Samo da kažem.......

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86815
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10447 times
Been thanked: 17825 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by spacebound » 31 Dec 2025, 11:09

:srce
Vi sto ste to izdeverali pravi ste heroji.
Ja dosla da kukam kako je hladno, sad me stid, necu :sunja
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35338
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10100 times
Been thanked: 10403 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 31 Dec 2025, 11:26

spacebound wrote: 31 Dec 2025, 11:09 :srce
Vi sto ste to izdeverali pravi ste heroji.
Ja dosla da kukam kako je hladno, sad me stid, necu :sunja
:D.
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 31 Dec 2025, 11:27

Shadow wrote: 31 Dec 2025, 10:37Helouu
:lejla
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35338
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10100 times
Been thanked: 10403 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 31 Dec 2025, 11:28

Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:08 A sjecam se, ja doso, sav sam ja rascupan, detonacija mi izbila dva zuba, jebo mater, potrefila jedan u gornjoj jedan u donjoj vilici.
I sad oni vicu, fudo de umij se, izvadise nakav narezak kureci, hljeb, i flasu konjaka badel..:ko biva bice ti lakse.
A ja sam puljim u televizor, nisam sijalicu vidio godinu dana a kamo li televizor,
Tamo,

https://yotu.be/iY9GHW90YDo
Kad se tad nisam samoubio, necu nikad.
A mozda i hocu, sta ti znas sta more bit.
Joj :( :srce

Nemoj to govoriti

Bilo-prošlo, jebaji ga
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98594
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14945 times
Been thanked: 25671 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Fuddo » 31 Dec 2025, 11:31

Zana wrote: 31 Dec 2025, 11:28
Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:08 A sjecam se, ja doso, sav sam ja rascupan, detonacija mi izbila dva zuba, jebo mater, potrefila jedan u gornjoj jedan u donjoj vilici.
I sad oni vicu, fudo de umij se, izvadise nakav narezak kureci, hljeb, i flasu konjaka badel..:ko biva bice ti lakse.
A ja sam puljim u televizor, nisam sijalicu vidio godinu dana a kamo li televizor,
Tamo,

https://yotu.be/iY9GHW90YDo
Kad se tad nisam samoubio, necu nikad.
A mozda i hocu, sta ti znas sta more bit.
Joj :( :srce

Nemoj to govoriti

Bilo-prošlo, jebaji ga
Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50919
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33090 times
Been thanked: 30982 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Morgen » 31 Dec 2025, 11:32

Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:31
Zana wrote: 31 Dec 2025, 11:28

Joj :( :srce

Nemoj to govoriti

Bilo-prošlo, jebaji ga
Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
Koji zubi 🥸



Nemoj da pises takve postove, sad mi tesko i volela bih istinaki da te zagrlim 😔

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35338
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10100 times
Been thanked: 10403 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 31 Dec 2025, 11:32

Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:31
Zana wrote: 31 Dec 2025, 11:28

Joj :( :srce

Nemoj to govoriti

Bilo-prošlo, jebaji ga
Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
udario si nove, bolje od tih, haj šuti :D.
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35338
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10100 times
Been thanked: 10403 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 31 Dec 2025, 11:33

Morgen wrote: 31 Dec 2025, 11:32
Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:31

Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
Koji zubi 🥸



Nemoj da pises takve postove, sad mi tesko i volela bih istinaki da te zagrlim 😔

Pa bio vako :ooo
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98594
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14945 times
Been thanked: 25671 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Fuddo » 31 Dec 2025, 11:33

Morgen wrote: 31 Dec 2025, 11:32
Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:31

Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
Koji zubi 🥸



Nemoj da pises takve postove, sad mi tesko i volela bih istinaki da te zagrlim 😔
StaS me sad grlit, da nam diskovi iskoce
Sto me nisi zagralila kad mi je bilo do toga :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50919
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33090 times
Been thanked: 30982 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Morgen » 31 Dec 2025, 11:34

Ja se pripremila sama da docekam novu godinu al se drugarica najavila STAAAA SAAAMAAA?? MA DAAAJ I JA SAM SAMA VECERAS, DOLAZIM KOD TEBE JEEEEEEEEEEJ

Eto sad.. eto.. sad moram da cistim kucu 😤

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98594
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14945 times
Been thanked: 25671 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Fuddo » 31 Dec 2025, 11:35

Zana wrote: 31 Dec 2025, 11:32
Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 11:31

Pa ja
Moje ziube ko jebe :D.
udario si nove, bolje od tih, haj šuti :D.
Jest, Busch dentist llc mi udario ganc nove
Na sarafe
Isto pravi :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50919
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33090 times
Been thanked: 30982 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Morgen » 31 Dec 2025, 11:35

Zana wrote: 31 Dec 2025, 11:33
Morgen wrote: 31 Dec 2025, 11:32

Koji zubi 🥸



Nemoj da pises takve postove, sad mi tesko i volela bih istinaki da te zagrlim 😔

Pa bio vako :ooo
Znam, malo sam ga zajebavala da se nasmije :rumenko

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59141
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24044 times
Been thanked: 21968 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Masamune » 31 Dec 2025, 12:21

Helou

Treba mi pomoć da me nekod ponese

Havana je u snazi mogoa bi on

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51035
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60049 times
Been thanked: 10858 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by ElTriconi » 31 Dec 2025, 12:23

Masamune wrote: 31 Dec 2025, 12:21 Helou

Treba mi pomoć da me nekod ponese

Havana je u snazi mogoa bi on
:lejla

Jakako da je, zbog cega ide u teretane 🥹
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 60308
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 25770 times
Been thanked: 28910 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Shadow » 31 Dec 2025, 12:25

Ovo on opet lola
Acta non Verba

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 30183
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 9729 times
Been thanked: 10583 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Koraci_u_noci » 31 Dec 2025, 12:30

Slavio titulu jutros
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 19747
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 1428 times
Been thanked: 4761 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Laser » 31 Dec 2025, 12:47

HAVANA wrote: 31 Dec 2025, 10:49
Fuddo wrote: 31 Dec 2025, 10:25 Jebote sunce, 2026
A mislio sam da necu docekat ni 1993
Mirkl
Eeee cudni su putevi gospodnji.Skini se u gace i popij pivu.Pocesi jaja.
Kamo elhamdulilah, ćafire. :klara
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 31 Dec 2025, 13:02

FB_IMG_1767182540599.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 60308
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 25770 times
Been thanked: 28910 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Shadow » 31 Dec 2025, 13:22

Uzecu ovo 🤣🤣
Acta non Verba

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35338
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10100 times
Been thanked: 10403 times
Status: Online

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 31 Dec 2025, 13:43



Pa ja
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests