Jeste.Chan wrote: 23 Sep 2023, 21:11 Jbg brte tamo je već bio jedan smrtni slučaj... ono kad je komad stijene šta već pao na kuću pa je usmrtio ženu
Ne sjećam se je li od zemljotresa...
Zemljotresi
Moderator: spacebound
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86780
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10422 times
- Been thanked: 17793 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- Dori
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 25389
- Joined: 12 Nov 2019, 14:35
- Mood:
- Has thanked: 15099 times
- Been thanked: 14879 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Ali nešto bas često zemljotresi tamo….Je li to sad nešto ili je oduvijek tako?
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20582 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Ne znam, nije prije bilo interneta pa smo mozda mislili da je i u ostatku BiH ovako 
Meni se cini da je ovako krenulo zadnjih 10 godina. Bilo je i prije ali sad vise.
Nesto se govorilo da je rascjep 2 ploce oko trebinja al zemljotresi uglavnom budu stolac-ljubinje-nevesinje
Meni se cini da je ovako krenulo zadnjih 10 godina. Bilo je i prije ali sad vise.
Nesto se govorilo da je rascjep 2 ploce oko trebinja al zemljotresi uglavnom budu stolac-ljubinje-nevesinje
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20694
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25481 times
- Been thanked: 11022 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Ne znam za tu vašu stranu Hercegovine
ali je u Čapljini često bilo zemljotresa, kako znam za sebe.
Tako da ne čudi.
A i što kažeš prije informacije nisu tako brzo kolale. Čini se da je tek sad tako
Tako da ne čudi.
A i što kažeš prije informacije nisu tako brzo kolale. Čini se da je tek sad tako
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20582 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Mislila sam na epicentre, najvise ide stolac, ljubinje, berkovici i nevesinje al normalno da se svi osjete i u capljini.
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20694
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25481 times
- Been thanked: 11022 times
- Status: Offline
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20582 times
- Contact:
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86780
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10422 times
- Been thanked: 17793 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Pise 4.6, nije zanemariv 
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- Tokmak
- Vucin apostol

- Posts: 17354
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 1826 times
- Been thanked: 1590 times
- Status: Offline
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20694
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25481 times
- Been thanked: 11022 times
- Status: Offline
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20694
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25481 times
- Been thanked: 11022 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Malo prije jedan sat noćas je prilično zdrmalo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- Shadow
- Svemirka

- Posts: 60256
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 25743 times
- Been thanked: 28858 times
- Status: Offline
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Sta je ovo
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
aaaaaaaaa golemo
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59089
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24002 times
- Been thanked: 21930 times
- Status: Offline
- Shadow
- Svemirka

- Posts: 60256
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 25743 times
- Been thanked: 28858 times
- Status: Offline
- ironman
- sirius

- Posts: 47458
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28457 times
- Been thanked: 29431 times
- Status: Online
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Sjeba mi casice haha
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86780
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10422 times
- Been thanked: 17793 times
- Status: Offline
Re: Zemljotresi
Auf, telefoni nesto cudno zazvucase, prva sestra rece, au zemljotres, kako ona to procita tako se poce secija ljuljat 
Pise 5, 1, epicentar 51 km od nas.
Pise 5, 1, epicentar 51 km od nas.
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59089
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24002 times
- Been thanked: 21930 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 7 guests