Nije to je plavo - bijelo od Riverdale koje se nazalost vise ne proizvodi , steta odlican kvalitet.
Šta je za ručak?
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16853
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14223 times
- Been thanked: 15483 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Nije to je plavo - bijelo od Riverdale koje se nazalost vise ne proizvodi , steta odlican kvalitet.
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20705
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25498 times
- Been thanked: 11037 times
- Status: Offline
- Sioux
- Inventar foruma

- Posts: 8285
- Joined: 20 Nov 2021, 21:20
- Has thanked: 1441 times
- Been thanked: 1776 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32803
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9161 times
- Been thanked: 8159 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Neke leskovacke cevape koji i nisu nJesta, reciklirala u bolognese. Dobro zamaskirala, da se ne primjeti.
Spagete uz to, faulasta bila da odem i po salatu.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Skin
- Inventar foruma

- Posts: 7313
- Joined: 19 Sep 2019, 15:46
- Has thanked: 2982 times
- Been thanked: 3429 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
3 sata u kuhinji,, poslije posla. corba, teletins u sosu, pire, salata, palacinke. sve pisem i zapisujem
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Napravih večeras za danas, da ponesem na posao, basmati rižu s mrkvom i blitvom. Još ću i voćnu salatu, imam dinju, nektarine i bananu.
- Skin
- Inventar foruma

- Posts: 7313
- Joined: 19 Sep 2019, 15:46
- Has thanked: 2982 times
- Been thanked: 3429 times
- Status: Offline
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50898
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33080 times
- Been thanked: 30957 times
- Status: Online
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32803
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9161 times
- Been thanked: 8159 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Pravila krompirusu za jednu tetu iz kraja pa napravih i za nas. Nisam odavno. Rece mi teta da sam ista mama. Nema mi veceg komplimenta od toga..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32803
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9161 times
- Been thanked: 8159 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86801
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10439 times
- Been thanked: 17811 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?

Bas je ukusno bilo, ali sam malo presolila rizu.
Tanjir vlazan
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- srculence7
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18726
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 4410 times
- Been thanked: 4718 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
A danas ću pastrmku i krompir salatu 
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32803
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9161 times
- Been thanked: 8159 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Kod nas klasican nedeljni rucak, pohovano, riza i domaca zelena salata. Nisam pohovano pravila ne pamtim, zato i jest bilo tako ukusno. 
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Zanki
- saudade

- Posts: 69214
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29989 times
- Been thanked: 34297 times
- Status: Online
-
Matan
- Sila nečista

- Posts: 39383
- Joined: 22 Mar 2020, 15:54
- Has thanked: 4028 times
- Been thanked: 7454 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Suti i jedi,..
kolko bi ih volilo da imaju dva dana sta jest..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..
- Zanki
- saudade

- Posts: 69214
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29989 times
- Been thanked: 34297 times
- Status: Online
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

