Ovo još niste znali o meni
Moderator: Krokodil Behko
- Maja
- Administrator

- Posts: 128893
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8729 times
- Been thanked: 20623 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Zavidim osobama koje se cesto od srca smiju, ono dosta toga im stvarno smijesno.
Mada to mrzim u pozoristima kad se na svaku glupost keslaju.
Mada to mrzim u pozoristima kad se na svaku glupost keslaju.
- Quds
- Aktivni forumaš

- Posts: 4272
- Joined: 07 Jul 2024, 22:21
- Has thanked: 4187 times
- Been thanked: 1738 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Aferim. Golemo je od tebe bilo da ovo priznaš.Maja wrote: 08 Jun 2025, 23:38 Zavidim osobama koje se cesto od srca smiju, ono dosta toga im stvarno smijesno.
Mada to mrzim u pozoristima kad se na svaku glupost keslaju.
- Maja
- Administrator

- Posts: 128893
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8729 times
- Been thanked: 20623 times
- Contact:
- Status: Offline
- Quds
- Aktivni forumaš

- Posts: 4272
- Joined: 07 Jul 2024, 22:21
- Has thanked: 4187 times
- Been thanked: 1738 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Ma slabo ti hoćeš pričati o svojim slabostima. MoRe bit' da i griješim.
- Koteljubi_kadnisamtu
- Inventar foruma

- Posts: 8921
- Joined: 17 Apr 2020, 03:03
- Has thanked: 4307 times
- Been thanked: 2114 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Ja sam žena rodjena sa greškom
Ko te jubi kad nisam tu jebla te beba ?
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11306
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7523 times
- Been thanked: 5515 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11306
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7523 times
- Been thanked: 5515 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Nisi neg si naopako rasporedjena
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...
- Zanki
- saudade

- Posts: 69245
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 30021 times
- Been thanked: 34333 times
- Status: Offline
- Koteljubi_kadnisamtu
- Inventar foruma

- Posts: 8921
- Joined: 17 Apr 2020, 03:03
- Has thanked: 4307 times
- Been thanked: 2114 times
- Status: Offline
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 32000
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27206 times
- Been thanked: 7211 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
a ja nijednog, pih
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51047
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60075 times
- Been thanked: 10862 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
U mene dido tri zene ukopo a cetvrtu u ludnicu ocero tobejarabi
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 32000
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27206 times
- Been thanked: 7211 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
umal ne rekoh, svakamu cast, al' ne ide
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51047
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60075 times
- Been thanked: 10862 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Bolje da nije mucio tolke zene, pa ja
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 32000
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27206 times
- Been thanked: 7211 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
a dobro si ti ispo, kad ti je dido takav bio 
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- Koteljubi_kadnisamtu
- Inventar foruma

- Posts: 8921
- Joined: 17 Apr 2020, 03:03
- Has thanked: 4307 times
- Been thanked: 2114 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Vraže, tek sam sad skontala šta si htio reći
i ja volim ravno dupe : hehe
Ko te jubi kad nisam tu jebla te beba ?
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20717
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25528 times
- Been thanked: 11050 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Ako tako kaže, onda ...dert wrote: 09 Jul 2025, 03:49 da Herka kaze da me sacuvala , prije nje samo krajnike operisao a s njom dvadeset i jednu operaciju , svaka joj cast sto me sacuva![]()
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30987 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
Ma ti 5 herki mozes da odlezisdert wrote: 09 Jul 2025, 03:49 da Herka kaze da me sacuvala , prije nje samo krajnike operisao a s njom dvadeset i jednu operaciju , svaka joj cast sto me sacuva![]()
- Koraci_u_noci
- Penzioner

- Posts: 30183
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 9729 times
- Been thanked: 10583 times
- Status: Offline
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 32000
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27206 times
- Been thanked: 7211 times
- Status: Offline
Re: Ovo još niste znali o meni
dert wrote: 09 Jul 2025, 03:49 da Herka kaze da me sacuvala , prije nje samo krajnike operisao a s njom dvadeset i jednu operaciju , svaka joj cast sto me sacuva![]()
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
