Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Moderator: VIP
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16881
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14274 times
- Been thanked: 15506 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11314
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7531 times
- Been thanked: 5521 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Preselit na Mojmilo
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...
- ironman
- sirius

- Posts: 47617
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28590 times
- Been thanked: 29579 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Obic psine i uzecu kapi za nos kolko da sam trpio dosta je.
dream of spring...
- Zanki
- saudade

- Posts: 69252
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 30029 times
- Been thanked: 34346 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8218 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Uzmes soli malo u vodu i nakapas u nos. Odma ce ti otvorit disne kanale. Samo nemoj puno soli, da ti ne izgori grlo.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Black woman
- Aktivni forumaš

- Posts: 2030
- Joined: 02 Feb 2018, 18:34
- Has thanked: 17 times
- Been thanked: 59 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8218 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Idemo doktoru s tatom, on po nalaze, ja da vidi ovo cudo sto me boli. 
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10449 times
- Been thanked: 17827 times
- Status: Online
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Odosmo.u MinKen, prvo u KFC, pa Avatar u kinu, pa na Bozicni sajam 
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8218 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Nista. Odmarat cu. Negdje cemo na rucak pa cu kasnije kod doktora. Popodne jos koje keksice i to je to. 
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Koraci_u_noci
- Penzioner

- Posts: 30183
- Joined: 04 Jun 2020, 19:21
- Has thanked: 9725 times
- Been thanked: 10583 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Sto ti je mladost, s pjesmom kod doktora
Pobjeci sad od svega zelim
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50930
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33101 times
- Been thanked: 30989 times
- Status: Online
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10449 times
- Been thanked: 17827 times
- Status: Online
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Odlicno sam ustedjela ovaj mjesec, ni bozicnicu pipnula nisam, pa cemo moji djecaci i ja u soping da se pocastimo malo 
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50930
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33101 times
- Been thanked: 30989 times
- Status: Online
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Cekam sestru da se probudi pa u setnju
Al moze da spava, aloevera
Al moze da spava, aloevera
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8218 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
U soping iako sam totalno neraspolozena, ljuta i nervozna. Ujedam.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51053
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60092 times
- Been thanked: 10867 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Bio maloprije u granapu da kupim sta slatko kad guzva ko kako da docaram na hadzuuvijek_kontra wrote: 27 Dec 2025, 14:25 U soping iako sam totalno neraspolozena, ljuta i nervozna. Ujedam.
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8218 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Kod nas ove godine bas nije, izgleda se ljudi opametili ili sve nabavili vec. Ili ce sutra.ElTriconi wrote: 30 Dec 2025, 17:17
Bio maloprije u granapu da kupim sta slatko kad guzva ko kako da docaram na hadzu![]()
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
-
Mon
- Aktivni forumaš

- Posts: 4876
- Joined: 10 Jan 2021, 18:55
- Has thanked: 4061 times
- Been thanked: 5266 times
- Status: Offline
- srculence7
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18730
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 4411 times
- Been thanked: 4724 times
- Status: Offline
Re: Šta ćete raditi kada odete sa foruma?
Dugo odlažem jedan susret, zbog obaveza ali i nedostatka volje da se on desi. Vreme je praznika pa će to sad u nekom finom ambijentu proći u finom raspoloženju...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129351
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10588 times
- Been thanked: 12451 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: pizarro and 1 guest

