TOP SHOP

Sve o održavanju doma.

Moderator: spacebound

Blackhawk
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Blackhawk » 01 Apr 2013, 23:37

Eh ja ga imam na vodu.. Nije iz top shopa, ali svejedno dobro usisava.. I sto se tice onako veceg usisavanja, ok je. Ali belaj recimo kad imas nesto malo za usisati, moras sipati vodu, pa onda to malo usisas i ne mozes ostaviti tako prljavu vodu da stoji u njemu nego moras prati.. I sad za minut sto bi usisalo se nesto malo, ode ti 10 min da ga operes i plus jos da se osusi..
Al prednost jes sto nema prasine, i mozes ubacit neki miris u vodu i sva kuca mirise..

A taj cistac na paru bi uzeo.. al da je sve kako kazu u reklami..

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Sheval » 01 Apr 2013, 23:39

Šta sam god kupio u tom Topšopu,zajebo sam se.

User avatar
nl74
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1607
Joined: 28 Nov 2012, 00:40
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by nl74 » 02 Apr 2013, 01:16

silence wrote:
Svoj dormeo jastuk ne bih sada mijenjala ni za jedan drugi :D.
:D
Joj i ja bih rado da probam taj dormeo :plavi (možda ga i kupim onda) :pusi

User avatar
nl74
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1607
Joined: 28 Nov 2012, 00:40
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by nl74 » 02 Apr 2013, 01:19

gejsha wrote:Ja bih naručila sebi onu kremu od puževa za lice..ali strah me ako mi ne pomogne :hm
A i imam osjećaj da bi pomagala dok je koristiš i da bi se prestankom mazanja sve vratilo na staro.
Neznam kako djeluje ta krema za lice ali ti mogu reći jedno da sam jedne prilike dok sam bio u ribolovu slučajno rano ujutro dohvatio rukom puža i da je pustio toliko sluzi da nisam ruke mogao oprati ni nakon jedno pet-šest pranja sapunom (uvijek su bile glatke i ljigave ) :plavi :plavi
tako da mislim da bi ova krema mogla imati neštoo mada mislim i to da tebi i ne treba ta krema ali eto ... :pusi

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 03 Dec 2013, 13:41

Krokodil Behko wrote:Šta reći za ovo?


Magic Bullet kuhinjski aparat

Image

Magic Bullet je potpuno novi koncept uređaja koji će vam uštediti rad. Za razliku od drugih uređaja koij se koriste samo za specifične recepte i posebne prilike, Magic Bullet je izuzetno praktičan i jednostavan za korištenje, tako da ga možete koristiti svaki dan, i vjerovatno više puta dnevno.

Image

Image

Kreativnost i zabava u kuhinji uz Magic Bullet!

Tajna uštede vremena ovog uređaja je specijalno dizajnirana oštrica i jedinstveni dizajn, koji vrši prenos hrane u zonu za sjeckanje gdje se ona obrađuje velikom snagom. Na taj način se obavlja veliki posao u kratkom vremenskom periodu.

Snažno postolje

Postolje predstavlja srce samog uređaja. Jednostavno uključite Magic Bullet, dodajte jednu od čaša na postolje i pritisnite. Bez dodatnih dugmadi i bez predugačkog uputstva za čitanje, Vaš rad u kuhinji će biti izuzetno jednostavan.

Image

Dvije vrste oštrica


Magic Bullet dolazi sa dvije oštrice, prekriženom oštricom za sjeckanje i miješanje namirnica poput luka, razlilčitih vrsta sireva, mesa ili zamrznutih tekućina, te sa ravnom oštricom za pripremu kremova sa mogućnošću mljevenja tvrđih oblika namirnica poput zrna kafe.

Obje vrste oštrica su napravljene od izuzetno kvalitetnog čelika, koji neće oštetiti Vašu mašinu za pranje suđa, te neće trebati dodatno oštrenje.

Dugačke i kratke čaše


Jedinstveni dizajn ovog proizvoda je tajna njegovog uspjeha. Kratka čaša je idealna za pripremu egzotične hrane za zabave i priredbe, dok je dugačka čaša idealna za gotovo sve namjene. Jednostavno ubacite svježe voće, led i malo soka, te pustite da se dogodi magija. U tren oka ćete imati savršen nemasni zamjenski obrok. Svaki dio se smije koristiti u mikrovalnoj pećnici kao i u mašini za pranje suđa.

Image

Image
Ovo mi je stiglo iz Holandije kao poklon kad sam rodila bebu.:D
Dobro mi je došlo za pripremu kašica.
Aparat je omanji, ne zauzima puno prostora i zgodan za pripreme manje količine hrane.
Da je ono baš nešto, nije, iako imam mulrtipraktik, blender, kod mene je još uvijek u upotrebi.

Danas sam prvi put kontaktirala Top shop, radi informisanja o delimanu suđu, i odmah sam naručila expres lonac, pa vidjećemo kako ću proći. :)

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Bambi » 26 Dec 2013, 17:39

Mislim da im jedino kuhinjski aparati vrijede :djed

A što se tiče reklama,dosadni su do bola s tim :djed :oo

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 27 Dec 2013, 07:58

Nedavno sam prvi put preko njih naručila ekspres lonac. Uslužnost i dostava su bili na nivou. Lonac je od delimana, poskup jeste, al' i vriejdi tih para. :zubi

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Peggy Sue » 27 Dec 2013, 13:36

Ciklama wrote:Nedavno sam prvi put preko njih naručila ekspres lonac. Uslužnost i dostava su bili na nivou. Lonac je od delimana, poskup jeste, al' i vriejdi tih para. :zubi

Bas sam htjela da te pitam za lonac. Pisale smo nekidan o tome.. Ja nisam htjela da kupujem dok ne budem sigurna koji cu i kakav. I dok sam se ja tako dvoumila, dobijem na poklon lonac od 30 KM :grana Ispari voda iz njega kad kuham grah. Umjesto dosadasnjih sat ipo, sad ga kuham tri sata .. Lonac od 7 litara :grana KAd napravim grah jedemo ga pet dana...

Nego kakav je i posto je taj tvoj.. Da i ja narucim...

Nikad nista nisam narucivala. Kolegice narucivale puzevu kremu, kazu katastrofa...
Image

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 30 Dec 2013, 08:42

Pjegice, lonac je super. Oduševljena sam, a imam na njega garanciju 10. godina.

Nisam bila učlanjena u Top Shop, pa sam platila članarinu 40 KM, lonac od 6 l. je 240 KM, i poštarina 10 KM. Sve skupa 290 KM. S tim da sma dobila još jedan lonac od 5 l kao "poklon". Oba lonca su istog izgleda i paše im isti poklopac, i da dobila sam neki kupon u vrijednosti 20 KM koji mogu iskoristiti kod slijedeće kupovine.
Da sam član od ranije, dobila bih lonac od 6 l sa popustom od nekih 40-50 KM, na poklon bi došao pekač (tepsija delimano). To dvoje za 190-200 KM.
Uzimaju oni nas, ali ... kad nisam kod nas mogla naći u slobodnoj prodaji ekpres lonac ove kvalitete (ima u Merkatoru onaj neki jeftiniji). Odlučila sam se na ovu soluciju, rasčistila sama sa sobom, psihički se pripremila na izdatak i nisma se pokajala. Skoro svaki dan je u upotrebi.

Jedan dan sam ih oba iskoristila. Prvo sam na brzinu skuhala sarmu, u međuvremenu, pripremila krompir, ubacila ga u drugi lonac, skuhala sarmu skinula poklopac i na brzinu riješila krompir. Tako da su mi baš oba lonca dobra došla.

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 03 Jul 2014, 08:14

Samo da kažem da su mi dosadni ovi iz Top Shop.a, došlo mi je da broj moba mjenjam. :123
Kupovala sam neke stvari ... i sad me redovno zivkaju i "navlače" na druge proizvode ... :zubi ... Hoće de me gazda izbaci iz kuće. :zubi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120139
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6883 times
Been thanked: 7758 times
Status: Online

Re: TOP SHOP

Post by Krokodil Behko » 03 Jul 2014, 10:14

Otkad je problem promijeniti br moba? :)

Što se tiče teme, mislim da ovakav način prodaje puca po šavovima.
Izdržite još malo, neće još dugo.
online

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 03 Jul 2014, 10:24

Krokodil Behko wrote:Otkad je problem promijeniti br moba? :)

Što se tiče teme, mislim da ovakav način prodaje puca po šavovima.
Izdržite još malo, neće još dugo.
Je' problem ... bar meni ... Koristim ovaj broj od prvog dana. :misli Emotivno sam se vezala za njega. :zubi

Zašto misliš da neće još dugo?

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120139
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6883 times
Been thanked: 7758 times
Status: Online

Re: TOP SHOP

Post by Krokodil Behko » 03 Jul 2014, 10:26

Ciklama wrote:
Krokodil Behko wrote:Otkad je problem promijeniti br moba? :)

Što se tiče teme, mislim da ovakav način prodaje puca po šavovima.
Izdržite još malo, neće još dugo.
Je' problem ... bar meni ... Koristim ovaj broj od prvog dana. :misli Emotivno sam se vezala za njega. :zubi

Zašto misliš da neće još dugo?
Svratiš do Binga i doznaš. Sve što ti ovi nude, možeš kupiti tamo, plus što je izbor veći, a možeš i da se našetaš i usput kupiš još nešto. Plus što nema nikog da te gnjavi i ubjeđuje.
online

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Spanac_113 » 03 Jul 2014, 10:31

Ciklama wrote:Samo da kažem da su mi dosadni ovi iz Top Shop.a, došlo mi je da broj moba mjenjam. :123
Kupovala sam neke stvari ... i sad me redovno zivkaju i "navlače" na druge proizvode ... :zubi ... Hoće de me gazda izbaci iz kuće. :zubi
Blokiraj nepoznate brojeve Ciklama :cudi

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 03 Jul 2014, 10:38

Kod nas u Bingu nema Dormea niti Delimana. Ima po drugim trgovinama, al' akcije u TOP shopu su povoljnije od cijena u trgovinama, pored poštarine ... :cudi

Španče, nisam sigurna da moj mob ima tu opciju, otkrila bih je valjda ... kad je prestar ... :tuga

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120139
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6883 times
Been thanked: 7758 times
Status: Online

Re: TOP SHOP

Post by Krokodil Behko » 03 Jul 2014, 10:40

Ciklama wrote:Kod nas u Bingu nema Dormea niti Delimana. Ima po drugim trgovinama, al' akcije u TOP shopu su povoljnije od cijena u trgovinama, pored poštarine ... :cudi

Španče, nisam sigurna da moj mob ima tu opciju, otkrila bih je valjda ... kad je prestar ... :tuga
Kako nema kad ima? Kolekcionišeš tamo neku cifru i ideš kupiti Dormeo.
online

Blackhawk
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Blackhawk » 03 Jul 2014, 10:44

Ima u svim Bingo prodavnicama..

Skupis 5 naljepki dormeo (1 dobijes za 10 KM postrosenih u bingi) i kupis jastuk za 50% cijene..
Skupis 10 naljepki i kupis jorgan 50% jeftinije..

Ciklama
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Ciklama » 03 Jul 2014, 10:51

Krokodil Behko wrote:
Ciklama wrote:Kod nas u Bingu nema Dormea niti Delimana. Ima po drugim trgovinama, al' akcije u TOP shopu su povoljnije od cijena u trgovinama, pored poštarine ... :cudi

Španče, nisam sigurna da moj mob ima tu opciju, otkrila bih je valjda ... kad je prestar ... :tuga
Kako nema kad ima? Kolekcionišeš tamo neku cifru i ideš kupiti Dormeo.
U Bingu? Prvi haber, mada nisam odavno ni bila tamo, imamo mi jeftinije trgovine sa istom ponudom (prehrana). :)

Ah to na bonove Komšo, pa to je bivalo i po drugim trgovinama ... :cudi

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Hurija » 13 Jan 2021, 12:18

Mislim da se često radi o navlakuši i da je često kvalitet reklamiranih proizvoda upitan .🧐
Ostalo je cutanje.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: TOP SHOP

Post by Beni » 13 Jan 2021, 12:23

Hurija wrote: 13 Jan 2021, 12:18 Mislim da se često radi o navlakuši i da je često kvalitet reklamiranih proizvoda upitan .🧐
Jedino vaj nutri bullet sto valja a case i sjekaci za uredja su sranje svako pola godine moram nove kupovat
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Dom”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests