jer peti je davno prevaziso

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo
Steta bolje njih 10000 da je stradalo nego fantomMelek wrote: 21 Jul 2025, 18:35Eno, trehno ti dron suborca:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-ukraj ... /250721051
Na zalost ta nece raditi Al eto baca mazu za oci Veliki Trumpironman wrote: 21 Jul 2025, 18:42 a sad kad trump nabije carine jer pjutin ne slusa,hocel tad rocko bit sesta kolona?
jer peti je davno prevaziso![]()
Pa zar nije Trump ruski igrac bar tako si 6 godina trubio?ironman wrote: 21 Jul 2025, 18:42 a sad kad trump nabije carine jer pjutin ne slusa,hocel tad rocko bit sesta kolona?
jer peti je davno prevaziso![]()
Ugledo se na tebe I ostale forumsse samo prica nista djela.Krokodil Behko wrote: 21 Jul 2025, 23:55 Postoje hrabri Trumpisti, a postoje i mahnite curice poput Roćka, koje samo prde po internetu.
PRESELIO SE S PORODICOM IZ SAD U RUSIJU DA BI POBJEGAO OD "LGBT PROPAGANDE": Rusi ga poslali na front
Amerikanac Derek Huffman se ovog ljeta, prema vlastitim riječima, preselio sa suprugom i tri kćerke u Rusiju kako bi pobjegao od "LGBT propagande".
Na svoje iznenađenje, poslan je da ratuje u Ukrajinu, iako mu je, navodno, prilikom potpisivanja ugovora s ruskom vojskom obećano da neće učestvovati u borbenim dejstvima.
Njegova porodica do sada takođe nije dobila nikakav obećani novac, požalila se njegova supruga. Njen video je kasnije uklonjen s YouTubea, na što je ukazao američki portal Daily Beast.
"Nažalost, kada učite na drugom jeziku, a ne razumijete ga, kako zapravo učite? Ne razumijete. Tako da se, nažalost, osjeća kao da je trenutno bačen vukovima i mora se osloniti na vjeru. A to je upravo ono što sada svi radimo", rekla je u videu koji je nestao s njenog originalnog naloga, ali se sada širi društvenim mrežama.
Amerikanka se u istom videu požalila da njen muž još nije dobio nikakav obećani novac, već je čak morao iz svog džepa izdvojiti 10.000 rubalja za kupovinu zaliha. Izrazila je i nadu da bi njen suprug mogao biti prebačen s borbene pozicije na neku drugu funkciju, kako bi iskoristio svoje iskustvo varioca.
O preseljenju porodice Huffman u Rusiju ruski mediji su posljednjih mjeseci opširno izvještavali. Ključni trenutak za njihovu odluku, navodno, bio je kada se jedna od školskih drugarica njegove kćerke povjerila o svojoj lezbijskog orijentaciji.
"Iako to potpuno nije razumjela, meni je to bilo dovoljno da shvatim da se nešto mora promijeniti", citirala je tada Lenta.ru 46-godišnjeg Teksašanina, oca tri djevojčice uzrasta od 10 do 12 godina.
U odluci im je, kako kažu, pomoglo i to što su ranije posjetili Moskvu, koja je na njih ostavila snažan utisak.
Ruski mediji su takođe izvijestili da je Huffman odlučio potpisati ugovor s ruskom vojskom kako bi brže dobio tamošnje državljanstvo.
"Želim doprinijeti i zaslužiti svoje mjesto ovdje tako što ću se prijaviti u rusku vojsku", rekao je Amerikanac.
"Nisam bila iznenađena. Uvijek je govorio o ovoj zemlji, njenom predsjedniku i narodu s velikim poštovanjem, i uvijek je imao snažnu potrebu da učini ispravnu stvar", podržala je tada muževu odluku njegova supruga, koja vodi YouTube kanal Huffman Time, gdje porodica redovno dijeli isječke iz života u Rusiji.
Huffmanovi su se ove godine preselili u selo kod Moskve u okviru projekta koji je 2023. godine pokrenuo američki prokremaljski bloger Tim Kirby, koji već 20 godina živi u Rusiji.
Pa kako tolke pobili a rusi u zadnjih 20 sati uzeli na tom pravcu jos 30km2? ko kad Bahmut pada a Zelinski djeli PO Bahmutu odlikovanja
Može, ali ovdje je tema Ukrajina : boljševicituzlak1212 wrote: 15 Aug 2025, 16:43 ne branim ruse ko ih jebe, al moze se tako za razne kolonizatore i okupatore napravit
cak Ameri i Britanci bi imali pozamasno vecu listu od Rusa
pa nije tema RusijaMister No wrote: 15 Aug 2025, 21:06Može, ali ovdje je tema Ukrajina : boljševicituzlak1212 wrote: 15 Aug 2025, 16:43 ne branim ruse ko ih jebe, al moze se tako za razne kolonizatore i okupatore napravit
cak Ameri i Britanci bi imali pozamasno vecu listu od Rusa
Tebi vazda kurac u ustima.
Satrli ih, rusi u panici i rasulu.rocko wrote: 15 Aug 2025, 21:07Tebi vazda kurac u ustima.
Satrali ba azov oslabili ih na drugima djelovoma ratista na topu svega , vazda ukrajinci nasjedaju na Bahmut navlakusu
Al ono izvor ti informacije ono nivo smiljko sagolj cirka 1993
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests