Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15292 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by HAVANA » 26 May 2023, 22:22

j.... im ja mater svima. :ćitire I amerikancima, kosovarima, srbima, hrvatima, nama, komsinici s petog, teti iz merkatora i onoj na salteru u opstini novi grad.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15292 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by HAVANA » 26 May 2023, 22:23

Eki srbija. Sta me boli qrac.zaboravio sam hljeb kupit. :lupa
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Lahor
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 233
Joined: 09 May 2023, 11:02
Has thanked: 23 times
Been thanked: 27 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Lahor » 26 May 2023, 22:24

A nas iz Novog Sarajva ko jebe, jel?

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15292 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by HAVANA » 26 May 2023, 22:25

Ja sad sve vas volim. I focake.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Krokodil Behko » 27 May 2023, 00:07

Nije bilo više od 30.000 čini se.


online

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26753
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14919 times
Been thanked: 3979 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Veca » 27 May 2023, 00:14

...ma oni ce dodati jednu nulu i to je, To! :ha
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Srbija

Post by Naseef Mushroom » 27 May 2023, 05:51

harlekin wrote: 26 May 2023, 21:41
Naseef Mushroom wrote: 26 May 2023, 20:35
Ma ovo je surealno, ovi svugdje daju Rusofilima krila baš kada je krenula ruska agresija :cudi

Govoreći o Kosovu, još jednom se pokazuje dvoličnost Zapada. Godinama su podržavali Albance da rade Srbima onako kako su Srbi zaslužili, i onda kada je se stanje promijenilo, sada se kao brinu za njihova ljudska prava.

Ne računajući ratne godine, ovo je najpoganije vrijeme u mojih 50 godina života što se tiče dešavanja u “civilizivanom” svijetu.
Ahh nemoj tako,vid mog oka :julia
I poganijeg vremena je bilo,i zapad pokazivao sta i kakav je,samo nis gledo nit te zanimalo,jer da jest nebi se cudio "civilizovanom" svijetu.
Ako stavljam civilizovan svijet pod navodnike onda je očigledno da time ne mislim afričke i azijske zemlje već regiju koja sebi tepa da je dio civilizovanog svijeta, to je mogao zaključiti svako ko ima gram mozga.

Od kada sam se registrovao nisam vidio bezveznijeg forumaša. 0% sposobnosti za diskusije, samo neko ubacivanje i kreveljenje gdje se provaljuješ. I drugi to rade ali su bar inteligentni ili zabavni.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by harlekin » 27 May 2023, 10:54

Naseef Mushroom wrote: 27 May 2023, 05:51
harlekin wrote: 26 May 2023, 21:41
Ahh nemoj tako,vid mog oka :julia
I poganijeg vremena je bilo,i zapad pokazivao sta i kakav je,samo nis gledo nit te zanimalo,jer da jest nebi se cudio "civilizovanom" svijetu.
Ako stavljam civilizovan svijet pod navodnike onda je očigledno da time ne mislim afričke i azijske zemlje već regiju koja sebi tepa da je dio civilizovanog svijeta, to je mogao zaključiti svako ko ima gram mozga.

Od kada sam se registrovao nisam vidio bezveznijeg forumaša. 0% sposobnosti za diskusije, samo neko ubacivanje i kreveljenje gdje se provaljuješ. I drugi to rade ali su bar inteligentni ili zabavni.
A to mozda zato sto ja ne dozivljavam pojam "forumas" necim bitnim ili et da kazem imalo bitnim :cudi
Hrpa nebitni ljudi iznosi neka svoja uzvisena stajalista i misljenje a ni doma ih nitko nist ne pita,vako s strane kad gleda coek djeluje ko prilična sprdacina.
Nego prico si o licimjerju zapada i kak to nisi vidio do sad pa ti samo skrenuo paznju kak to licimjerje traje duze od tvojih 50g i puno je gore,i to radi taj "civilizovani" svijet.
Sramota da tako dobar foumas to ne zna. :kafa

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Srbija

Post by Naseef Mushroom » 27 May 2023, 13:18

harlekin wrote: 27 May 2023, 10:54
Naseef Mushroom wrote: 27 May 2023, 05:51
Ako stavljam civilizovan svijet pod navodnike onda je očigledno da time ne mislim afričke i azijske zemlje već regiju koja sebi tepa da je dio civilizovanog svijeta, to je mogao zaključiti svako ko ima gram mozga.

Od kada sam se registrovao nisam vidio bezveznijeg forumaša. 0% sposobnosti za diskusije, samo neko ubacivanje i kreveljenje gdje se provaljuješ. I drugi to rade ali su bar inteligentni ili zabavni.
A to mozda zato sto ja ne dozivljavam pojam "forumas" necim bitnim ili et da kazem imalo bitnim :cudi
Hrpa nebitni ljudi iznosi neka svoja uzvisena stajalista i misljenje a ni doma ih nitko nist ne pita,vako s strane kad gleda coek djeluje ko prilična sprdacina.
Nego prico si o licimjerju zapada i kak to nisi vidio do sad pa ti samo skrenuo paznju kak to licimjerje traje duze od tvojih 50g i puno je gore,i to radi taj "civilizovani" svijet.
Sramota da tako dobar foumas to ne zna. :kafa
Bar si potvrdio šta sam napisao.
Registrovao si se na forumu samo da bi onda napisao da su tu nebitni ljudi, pa to i jeste poenta foruma, da nebitni pišu o bitnim stvarima, ovdje ne pišu poznate ličnosti ili neko na važnoj funkciji, onda malo ad hominem i kako si previše cool za forumanje i samo posmatraš.

Najbezvezniji forumaš.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by insomnia » 27 May 2023, 13:53

😀
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by harlekin » 27 May 2023, 14:18

Naseef Mushroom wrote: 27 May 2023, 13:18
harlekin wrote: 27 May 2023, 10:54
A to mozda zato sto ja ne dozivljavam pojam "forumas" necim bitnim ili et da kazem imalo bitnim :cudi
Hrpa nebitni ljudi iznosi neka svoja uzvisena stajalista i misljenje a ni doma ih nitko nist ne pita,vako s strane kad gleda coek djeluje ko prilična sprdacina.
Nego prico si o licimjerju zapada i kak to nisi vidio do sad pa ti samo skrenuo paznju kak to licimjerje traje duze od tvojih 50g i puno je gore,i to radi taj "civilizovani" svijet.
Sramota da tako dobar foumas to ne zna. :kafa
Bar si potvrdio šta sam napisao.
Registrovao si se na forumu samo da bi onda napisao da su tu nebitni ljudi, pa to i jeste poenta foruma, da nebitni pišu o bitnim stvarima, ovdje ne pišu poznate ličnosti ili neko na važnoj funkciji, onda malo ad hominem i kako si previše cool za forumanje i samo posmatraš.

Najbezvezniji forumaš.
Ja bi se zabrinuo da me ti cijenis.
Nego u postu izneses svoje misljenje ja ti otvorim te mutave okice i pokazem kak to sto pricas poglupo jer postoje i puno veci primjeri licemjernog zapada i "civilizovanog" svijeta,i umjesto da kazes hvala ti harle ti velis kak sam bezvezan forumas.
Pa ko bi ti ugodio,et necu vise ni pokusavat ti pomoc slobodno se sramoti i pravi budalu od sebe :auf

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Srbija

Post by Naseef Mushroom » 27 May 2023, 14:54

harlekin wrote: 27 May 2023, 14:18
Naseef Mushroom wrote: 27 May 2023, 13:18
Bar si potvrdio šta sam napisao.
Registrovao si se na forumu samo da bi onda napisao da su tu nebitni ljudi, pa to i jeste poenta foruma, da nebitni pišu o bitnim stvarima, ovdje ne pišu poznate ličnosti ili neko na važnoj funkciji, onda malo ad hominem i kako si previše cool za forumanje i samo posmatraš.

Najbezvezniji forumaš.
Ja bi se zabrinuo da me ti cijenis.
Nego u postu izneses svoje misljenje ja ti otvorim te mutave okice i pokazem kak to sto pricas poglupo jer postoje i puno veci primjeri licemjernog zapada i "civilizovanog" svijeta,i umjesto da kazes hvala ti harle ti velis kak sam bezvezan forumas.
Pa ko bi ti ugodio,et necu vise ni pokusavat ti pomoc slobodno se sramoti i pravi budalu od sebe :auf
Koji primjer? Palestina? Ostatak Azije? Afrika?
Svako sa granom mozga može zaključiti da se time misli na države koje sebi tepaju da su civilizovane (zato i navodnici) kao što su SAD i države na kontinentu Europa.

Znači ne šta “civilizovane” države rade drugima već šta se dešava unutar te regije, ali su to svi shvatili osim tebe.
Bilo je isto licemjernosti u prošlosti unutar te regije kao npr. gay prava dok su u isto vrijeme islamofobi ali nikada nije bilo ovako ekstremno, gdje je sve odjednom došla do izražaja i više se niko ne trudi ni da to sakrije ili opravda.

Sve veći rast desnice, podrška Rusofilima na ex-Yu prostoru dok traje agresija na Ukrajinu, seksualne nakaze koje su ušle u škole i obdaništa, udar na slobodu govora, sekte koje se kriju iza borbe za homoseksualce, crnce i vegance kao i sve luđi profili političara.

A ti mi i ne možeš ugoditi ni da hoćeš jer i sam ne znaš jesi li pošao ili došao, sve se svelo na ponavljanja fraza iz 2011. godine a ja niti te cijenim niti ne cijenim. Previše si bezvezan lik da bi mogao išta misliti o tebi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by insomnia » 27 May 2023, 16:55

Image
😂😂😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Maja » 03 Jun 2023, 21:27

Tokom obraćanja, građani su ujedno, uglas, uzvikivali: "Vučiću, odlazi!"
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by seln » 04 Jun 2023, 00:43

insomnia wrote: 27 May 2023, 16:55 Image
😂😂😂
Image
Za 3/5 spremni!

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by srculence7 » 04 Jun 2023, 19:39

Ova odluka o naglom završetku školske godine, po nekom mom razmišljanju i uvidu, nije samo zbog masakra koji se desio već zbog nekih stvari koje su postale svakodnevna pojava a ne mogu se sprečiti niti rizikovati da je reč o neslanoj šali i lažnim dojavama. Sve to iziskuje puno ljudskih kapaciteta određene struke, spremnosti na brze reakcije, sprečavanja širenja panike, dodatne provere, ispitivanja itd. U mnogim slučajevima bespotrebne intervencije i ulaganje napora ali hajde budi siguran da je tako...Po meni neadekvatan odgovor i ne baš sjajno rešenje jer te u septembru može isto, pa i još gore snaći.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by greeneyes » 06 Jun 2023, 07:05

Samo sabura

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Srbija

Post by spacebound » 06 Jun 2023, 07:08

Mogu mislit roditeljskog ponosa :julia
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by seln » 06 Jun 2023, 09:03

spacebound wrote: 06 Jun 2023, 07:08 Mogu mislit roditeljskog ponosa :julia
Ma nije samo roditeljski... naslov iz "He3abucnih":

Image

Djevojčica Marija Nagraisalović (8) koja živi u Banjaluci nastupila je na Svečanoj akademiji Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije i svojim anđeoskim glasom i ljepotom zasjenila sve prisutne
Srpstvo... what's wrong with you?
Za 3/5 spremni!

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Fuddo » 06 Jun 2023, 09:05

Al su uboli prezime, svaka im cast.
Nista se ne desava slucajno.
Dozvolite da se obratimo

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests