Šta vas je danas rastužilo?
Moderator: VIP
-
panter7
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 959
- Joined: 19 Jul 2025, 17:58
- Has thanked: 433 times
- Been thanked: 581 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Sto se do sad zna
Jevreji imali proslavu na Bondy plazi, trojica napadaca pucali.
Kcerka mi zivi i radi tu, trenutno je u bolnici
Jevreji imali proslavu na Bondy plazi, trojica napadaca pucali.
Kcerka mi zivi i radi tu, trenutno je u bolnici
Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51047
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60073 times
- Been thanked: 10862 times
- Status: Offline
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20717
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25520 times
- Been thanked: 11047 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Žao mi jepanter7 wrote: 14 Dec 2025, 11:15 Sto se do sad zna
Jevreji imali proslavu na Bondy plazi, trojica napadaca pucali.
Kcerka mi zivi i radi tu, trenutno je u bolnici
-
panter7
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 959
- Joined: 19 Jul 2025, 17:58
- Has thanked: 433 times
- Been thanked: 581 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
12 ubijenih (jedan od njih je terorista)
Ahmed el Ahmed je covjek sto je oteo pusku
ranjenj u rame i ruku, trenutno je u bolnici
Ahmed el Ahmed je covjek sto je oteo pusku
ranjenj u rame i ruku, trenutno je u bolnici
Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50922
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33092 times
- Been thanked: 30984 times
- Status: Offline
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 31995
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27200 times
- Been thanked: 7205 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Panter, sve najbolje zelim 
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20717
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25520 times
- Been thanked: 11047 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Sad piše 16panter7 wrote: 14 Dec 2025, 14:27 12 ubijenih (jedan od njih je terorista)
Ahmed el Ahmed je covjek sto je oteo pusku
ranjenj u rame i ruku, trenutno je u bolnici
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70568
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3016 times
- Been thanked: 25029 times
- Status: Online
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Ojjj.Jel i ona ranjena? Nadam se da nije nista ozbiljno.panter7 wrote: 14 Dec 2025, 11:15 Sto se do sad zna
Jevreji imali proslavu na Bondy plazi, trojica napadaca pucali.
Kcerka mi zivi i radi tu, trenutno je u bolnici
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
-
panter7
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 959
- Joined: 19 Jul 2025, 17:58
- Has thanked: 433 times
- Been thanked: 581 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Nije.
Radi kao paramedic, tu joj je blizu stanica , zadesila se u smjeni, jedna od prvih na licu mjesta.
16 poginulo
40- tak ranjenih
jos 11 u kriticnom stanju
Ma samo je bilo pitanje vremena kad ce se desiti ovako nesto.
Previse furseta, a niko nista.
Ako je neka sreca u svemu, musliman oteo pusku i sprijecio jos veci masakar
Jebote, sve mi se vrati u sec, V Miskina, Markale...
Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50922
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33092 times
- Been thanked: 30984 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Ono je uzasno
Sad sam videla snimak kako tip otima oruzje onoj budali, sta su umislili da su u nekom filmu…
16 mrtvih neduznih ljudi
Uzasss
Sad sam videla snimak kako tip otima oruzje onoj budali, sta su umislili da su u nekom filmu…
16 mrtvih neduznih ljudi
Uzasss
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50922
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33092 times
- Been thanked: 30984 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32815
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9191 times
- Been thanked: 8196 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Da nije bilo Ahmeda, ko zna kakav bi broj bio.Morgen wrote: 15 Dec 2025, 11:10 Ono je uzasno
Sad sam videla snimak kako tip otima oruzje onoj budali, sta su umislili da su u nekom filmu…
16 mrtvih neduznih ljudi
Uzasss
Lijepo njegov otac rece, uradio je sto bi svako normalan uradio, on ljude ne dijeli po vjeri i naciji.
Zach je prikupio za njega skoro 2 mil. vec.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
-
panter7
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 959
- Joined: 19 Jul 2025, 17:58
- Has thanked: 433 times
- Been thanked: 581 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
jeste, hvala
jos je malo u soku, al' je jaka i mentalno i fizicki
pored njihovog privatnog(naoruzanog) osiguranja, morao Ahmed da uleti
Oprase " na ruke " sve zivo, oka ne daju otvorit, antisemitizam ovo-ono
Najvise Premijera sto je priznao PALESTINSKU DRZAVU
U ovim lazima, glupostima sto pricaju i 'fox" i "srna" male mace, da bog sacuva
sta dva hajvana uradise, sve im j....
Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?
- Shadow
- Svemirka

- Posts: 60315
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 25776 times
- Been thanked: 28922 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Sto sam morala platit ovaj iznos za racun struje. Eh, gdje Trici
Acta non Verba
- Sioux
- Inventar foruma

- Posts: 8285
- Joined: 20 Nov 2021, 21:20
- Has thanked: 1441 times
- Been thanked: 1776 times
- Status: Offline
- Shadow
- Svemirka

- Posts: 60315
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 25776 times
- Been thanked: 28922 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11305
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7522 times
- Been thanked: 5512 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Lozi parket nek misli komsiluk pelet
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51047
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60073 times
- Been thanked: 10862 times
- Status: Offline
Re: Šta vas je danas rastužilo?
Ma odmah mater suj, pa ja
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50922
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33092 times
- Been thanked: 30984 times
- Status: Offline
- Zana
- Gospođetina

- Posts: 35339
- Joined: 02 Apr 2020, 22:24
- Has thanked: 10101 times
- Been thanked: 10405 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: Anestzijaaa and 0 guests