Nije lako biti Srbin

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Nije lako biti Srbin

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2015, 21:03

U zadnjih 24 sata, padoše dvije rezolucije. Jedna u američkom kongresu (jednoglasno), a druga u EP, takođe jednoglasno. Znamo i šta piše u tim Rezolucijama.
Nekako bi za Srbe bilo bolje da nisu tražili od Rusije onaj veto, jer britanska Rezolucija, nije ni blizu oštra kao ove dvije, u kojimase jasno navodi srpska vojska, na čelu s Karadžićem i Mladićem, kao počinitelj genocida u Srebrenici.

Merkelka danas obišla srebreničanke i nedvojbeno je koristila izraz genocid

Britanska princeza Anne, dolazi da oda počast žrtvama genocida

Bivši američki predsjednik Bill Clinton, takođe.

Isto to će uraditi i Federica Mogherini u ime Komisije (vlade) EU.

Kapetan Dragan, izručen Hrvatskoj, gdje će mu biti suđeno za terorizam i teške povrede ženevskih konvencija, te mu se doživotna smješka na sav glas.

Šešelj će morati nazad u Haag. Vučiću se samo čini da on tu ne mora ništa :hihi

Raspala im se fudbalska reprezentacija

Moraju sarađivati s Prištinom.

Hashim Tachi, najavio svoj prvi dolazak u Srebrenicu, da se pokloni žrtvama genocida, a kako kaže, Srbi su i na Kosovu počinili genocid i Albanci će to dokazati pred međunarodnim sudom.

Zamjenik američke ambasadorke u BiH, otvoreno je danas Dodika nazvao kriminalcem, koji je već rezervisao avion za bijeg od ruke pravde, svog vlastitog naroda.

Od ruskog gasa, nema ništa, pa tako da Dodik ne može računati na lihvarenje oko cijena gasa. Gazprom objavio prestanak rada na projektu "turski tok".

Beograd će dobiti najveću džamiju na Balkanu, a samim tim i u Evropi Image


Imajte razumijevanja, našim komšijama ono baš ne ide.
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by drugrankovic » 09 Jul 2015, 21:21

Savet UN prikane. A evropa sa njemackom engleskom francuskom dupeliscima amera?

Ma nabijem ih na kurac ko i svaki srbin.

Mi u EU i onako necemo. Uskoro pada ovaj izdajnik a potom okret. Nece prvi pht biti tesko srbine, preziveces.

Narod je svjestan igranke i dushmana. Jucerasnje NJET ima ISTORIJSKU ULOGU u opredeljenju Srbije. Dodji da vidis raspolozenje a Vucic ce ubrzo da jebe jeza u ledj i njegovi zapadni prijatelji...

A ti nemoj se cudis tome... pa i ti palis zastabe izraela jer si ko i ostali tu musliman... tako ode i srbija na svoju stranu... onom ko ne da da se sad u svetu posle toliko zlocina na srbima i drugim narodima izivljavaju upravo zlikovci na srbinu i komplet ga osude...

A kad dodje isil na red cesaces se i ti ...jes amer te iskreno voli u pm ko i suljeve...
Last edited by drugrankovic on 09 Jul 2015, 21:25, edited 1 time in total.
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Melek » 09 Jul 2015, 21:25

Hej, od svih srba mi smo izgleda onog najretardiranijeg nerasta dobili na forumu :123
Izgleda da ga nece ni njegovo "jato" kad se nama prikusurio..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by drugrankovic » 09 Jul 2015, 21:28

Ti si se prikusurio svedjaninu i tamo zabij nosinu jer te on placa. Veliki patrioto iz daljine ili ti slugo?
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2015, 21:31

Malo lakše momci, morat ću zaključavati temu.
Možda je malo provokativna ali ima tu i humora, ili sam bar ja tako osjećao, dok sam pisao.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Maja » 09 Jul 2015, 21:35

Ma sta humor nadmasio si sam sebe :aplauzz :plavi
Sad kad neko bude trazio ban za Rankovica reci cu
Neka, nemoj.... Nije mu lako :D.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by KOMESAR » 09 Jul 2015, 21:36

Najlakše je biti Srbin. Njega ništa ne obavezuje,ni svjetovni ni duhovni zakoni.Samo nek ima rakije i slanine.

p.s.
I Turaka !
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Melek » 09 Jul 2015, 21:41

drugrankovic wrote:Ti si se prikusurio svedjaninu i tamo zabij nosinu jer te on placa. Veliki patrioto iz daljine ili ti slugo?
:valja
Biti crnogorski dijasporac u srbiji daleko je jadnije nego bosnjacki u Svedskoj.
Placa, dabome da me placa i to debelo. A sluga.. LOL.. pa ja im sefujem ovdje, mizerna fukaro.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Biba » 09 Jul 2015, 21:42

Ma džaba i princeze i princezići...đe su oni bili kad je treabalo...lahko je došetati u srebrnim cipelicama...meni oni liče na onu priču iz Seljačke bune kad su siromaha pustili u šumu da bježi a onda lovci pustili cuke...a lovci se zabavljali i uživali, nije im ništa značila njegova patnja..je li se išta ppromijenilo..ma hebo princeze...ajde ajde, pa svi znamo da Srba ima jako finih ljudi...pričala meni mama kako je pop djecu od gladi spašavo..i njegova popadija....ima Rankec i dobrih...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by KOMESAR » 09 Jul 2015, 21:46

Biba wrote:Ma džaba i princeze i princezići...đe su oni bili kad je treabalo...lahko je došetati u srebrnim cipelicama...meni oni liče na onu priču iz Seljačke bune kad su siromaha pustili u šumu da bježi a onda lovci pustili cuke...a lovci se zabavljali i uživali, nije im ništa značila njegova patnja..je li se išta ppromijenilo..ma hebo princeze...ajde ajde, pa svi znamo da Srba ima jako finih ljudi...pričala meni mama kako je pop djecu od gladi spašavo..i njegova popadija....ima Rankec i dobrih...
:djed Meni, rahmetli, dedo pričao da ti Srbin koji je s tobom za trpezom misli isto što i onaj svezan u vreći. :djed
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by drugrankovic » 09 Jul 2015, 21:56

Ti to tek sad cuo? Sta ti je zabit...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by drugrankovic » 09 Jul 2015, 21:59

Melek wrote:
drugrankovic wrote:Ti si se prikusurio svedjaninu i tamo zabij nosinu jer te on placa. Veliki patrioto iz daljine ili ti slugo?
:valja
Biti crnogorski dijasporac u srbiji daleko je jadnije nego bosnjacki u Svedskoj.
Placa, dabome da me placa i to debelo. A sluga.. LOL.. pa ja im sefujem ovdje, mizerna fukaro.
Aha... i dalje si okolini terorista kad pricaju malo medju sobom... potencijalni vehabista...

Cim si ti tamo sluga si
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by drugrankovic » 09 Jul 2015, 22:00

KOMESAR wrote:Najlakše je biti Srbin. Njega ništa ne obavezuje,ni svjetovni ni duhovni zakoni.Samo nek ima rakije i slanine.

p.s.
I Turaka !
Dok je slanine znamo da ti nesh prici :zubi
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by KOMESAR » 09 Jul 2015, 22:03

Rankoviću,ti si Srbin na baterije? Oni pravi su već zauzeli busiju negdje blizu Kosova.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Konsultant » 09 Jul 2015, 22:22

Nije bas tako kako se Behko napisa - crni dan i onda tu ko treba nabijati nesto na nos Srbima. U pitanju su visi interesi, moze sami sabrati 2+2. Ako zelite se prepucavati, samo nastavite.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Maja » 09 Jul 2015, 22:33

Konsultante zašto brišeš postove na temi?

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Biba » 09 Jul 2015, 23:06

Ne bih ja filozofirala je li teško i koliko i zbog čega. Svekom čovjeku je ponekad jako teško, dakle i Srbinu. Pisala sam da znam kako je bilo u Jasenovcu...neću dalje. Radije ću reći da je teško biti čovjek. Imam ja još jednu priču. Priču o ženi Srpkinji.
Moga djeda i brata mu mater je ostavila kad su bili maleni i preudala se. Nije se slagala sa zaovom...Djed je patio, nije mogao jesti. Ta žena Srpkinja ga je savjetovala : "Znam da ti je teško ali jedim neka ti suze padaju u tanjur, ali jedi!"
Moj djed je imao tragedija...Prebolio je i španjolsku gripu ali tugu nije mogao. Umro je od žalosti...ne znam zbog čega je sve bio žalostan, i jedan sin mu je poginuo mlad ali ne u ratu...bio je to nesretan slučaj pod nerazjašnjenim okolnostima...pričalo se i o kletvi...djedov sin je imao priviđenje onoga dana kad je poginuo....Eto moga djeda je ostavila mater a tješila ga srpska majka...
I u selu moga tate je bilo Srba...neko od njih su bili jako dobri mojoj mama. I u selu gdje sam sada mojoj mami su neki bili puno bolji od Hrvata...Teško je biti čovjek, najteže...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by JCR » 09 Jul 2015, 23:55

Mi u EU i onako necemo
:plavi :plavi :plavi Pa sto je onda Srbija najbliza EU kad necete u Uniju

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Zagorka » 10 Jul 2015, 17:19

Na svu muku jos ih i ovo potjeralo :place



SRPKINJE IDU NA KOSOVO I PRODAJU SE ZA 20 DOLARA: Prostitutke u Prištini ne mare ni za zaštitu!

U zadnjem periodu je povećan broj mladih Beograđanki, a upravo su one spustile tarifu za seksualne usluge sa 50 na 20 dolara - kaže izvor koji je dobro upućen u čitavu situaciju i dodaje da devojaka iz Srbije najviše ima u Prištini

Već nekoliko godina unazad, devojke iz Beograda, Kruševca, Niša i Vranja odlaze na Kosovo gde svoje seksualne usluge prodaju Albancima i pripadnicima Kfora za 20 dolara! One između njih ne prave nikakvu razliku, jedino što im je bitno je to da budu dobre platiše.

Njih obezbeđuju pojedini Srbi koji imaju svoje saradnike na Kosovu i Metohiji, i oni ih preuzimaju, obezbeđuju smeštaj i hranu, ali i klijentelu.

– Najviše Srpkinja ima u hotelu “Grand” u Prištini, a one uveče mogu da se vide i na ulicama grada, gde otvoreno nude svoje seksualne usluge – ispričao je jedan Vranjanac Večernjim novostima, koji je dobro upućen u trgovinu ljudi na Kosovu.

On je ukazao na to da su Albanci u poslednjih nekoliko godina premestili prostituciju u okrilje privatnih domova i poslovne pratnje, kako ne bi bili otkriveni.

- U zadnjem periodu je povećan broj mladih Beograđanki, one se smeste u hotel i krenu da unovčavaju najstariji zanat na svetu. Upravo one su spustile tarife za seksualne usluge sa 50 na 20 dolara – ispričao je on.



Ono što je najgore je to što devojke uopšte ne insistiraju na tome da muškarac sa kojim imaju odnos bude zaštićen, dok Albanke koje se bave ovim poslom i glavna su im konkurencija, ne idu u krevet ukoliko njihova mušterija nema zaštitu.

U izveštajima američkog Stejt departmenta, koji su objavljeni proteklih godina, stoji da je Kosovo izvorišna, odredišna i tranzitna zemlja za žene i decu koje su izložene trgovini.

– Policija kontinuirano izveštava o tome da je moguće da se interna trgovina, koja obuhvata i Srbe sa Kosova, dešava i na severu pokrajine – stoji u jednom od izveštaja Stejt departmenta.

Zanimljivo je i to da je jug centralne Srbije do skora bio oaza trgovine belim robljem, i u tom periodu, zarad lake pare, devojke uzrasta od 14 do 24 godina su nasedale na priče makroa iz Srbije, Moldavije i Rusije.

Javna tajna je bila da su na prostoru između Bujanovca i Velikog Trnovca u kafanama i kafićima radile konobarice koje su morale i “povremeno” da odrađuju posao u krevetu s gostima, a u jednom od ovakvih objekata je radila i Bugarka koja je otvoreno priznala da je bila preprodavana pet puta.

Ona je tvrdila da joj nije loše, da zarađuje dosta novca, a zadovoljne su bile i njene gazde. Srbi i Albanci zarađivali su svojevremeno na ovim poslovima do stotinu hiljada dolara mesečno, dok su se devojke preprodavale u zavisnosti od izgleda i od 1.000 do 3.000 dolara.

(Telegraf.rs / Večernje novosti)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Nije lako biti Srbin

Post by Sheval » 10 Jul 2015, 19:09

Da se odmah ogradim,imam mnogo prijatelja Srba,ali ono je zastrašujuće,kod onih malo zaostalijih(nažalost mnogo je takvih)
još uvijek su u borbi na Kosovu,biju se protiv Turaka.

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests