H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, Malta

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by storm » 15 Jun 2015, 13:50

laganini wrote:..splitske komunjare :zubi
Te bajke možeš prodavati nekome, tko ne poznaje stanje stvari :zubi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by drugrankovic » 15 Jun 2015, 19:42

meni tu nesto nije normalno...

ok, jasno je ko dan da je hrvatska drzava nastala sa proustaskom ideologijom, da su njihove bojne yasnovne na tome i pjesmama ustaskim, nema maltene videa dje se ne cuje evo yore evo dana i slicno... ok, onda se kao ominje ogradjivanje od ustasluka, donosenje zakona, sve je to u redu, i normalan hrvat ma koliko bio odbojno nastrojen prema srbinu ume da ralikuje babe i zabe... sta se moze sta ne... sta mu steti sta ne...

kukasti krst? ne to nece uradit normalna osoba pa sve i da voli matu i bobana ko svoje oci ... samo lud koji ce rvatsku vuc unazad... ok, eto prostora za zavjere... eto i laganinija sa tom :jugo bandom :ha

ali neki interes jes... ako istraga bude postena i imala namjeru ici do kraja, pa po cjenu da padnu i veliki igraci onda ce se vidjeti sta je pozadina ove vise nego poglupe provokacije...

isplairano je, i zna se ko je imao pristupa terenu...

vise nego providno, vise nego glupo... bilo ko na svjetu to da uradi bio bi autogol... ono sto se u ovoj akciji hoce... providno suvise pa i za nas koji ponajmanje volimo rvatsku...

i sad kao drugi ce rec, eto hrvati nikad da se dreknu fasista? ne, nijesu se oni odrekli proustasa ni 1991 i thmpsona svo vrjeme, ali nijesu crtali kukaste krstove... nijesu debili...

zato kazem ovo mi nije bas jasno... debilizam cist, provokacija koja nema veze sa pamecu vec za cilj ima nesto drugo... da li neki okrsaj u hss, ili nesto politicki oko kolinde i nadolazece njene popularnosti pred ubuduce izbore...

uostalom i vrijeme tece, narod se bori da prezivi, ne cvjeta ni u hrvatskoj, i sad ce hrvatska da stemi kukastom krstu... zabole ih kurac...

stvar je providna, i ne treba mnogo larmati... posteno uvidjeti ko stoji iza toga... mani se lagani prica o crvenoj bandi jer ni josipovic nije bio med i mlijeko prema srbiji... sve je to politicka igra... vlas i korist...

a hdz ne ume nista drugo osim da krade i da vraca popularnost izvikanim mrznjama prema srbinu i toboz domovinskom ratu...

ili je hss i nesto oko saveza mada mislim da je ovo politicki...

ne treba pridavati znacaju, vec rjesiti i osuditi onog koji je mrlju naneo i postenom gradjaninu hrvatske jer je ovdje bio drzavni tim u pitanju i slika koja je prenjeta u svjet...

obicna decija glupost
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by storm » 15 Jun 2015, 20:35

Bez mnogo filozofije...stvari su jednostavne....dio hrvatskih navijača je odlučio maknuti vrh HNSa ne prezajuči za načinom.... kako je neredu milanu bio u režiji bbb, sad je ovo u režiji torcide....točka
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by laganini » 15 Jun 2015, 21:50

..nedas masti na volju ... :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Bla » 15 Jun 2015, 22:20

Bap onako fine geste. Šta je sljedeće, masovni suicidi, bombaši samoubice?
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by laganini » 15 Jun 2015, 22:32

..u komunistickoj vlasti komunisticke metode :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by drugrankovic » 15 Jun 2015, 23:29

zezaj se laganini...

al kao sto rekoh odma se vidi tu nehsto nije normalno...

po svaku cenu ochito nekom da se utera...

ili otera

mi da oteramo karadzica, i josh bande iz zvezde partizana koji su mu kao opozicija tj iz zvezde...

ne vredi crtat... motka ce morat
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by storm » 24 Aug 2015, 14:27

Strahovito :bali

vezni red real, barca, real, napad juve, inter danas šalje avion po Perišića .....ako ovo one bude nešto jako u francuskoj, onda 150 godina još ništa neče biti :D. ( a napokon je i golman kakav treba biti )

Image

HRVATSKA REPREZENTACIJA
Strašna momčad Nike Kovača: Ovo su igrači s kojima ide po Euro
Kovač objavio popis za nastavak kvalifikacija

Piše: R.D.

Image

Foto: Getty Images / Guliver image

NIKO KOVAČ na službenom webu HNS-a objavio je popis od 24 igrača na koje računa u nastavku kvalifikacija za Euro 2016, konkretno za utakmice protiv Azerbajdžana 3. rujna i Norveške 6. rujna. Kovač u rukama ima jak i širok kadar te pojedince koji vode igru najvećih svjetskih klubova. Na papiru, Hrvatska u ofenzivi izgleda zastrašujuće. Niko Kovač vjeruje da jednaku snagu ima i u obrani. Nedostaje ozlijeđeni Gordon Schildenfeld, no uz Ćorluku su tu Vida i Lovren, koje izbornik etiketira kao stožerne igrače.

Vratari: Danijel Subašić (Monaco), Lovre Kalinić (Hajduk), Ivan Vargić (Rijeka)

Braniči: Darijo Srna (Šahtar), Šime Vrsaljko (Sassuolo), Marko Lešković (Rijeka), Vedran Ćorluka (Lokomotiv), Domagoj Vida (Dynamo Kijev), Dejan Lovren (Liverpool), Danijel Pranjić (Panathinaikos), Marin Leovac (PAOK)

Veznjaci: Luka Modrić (Real Madrid), Milan Badelj (Fiorentina), Marcelo Brozović (Inter Milano), Mateo Kovačić (Real Madrid), Ivan Rakitić (Barcelona), Mijo Caktaš (Hajduk)

Napadači: Nikola Kalinić (Fiorentina), Ante Rebić (Fiorentina), Marko Pjaca (Dinamo Zagreb), Ivan Perišić (Wolfsburg), Ivica Olić (HSV), Mario Mandžukić (Juventus), Andrej Kramarić (Leicester).



Od mladih lica, Kovač je u svom kadru zadržao najboljeg dinamovca Marka Pjacu, dok će Halilović, Pašalić, Rog i Šimunović biti na dispoziciji izborniku mlade reprezentacije Nenadu Gračanu.

"Oni sigurno su među mladim igračima na koje računamo i u A reprezentaciji, ali moramo voditi brigu i o mladoj reprezentaciji kojoj je važno pobjednički startati u nove kvalifikacije. To će na kraju koristiti i njima, dobro je da skupljaju reprezentativno iskustvo i igraju utakmice. Uostalom, i većina današnjih A reprezentativaca dala je značajan doprinos uspjesima mladih selekcija."

Hrvatska je u prvim dvobojima svladala Azerbajdžan i Norvešku, no izbornik ne očekuje lagan posao. U Azerbajdžanu ga s posebnim motivom čeka Robert Prosinečki.

"Moramo zaboraviti te dvije uvjerljive pobjede, sad će to sigurno biti puno teže. Azerbajdžan je promijenio izbornika, naš Prosinečki je to sada dobro posložio i oni djeluju kao ozbiljna ekipa što su pokazali i rezultatima. Kvaliteta je, dakako, na našoj strani, no tu razliku u klasi možemo pokazati jedino uz kvalitetan pristup, koncentraciju i ozbiljnost."

Utakmica u Oslu trebala bi označiti rasplet skupine.

"Znamo svi što nam ove utakmice donose. Euro 2016 je naš cilj prema kojem smo krenuli prije godinu dana i zasad smo odradili dobar posao. No, treba dovršiti započeto, i zato moramo nastaviti kao do sada - dobro se pripremiti, odigrati momčadski i s maksimalnim angažmanom, a onda rezultati neće izostati."

Zaključno s Maltom u listopadu, Hrvatsku čekaju tri gostovanja bez podrške navijača. HNS je nakon UEFA-ine kazne za iscrtavanje svastike na Poljudu od strahu od nove sabotaže ukinuo gostovanja hrvatskim navijačijma sve do Eura u Francuskoj. Nakon šest odigranih utakmica Hrvatska je na vrhu skupine G s 14 bodova, uz jedan oduzet u svrhu preodgoja nakon poljudskog incidenta. HNS je uložio žalbu, a odgovor iz Nyona još čeka. Kovač je ogročen što se UEFA, nakon zatvaranja tribina i novčanih penala, dirnula u njegov kapital u kvalifikacijama. Tvrdi da su njegovi igrači bodove zaslužili na terenu te da ih UEFA ovakom politikom grubo faulira.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Tokmak » 24 Aug 2015, 15:01

vezni red je baš po imenima klubova strašan,puno jači nego '98. :apl

Asanović je onda praktički igrao bez kluba...a još su sada ovi u boljim godinama nego Žuti i Boban onda... :sok
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by storm » 25 Aug 2015, 10:29

zloćko_tokmak wrote:vezni red je baš po imenima klubova strašan,puno jači nego '98. :apl

Asanović je onda praktički igrao bez kluba...a još su sada ovi u boljim godinama nego Žuti i Boban onda... :sok
Jes...ali tada nije bagra vladala.....jesi znao tko je predsjednik hns-a tad?
Danas čitam više o tom pokvarenjaku nego o igračima.... i bio je neki zanos, živjelo se s ekipom....sad ti kad vidiš da je pola njih na menadžersku liniju zgurano unutra, prilično svejedno i kad spljugaju....i tako je ona prva polovina mega ekipe u drugom planu.
No ebat ga.... u francusku bi zbog sebe i ekipe volio otić :baklja :pivo :pusi :behko :disko :fajt :pendrek :love :mac i tak to dalje :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Krokodil Behko » 04 Sep 2015, 09:50

Prosinečki ponosan: Zaustavili smo najbolje igrače u Evropi

Image

ROBERT PROSINEČKI uzeo je u Bakuu Hrvatskoj veliki bod nakon loše izvedbe Nike Kovača i njegovih igrača. Peti mu je to bod u tri utakmice na klupi Azerbajdžana. Otkako je preuzeo reprezentaciju nije poražen. Bod protiv Hrvatske veliki je poticaj za reprezentaciju s toliko slabijim imenima i tradicijom.

"Borbenošću smo zaslužili bod. Moramo biti zadovoljni, igrali smo protiv možda i najbolje ekipe u Europi kad pogledate imena. Mi smo igrali najbolji nogomet koji možemo, tako da sam zadovoljan", rekao je Prosinečki nakon utakmice.

Na pitanje kako je uspio disciplinirati ekipu, Robi odgovara:

"Radimo, ima talenta ovdje, ima puno dobrih igrača, dečki su dobili smaopouzdanje nakon dvije utakmice i dobrih rezultata. Dobri su bili, dali su sve od sebe i zaluženo smo uzeli bod. Ovo puno znači za budućnost azerbajdžanskog nogometa".

Nije želio kritizirati Hrvatsku. Vjeruje da će Kovač doći do Eura.

"Hrvatska je favorit i došla je pobijediti, ali mi smo bili dobri. Nadam se da će biti bolji u Norveškoj. Bez daljnjeg idu na Euro, a nama je ovaj bod bitan za daljnji rad", zaključio je Prosinečki.

"Prisutne su sigurno emocije poslije ove utakmice, ovo je ipak moj posao i sada se one miješaju, ali kada prespavam bit će još bolje. Velika je stvar što smo pokazali ovakav napredak i presretan sam", završio je Prosinečki.
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by greeneyes » 04 Sep 2015, 17:41

Eno sad najbolji, ne treba preĆerivati, drugE moj. :oo
Samo sabura

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Tokmak » 05 Sep 2015, 01:21

storm wrote:
Jes...ali tada nije bagra vladala.....jesi znao tko je predsjednik hns-a tad?
Danas čitam više o tom pokvarenjaku nego o igračima.... i bio je neki zanos, živjelo se s ekipom....sad ti kad vidiš da je pola njih na menadžersku liniju zgurano unutra, prilično svejedno i kad spljugaju....i tako je ona prva polovina mega ekipe u drugom planu.
No ebat ga.... u francusku bi zbog sebe i ekipe volio otić :baklja :pivo :pusi :fajt :pendrek i tak to dalje :valja
čini mi se da je bio onaj simpatični gospon,malo viši,sa smiješnim naočalama.....Mikša? :cudi

ma da,da se zatvori krug,od francuske do francuske

:pusi :pivo :lup :sex :osama :bubica :baklja :3
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Krokodil Behko » 06 Sep 2015, 23:33

Hrvatska od gotovog, napravila veresiju. Sad su treći.
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by laganini » 07 Sep 2015, 11:54

..ko jebe mamicevu prciju....radje bi da bih prodje.. :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Krokodil Behko » 07 Sep 2015, 19:15

Teško. Samo ako Belgija dobije Izrael u zadnjem kolu.

Ali nije to tema. Prosto za nepovjerovati, kako se srozala HR.
Sad i ja vjerujem, da su selektori samo piuni HNS i da se tu svašta dešava.
Ono baš jak tim, jači od BiH i to poprilično, a rezultati katastrofa :cudi
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by laganini » 07 Sep 2015, 20:34

..mamićevi plaćenici su sjebali štimca sjebali su i niku za očekivat je da će mu brat bit selektor..i usput trenr dinamije..kapacitet je to..ma fala ti maminjo da se više ne sekiram.. . :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by Krokodil Behko » 07 Sep 2015, 21:27

samo nek ih ne šalju nama. :stop
online

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by vila » 08 Sep 2015, 07:20

laganini wrote:..mamićevi plaćenici su sjebali štimca sjebali su i niku za očekivat je da će mu brat bit selektor..i usput trenr dinamije..kapacitet je to..ma fala ti maminjo da se više ne sekiram.. . :ok
Vidis ,,,ja sam uvik mislila da ce se niko izdignuti iznad toga
On i stimac mi nisu mogli u istu recenicu
Ali ,,,ali,,,lobi drma
Imas imena,,,nemas ekipu,,

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: H: Italija, Hrvatska, Norveška, Bugarska, Azerbejdžan, M

Post by titicha » 08 Sep 2015, 09:37

I ja sam to mislila za Niku..za razliku od Stimca kojeg ne mogu zmisliti.
Ali na zalost jos u Brazilu se vidjelo kako Niko funkcionira

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests