Malo smrducka moran ti reć i sad postoi, ne u Beću, ali ovdje u kamenjarniku jeste.
Pizza
- Zanki
- saudade

- Posts: 69193
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29962 times
- Been thanked: 34273 times
- Status: Offline
Re: Pizza
Caveat emptor
- Sioux
- Inventar foruma

- Posts: 8283
- Joined: 20 Nov 2021, 21:20
- Has thanked: 1441 times
- Been thanked: 1773 times
- Status: Offline
- Zanki
- saudade

- Posts: 69193
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29962 times
- Been thanked: 34273 times
- Status: Offline
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59091
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24002 times
- Been thanked: 21931 times
- Status: Offline
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Pizza
Majonezu mogu i sa sarafima pa ja
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32784
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9105 times
- Been thanked: 8134 times
- Status: Online
Re: Pizza
Jesam li ja jedini covjek na svijetu koji ne voli majonezU. Yuck.
Al zato stariji brat citavu piZzu premaze istom. Ne mogu ni gledat kad jede.
Al zato stariji brat citavu piZzu premaze istom. Ne mogu ni gledat kad jede.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20587 times
- Contact:
- Status: Offline
- Sioux
- Inventar foruma

- Posts: 8283
- Joined: 20 Nov 2021, 21:20
- Has thanked: 1441 times
- Been thanked: 1773 times
- Status: Offline
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50851
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33035 times
- Been thanked: 30919 times
- Status: Offline
Re: Pizza
uvijek_kontra wrote: 27 Apr 2024, 20:22 Jesam li ja jedini covjek na svijetu koji ne voli majonezU. Yuck.
Al zato stariji brat citavu piZzu premaze istom. Ne mogu ni gledat kad jede.
- Tokmak
- Vucin apostol

- Posts: 17355
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 1826 times
- Been thanked: 1590 times
- Status: Offline
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16831
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14201 times
- Been thanked: 15457 times
- Status: Offline
Re: Pizza
Nikad nisam vidjela da se majoneza stavlja na pizzu
sve I svasta se stavlja od mesa u svim oblicima, povrca, voca et i majoneza 
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
Re: Pizza
Ma na pizzu može staviti šta god voliš. To je kao i naše pite, možeš ih praviti u brojnim kombinacijama.
Ja ne volim rigidna pravila u vezi jela.
Drugo je npr. ako se u nekoj piceriji servira pizza Napolitana, naravno da je neće poslužiti sa majonezom. Međutim, ako je gost želi, a imaju je u ponudi, što je ne bi sebi dodao na pizzu.
Ja ne volim rigidna pravila u vezi jela.
Drugo je npr. ako se u nekoj piceriji servira pizza Napolitana, naravno da je neće poslužiti sa majonezom. Međutim, ako je gost želi, a imaju je u ponudi, što je ne bi sebi dodao na pizzu.
- Zanki
- saudade

- Posts: 69193
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29962 times
- Been thanked: 34273 times
- Status: Offline
- Zanki
- saudade

- Posts: 69193
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29962 times
- Been thanked: 34273 times
- Status: Offline
Re: Pizza
Jest da mi izbaci pubertetske prišteve u proljeće i na jesen ali božemoj
Gušti su gušti
Gušti su gušti
Caveat emptor
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20587 times
- Contact:
- Status: Offline
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16831
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14201 times
- Been thanked: 15457 times
- Status: Offline
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20587 times
- Contact:
- Status: Offline
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20587 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Pizza
Sve je to stvar navike.
Ovdje se od pocetka pica jela s majonezom i tako je ostalo. Isto ko sto origano vezem samo za picu i bruskete. Bez njega to nije to. A u svemu drugom ga ne volim
Ovdje se od pocetka pica jela s majonezom i tako je ostalo. Isto ko sto origano vezem samo za picu i bruskete. Bez njega to nije to. A u svemu drugom ga ne volim
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16831
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14201 times
- Been thanked: 15457 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests