Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Moderator: Krokodil Behko
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20707
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25504 times
- Been thanked: 11039 times
- Status: Offline
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Ja tri puta
točno san najebala
još san se i dva puta razbolila
točno san najebala
još san se i dva puta razbolila
Caveat emptor
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Zašto dižete ove teme nie mi jasno
meni je ta corona bila tako stresna,
pogotovo jer san bila u tri različite države zarobljena
meni je ta corona bila tako stresna,
pogotovo jer san bila u tri različite države zarobljena
Caveat emptor
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19746
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1428 times
- Been thanked: 4757 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Ma to radi ova najsica.Zanki wrote: 24 Jul 2025, 19:45 Zašto dižete ove teme nie mi jasno
meni je ta corona bila tako stresna,
pogotovo jer san bila u tri različite države zarobljena
Voli sikirat ljude nako bezveze.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19746
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1428 times
- Been thanked: 4757 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Ma otporna je to sorta. Petnest godina je napadam, a ona opet sve po svom.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Neodoljiva i neumoljiva pa to tie
Uvik san na strani žena, skužaj
Caveat emptor
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19746
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1428 times
- Been thanked: 4757 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Oprošteno.
I ja sam na strani žena.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Vakcinisali se oni isti sto misle da su Ameri hodali po mjesecu pa ja
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19746
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1428 times
- Been thanked: 4757 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Hej, dobro si.
Ista ekipa naivaca.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51035
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60049 times
- Been thanked: 10856 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Pun ti je yt klipova kako popravit nesta pa onda mene zovnu kad sve izgoriKomshija wrote: 24 Jul 2025, 18:59Vidi nesto da napises text preko citave strane prije cu vjerovat struci nego tebi koji si primio 3 vakcine,tako da za razliku od tebe ja sam ne donosim zakljucke nego prenosim sto pricaju strucni ljudi sirom planete.Pun jutub klipova tako da ako te zanima potrazis i vidis a vjerujem da te ne zanima jer po pisanju vidim da si jedan od onih koji bi eutanizirao onog sto se nije vakcinisao.Aj zivio.Krokodil Behko wrote: 24 Jul 2025, 17:50 Čita čovjek koji se tri puta vakcinisao, stariji je od svih ovih antivaksera (osim Vece) i u čudu se čudi zašto ovi koji se nisu vakcinisali, stalno osjaćaju potrebu za dokazivanjem ispravnosti svog stava.
U Međuvremenu, djejstvo vakcina u onima koji su je primili, izlapilo je, a vi još uvijek tu nešto dokazujete, valjda pred sobom samima.
Pretpostavljam da vam je ovo novost, djejstvo vakcine može da prestane
A šta ste mislili?
Neko primio vakcinu i sad ima da bude defektan do kraja života.
To dokazuje vašu (najblaže rečeno) promišljenost
Mislim da su mi tri doze vakcine pomogle, a što se boga tiče, nek ti da malo pameti.
Ili vatrogasce
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51035
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60049 times
- Been thanked: 10856 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
I ja cu se sad razbolit u augustu, godisnji mi. Platio bih da ne idem
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Molin te nemoj me zajebavat, ja san jedva preživila ta dva puta
Caveat emptor
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Dabome
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- Komshija
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 602
- Joined: 29 May 2025, 08:08
- Location: Svoj na svom & libo te tukic
- Mood:
- Has thanked: 129 times
- Been thanked: 106 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
To je vec druga sfera,jedno je prica sa dokazima a drugo probaj pa sta bude....ElTriconi wrote: 24 Jul 2025, 22:03 Pun ti je yt klipova kako popravit nesta pa onda mene zovnu kad sve izgori![]()
Ili vatrogasce![]()
Ko struci ne vjeruje sa takvim je suludo diskutovat.
Last edited by Komshija on 24 Jul 2025, 22:17, edited 1 time in total.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51035
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60049 times
- Been thanked: 10856 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Bilo je gutavo, i u mene rodjo obolio pluca mu unistilo. Nije se vakciniso, pravio se pametan. Kasnije jest
Ovo govorim za sebe, zdrav sam dok radim, kad sastavim tri dana da ne radim ubi me nakva ambivalentnost, egzistencijalna kriza i razbolim se
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- baton
- Osvježenje foruma

- Posts: 1584
- Joined: 06 Jan 2021, 22:22
- Has thanked: 477 times
- Been thanked: 1096 times
- Status: Online
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Ja sam ubijedjen da su koronu imali uglavnom nepušači.
Zašto?Postoje samo nagadjanja i nove teorije naravno ako idemo od te pretpostavke.
Zašto?Postoje samo nagadjanja i nove teorije naravno ako idemo od te pretpostavke.
Sami ste krivi, slali ste nam vukove umjesto čobana.
- Zanki
- saudade

- Posts: 69215
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29990 times
- Been thanked: 34303 times
- Status: Offline
Re: Hoćete li se vakcinisati protiv korone?
Pa ja san fumala skoro cili životbaton wrote: 24 Jul 2025, 22:26 Ja sam ubijedjen da su koronu imali uglavnom nepušači.
Zašto?Postoje samo nagadjanja i nove teorije naravno ako idemo od te pretpostavke.
Nie do toga viruj mi
Caveat emptor
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest