Zašto je Jugoslavija najbolja država u historiji
Moderator: Krokodil Behko
- ironman
- sirius

- Posts: 47581
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28545 times
- Been thanked: 29539 times
- Status: Offline
Re: Zašto je Jugoslavija najbolja država u historiji
Meni je u sjecanju onaj Budo Loncarevic..jos tad sam konto..ybomajku ovaj putuje gdje hoce.
dream of spring...
- ironman
- sirius

- Posts: 47581
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28545 times
- Been thanked: 29539 times
- Status: Offline
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70564
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3016 times
- Been thanked: 25029 times
- Status: Offline
Re: Zašto je Jugoslavija najbolja država u historiji
A ko je ono budo vukobrat?
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
- Bego
- Aktivni forumaš

- Posts: 4075
- Joined: 11 May 2019, 05:16
- Has thanked: 272 times
- Been thanked: 1891 times
- Status: Offline
- amidza idriz
- Aktivni forumaš

- Posts: 3729
- Joined: 20 Mar 2019, 00:53
- Location: Tu negdje
- Has thanked: 3210 times
- Been thanked: 1450 times
- Status: Offline
Re: Zašto je Jugoslavija najbolja država u historiji
Ovaj ko Dodik, vracaju se iz inostranstva jer je ovdje bolje.
Ovaj, idu oni koji imaju radna mjesta(bez obzira koliko su placena) umjesto da idu oni koji nemaju rano mjesto.
Ovaj, idu oni koji imaju radna mjesta(bez obzira koliko su placena) umjesto da idu oni koji nemaju rano mjesto.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests