukovodeće sposobnosti Đorđa Đokovića i ostajem veoma zahvalan na činjenici da je turnir ove godine održan u Banjaluci.



Milorad Dodik, gostovanje u emisiji Oko
Izvor: Nebojša Vukanović YouTubenone

Izvinjavam se ako je spekultivni prikaz na mrežama povrijedio članove porodice Đoković. Mene jeste. Hvala RTS-u za moju neprospavanu noć. Ne mogu da vjerujem da su to uradili na ovako gnusan način. Kao iskreni poštovalac Novaka Đokovića i kao tenisera i kao čovjeka, želim svu sreću njemu i njegovoj porodici. Srđanu i Đorđu uspjeh u svemu", poručio je Dodik.

On je naveo da će u njemu uvijek imati prijatelja i poštovaoca, i da taj njegov odnos prema porodici Đoković neće moći da ugroze nikakva podmetanja i medijski neprofesionalizam.

"RTS je izgubila nekoga koji je, nažalost, mislio da ima nade za profesionalizam u medijima", zaključio je predsjednik Republike Srpske.




:haha

Joj bizona
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27248
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14261 times
Been thanked: 14596 times
Status: Offline

Re: RTS djelovala iz zasjede-Mile vice Djokalju da je cigo

Post by ironman » 26 Apr 2023, 12:59

Tjt prava rijec.
Bizon :oo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84541
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16636 times
Status: Offline

Re: RTS djelovala iz zasjede-Mile vice Djokalju da je cigo

Post by Fuddo » 26 Apr 2023, 13:05

Sta kaze, ja mu sve nastimo da bude prvi a on mamujebo ispo :D.
Ovo bolje od filma
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27248
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14261 times
Been thanked: 14596 times
Status: Offline

Re: RTS djelovala iz zasjede-Mile vice Djokalju da je cigo

Post by ironman » 26 Apr 2023, 13:15

dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3117
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by CikCikCikPogodi » 26 Apr 2023, 15:54

Koraci_u_noci wrote: 26 Apr 2023, 10:43 Ma po tim turnirima je slabiji nagradni fond pa organizatori daju jakim igracima naknadu za sam nastup da bi privukli gledaoce, sponzore, paznju. Znaci Djokovic je uzeo mozda sto dvjesta hiljada unaprijed, mozda i po miliona i onda ispao u cetvrtfinalu, sto ovog smeta. Al trebali su bolje ispregovarat
Mesar konta takozvani Srpska Open ravan Wimbledonu. Dobro da nije nazvao turnir Velike Srbije ili Svete Srpske. Ionako su glavni sponzori bili Dodik i SPC.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RTS djelovala iz zasjede-Mile vice Djokalju da je cigo

Post by Naseef Mushroom » 26 Apr 2023, 17:53

Fuddo wrote: 26 Apr 2023, 13:05 Sta kaze, ja mu sve nastimo da bude prvi a on mamujebo ispo :D.
Ovo bolje od filma
Znači u samo jednoj izjavi uvrijedio je najvećeg srpskog ambasadora, popljuvao mu porodično stablo, dao rasističku izjavu za Rome i otkrio da se u gospodskom sportu štimaju rezultati :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Kai » 26 Apr 2023, 18:14

Djaba sve , primitivac ostaje primitivac..
Vragolasto..:zao

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15203
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 964 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Tokmak » 26 Apr 2023, 21:00

Nije žvaka za seljaka.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Lavlje_srce » 26 Apr 2023, 23:24

Kaze RTS mu napravio "sacekusu". Boze gdje ja zivim. :sunja

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Taare » 27 Apr 2023, 01:26

Morete me ismijat, al ja sam ubijeđen da je voditelj znao da će se snimit i objavit.
totalno neprirodan. Baš ko da zna kako će se završit
Msm, ipak se radi o srpskoj državnoj tv koju vučić drži u šaci i kojoj se, po pravilu, ne mogu potkrast ovakve stvari
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Naseef Mushroom » 27 Apr 2023, 06:54

A i on se sa voditeljem raspričao kao da mu je jaran pa da mu može nasamo to reći :lud
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7931 times
Status: Offline

Re: Dodik o Đokoviću i njegovoj porodici: "Ciganija poprilična..."

Post by Krokodil Behko » 27 Apr 2023, 10:24

Naseef Mushroom wrote: 27 Apr 2023, 06:54 A i on se sa voditeljem raspričao kao da mu je jaran pa da mu može nasamo to reći :lud

Kompleks bosanskog Srbina.
Vjerovatno se on tako u Beogradu ispriča i s poštarom, sladoledžijom, kondukterom....
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21246 times
Contact:
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Rum » 16 May 2023, 19:56

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21246 times
Contact:
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Rum » 11 Jun 2023, 19:39

Novak Đoković osvojio rekordnu 23. Grand Slam titulu!

Image



Srbijanski teniser Novak Đoković je trijumfovao protiv Norvežanina Caspera Ruuda u finalu Roland Garrosa i osvojio rekordnu 23. Grand Slam titulu u karijeri.
Đoković je na putu do svoje 23. Grand Slam titule pobijedio Aleksandra Kovačevića (3:0), Martona Fucsovicsa (3:0), Alejandra Davidovicha Fokinu (3:0), Juana Pabla Varillasa (3:0), Karena Hačanova (3:1), Carlosa Alcaraza (3:1), te u današnjem finalu Caspera Ruuda (3:0). Đoković je veoma loše ušao u meč, te je u svom prvom servis-gemu dopustio break i Ruud je nakon samo desetak minuta vodio s 3:0.



Ipak, Đoković je strpljivo čekao svoju priliku da uzvrati breakom, a kada je dobio prvu na meču, iskoristio ju je.

Novak je došao do breaka u sedmom gemu i smanjio na 4:3, a potom i bio siguran na svoj servis i izjednačio rezultat na 4:4.



Do kraja prvog seta oba tenisera su bila sigurna na svoje servise, te je prvi set otišao u tie-break.

U 13. gemu prvog seta Đoković je bio uspješniji i poveo sa 1:0 u setovima rezultatom 7:6(1) nakon čak sat i po igre.

Na početku drugog seta 36-godišnji Đoković je bio taj koji je odmah napravio break i ekspresno poveo sa 3:0 protiv 12 godina mlađeg Norvežanina.

Srbijanski teniser je briljirao i na svoj servis je izgubio samo pet poena u drugom setu, te je za samo 53 minute drugu dionicu igre riješio u svoju korist rezultatom 6:3 i poveo sa 2:0 u setovima protiv četvrtog tenisera svijeta.
Na početku trećeg seta Đoković je propustio priliku za break u trećem gemu i ni jedan, ni drugi nisu imali takve prilike sve do jedanaestog gema kada je na Ruudov servis Novak imao 40:0.

Đoković nije to propustio i poveo je sa 6:5, a potom bio siguran i na svoj servis, te je slavio sa konačnih 7:6(1), 6:3, 7:5 nakon nešto više od tri sata igre i osigurao rekordnu 23. Grand Slam titulu.
Novak je današnjim trijumfom prestigao Rafaela Nadala koji je ostao na 22 Grand Slama, a ujedno je postao i prvi teniser u historiji koji je barem tri puta osvojio svaki od četiri Grand Slam turnira.

Naime, osvojio je deset titula na Australian Openu, sedam puta je slavio na Wimbledonu, tri puta na US Openu, dok je Roland Garros prije danas osvajao i 2016. i 2021. godine.

Đoković se današnjim trijumfom ujedno i vratio s trećeg na prvo mjesto ATP liste na kojem će od sutra početi rekordnu 388. sedmicu sa 7.595 poena, odnosno 420 više od drugoplasiranog Alcaraza.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21246 times
Contact:
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Rum » 11 Jun 2023, 19:40

Ibrahimović pred TV kamerama "poslao srce" Đokoviću nakon što je čuo njegove riječi

Image



Novak Đoković se u pobjedničkom govoru zahvalio brojnim asovima koji su gledali njegov finalni meč i pobjedu na Roland Garrosu, a na njegove riječi sjajno je reagovao i Zlatan Ibrahimović koji je Novaku pokazao gest rukom u obliku srca.

U loži su između ostalih prisutni bili Zlatan Ibrahimović, Tom Brady, Olivier Giroud i Kylian Mbappe, a Đoković ih nije zaboravio u pobjedničkom govoru i zahvalio im se na podršci.



Email
Zlatan Ibrahimović (Foto: Screenshot)
Zlatan Ibrahimović (Foto: Screenshot)

Novak Đoković se u pobjedničkom govoru zahvalio brojnim asovima koji su gledali njegov finalni meč i pobjedu na Roland Garrosu, a na njegove riječi sjajno je reagovao i Zlatan Ibrahimović koji je Novaku pokazao gest rukom u obliku srca.

U loži su između ostalih prisutni bili Zlatan Ibrahimović, Tom Brady, Olivier Giroud i Kylian Mbappe, a Đoković ih nije zaboravio u pobjedničkom govoru i zahvalio im se na podršci.
"Na kraju, ali ne i najmanje važno, želim zahvaliti svim nogometnim zvijezdama koje su ovdje... Giroudu, Ibri, Mbappéu, Tomu Bradyju... Želim vam zahvaliti što ste došli ovdje i podržali me", rekao je Novak koji je poseban pozdrav uputio Zlatanu.

"Ibra, ti i ja se znamo već neko vrijeme, ti si mi drugar", poručio je.



U trenutku kada ih je kamera zumirala, Ibrahimović je prema kameri pokazao znak srce i na taj način se zahvalio Novaku na lijepim riječima.

Podsjetimo, srbijanski teniser Novak Đoković osvojio je Roland Garros pobjedom u finalu protiv Norvežanina Caspera Ruuda sa 3:0 u setovima, čime je stigao do rekordne 23. Grand Slam titule svih vremena i neupitnog statusa najboljeg tenisera svih vremena.

Đoković je tako postao apsolutni rekorder po broju GS titula sa 23 naslova, a iza sebe je ostavio Rafaela Nadala sa 22 i Rogera Federera sa 20.

Jedini je igrač koji je osvojio sve na ATP touru - sva četiri Grand Slama, svih devet Mastersa i ATP Finale.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21246 times
Contact:
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Rum » 11 Jun 2023, 19:47

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42945
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14167 times
Been thanked: 12746 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Masamune » 11 Jun 2023, 21:46

Bome sad je apsolutni rekorder. Federer je u penziji, a Nadala žestoko muče povrede tako da je prvi put u karijeri ispao iz top 100 ATP liste. Njemu predviđaju penziju ove ili naredne godine zbog toga.

Novak ako ostane zdrav uzeće on još titula. S njim će završiti najbolja era u tenisu ikad.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7931 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Krokodil Behko » 12 Jun 2023, 09:49

I onda se pita neko, što su oni takvi kakvi i jesu


„Mislim da ljudi moraju da shvate da smo mi stvarno bogom dan narod. Ne kažemo bez veze da smo nebeski narod, stvarno jesmo. Imamo genijalne ljude, pogotovo mlade ljude. I treba svi kolektivno da se usredsredimo na mir, na zajedništvo, na podršku. Mnogo ima razdora, mnogo ima razdvajanja od politike i čak i u sportu. Ja se nekako nadam da sport kao jedna grana društva može da ohrabri ljude da se ujedine. Da više ne gledamo koje smo boje, koje smo stranke, koji smo klubovi, navijači… Nego, prosto da smo dio iste nacije, istog naroda i da zajedničkim snagama uredimo nešto za te mlade ljude, za našu djecu. Možda sam otišao daleko sa ovom analizom, ali to sam osjetio da podijelim i šaljem podršku svim roditeljima i svim ljudima u Srbiji“, zaključio je Đoković.

Podsjetimo, gotovo identičan istup nedavno je imao i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić koji je također kazao da su „Srbi nebeski narod“.
online

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests