Na bosanski forum svi unose radost. Neko svojim dolaskom, a neko odlaskom. Vraćamo kredite, priređujemo šokiranja i ibrete. Sve znamo, sve umijemo, pomoći hocemo, a možda i nećemo. Spoznajte istinsku draž opcije "quote".
Najteže mi je bilo kad me jedna prijateljica, nakon tragedije, pitala koji pjevač Jabuke mi je bolji... Pustila mi je Dirliju, pa Žeru, ne sjećam se pjesme... Tada sam voljela Žeru bio mi je lijep, pravi frajer, pa onda čujem onaj topli Draženov glas... ali ipak sam joj rekla da mi je draži novi pjevač
Malo me razočarano pogledala
U pojedinim sferama... Koliko i šta god mi osjećali i radi nas samih i svega u nama ili i vanjskog... ne možemo znati tačno da li je neko toliko loš čovjek... ako tu osobu ne poznajemo lično i dublje.
Preferencije jesu ok pojava... kako u glasu, muzici, individui itd
Ova mi je bila najdraza sa nekih 16. Nakon nanine smrti 97' nadjem joj kasete i krenem vrtit. Par godina kasnije ova. Vidis ti to, kako je balavica od 16 znala tezinu pjesme