O čemu trenutno razmišljate?

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20694
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 25481 times
Been thanked: 11022 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Nice » 03 Jan 2026, 11:09

Eto tako, zapamtim većinu toga što pročitam

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Matan » 03 Jan 2026, 11:10

Nice wrote: 03 Jan 2026, 11:09 Eto tako, zapamtim većinu toga što pročitam
I to je jedna od vjestina..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128855
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8721 times
Been thanked: 20585 times
Contact:
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Maja » 03 Jan 2026, 22:08

Pali mi se hidropak a ne mogu skontati gdje voda curi pa me ljuti

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 31748
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 4646 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Melek » 03 Jan 2026, 22:10

Hidrofor? Sigurno mu uteko luft iz kazana, treba se dopumpati. Ako je samo voda u kazanu bez dijela zraka, nema pritiska i pali se svako malo :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35320
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10093 times
Been thanked: 10383 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Zana » 03 Jan 2026, 22:12

ElTriconi wrote: 28 Dec 2025, 18:23 Sta vi morete jest? Mislio sam da je meni najgore sto moram izbjegavat 70% hrane a izgleda dobro sam proso 😂
Mogu jesti sve što nije ukusno. Sve!
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128855
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8721 times
Been thanked: 20585 times
Contact:
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Maja » 03 Jan 2026, 22:13

Ali pali se kad niko ne otvara cesme. Inace znam kad povuce zrak pa kad otvoris cesmu cesto se pali, puno cesce nego inace, ali sad se pali kad su cesme zatvorene

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 31748
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 4646 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Melek » 03 Jan 2026, 22:19

Mozda je dotjero do 100% voda u kazanu. Onda kad pomalo cigura u WC solji (sto je cesto normalno) moze biti dovoljno da se pali svako malo :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128855
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8721 times
Been thanked: 20585 times
Contact:
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Maja » 03 Jan 2026, 22:20

Uradicu ovo testiranje sutra. Sad sam zatvorila vodu
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28502
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10582 times
Been thanked: 9015 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Zizi » 04 Jan 2026, 00:08

Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11263
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7493 times
Been thanked: 5475 times
Status: Online

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Anestzijaaa » 04 Jan 2026, 00:39

Zao mi cuke sto su ga u Zenici ubili Medo kazu simbol grada.Bem im mrtve ko god zivotinju ubije ili udari
Noci su ovde,cudne dileme.

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70544
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3013 times
Been thanked: 25000 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by HAVANA » 04 Jan 2026, 09:18

Ruka mu se osusila!
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70544
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3013 times
Been thanked: 25000 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by HAVANA » 04 Jan 2026, 09:19

Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Nek brat to.Ako podjes objasnjavat najebala si.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Matan » 04 Jan 2026, 09:27

Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Nista, kazes mu ne znam..
stas dijetetu objasnjavati o tome, nacice ono samo na internetu..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98584
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14936 times
Been thanked: 25647 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Fuddo » 04 Jan 2026, 09:28

HAVANA wrote: 04 Jan 2026, 09:19
Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Nek brat to.Ako podjes objasnjavat najebala si.
Da sam bi blizu reko bi malom, to ti tetki vise ne treba :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51013
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 59988 times
Been thanked: 10843 times
Status: Online

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by ElTriconi » 04 Jan 2026, 10:08

Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Kurton, koristi se zbog kurtoazije 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 28263
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 5418 times
Been thanked: 7774 times
Contact:
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by ina » 04 Jan 2026, 11:41

Sanjala sam nešto ružno. Ne znam tačno šta. Samo znam da nije bilo prijatno.
I tako je već neko duže vrijeme.
Loših snova se uopšte ne sjećam a lijepih (koji su inače puno češći) da. I to baš i u nekim sitnim detaljima.
Svijest ima sidrište.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28502
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10582 times
Been thanked: 9015 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Zizi » 04 Jan 2026, 12:19

HAVANA wrote: 04 Jan 2026, 09:19
Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Nek brat to.Ako podjes objasnjavat najebala si.
Ovo dijete samo rafala pitanja, a navikao da tetka na sve odgovara. Prosto mi teško prihvatiti da ne znam šta da odgovorim. :ooo

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28502
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10582 times
Been thanked: 9015 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Zizi » 04 Jan 2026, 12:23

Matan wrote: 04 Jan 2026, 09:27
Zizi wrote: 04 Jan 2026, 00:08 Danas sam bila u CM-u s bratićem koji ima osam godina. Dok sam razgledala neku kozmetiku i on je okolo razgledao šta ima na policama, naravno s milion pitanja šta je ovo, kako se koristi, mogu li da pomirišem....Naravno ja na sve odgovaram dok me nije pitao a šta je ovo, i pokaže mi na kutijice, kad ono prezervativi. Stanem, ne znam šta mu kažem, a onda on rečebez da sačeka moj odgovor, ma ovo su izgleda neke cigarete i produži dalje.
Razmišljam kako djetetu od osam godina objasniti šta je prezervativ. Šta biste mu vi rekli?
Moram i brata pitati da li je s njim razgovarao o seksualnosti.
Nista, kazes mu ne znam..
stas dijetetu objasnjavati o tome, nacice ono samo na internetu..
E, baš će dijete od osam godina kada pročita na internetu razumjeti šta je to. :D.
Nije valjda da sa svojim sinom nisi razgovarao o ovoj temi? :oo

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28502
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10582 times
Been thanked: 9015 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Zizi » 04 Jan 2026, 12:24

Fuddo wrote: 04 Jan 2026, 09:28
HAVANA wrote: 04 Jan 2026, 09:19

Nek brat to.Ako podjes objasnjavat najebala si.
Da sam bi blizu reko bi malom, to ti tetki vise ne treba :D.
Samo što onda ide pitanje, a što joj sada ne treba :D.
Eto opet belaja kako odgovoriti :oo

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50851
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33035 times
Been thanked: 30916 times
Status: Offline

Re: O čemu trenutno razmišljate?

Post by Morgen » 04 Jan 2026, 12:25

Zizi wrote: 04 Jan 2026, 12:19
Ovo dijete samo rafala pitanja, a navikao da tetka na sve odgovara. Prosto mi teško prihvatiti da ne znam šta da odgovorim. :ooo
Tako i moj sin u tim godinama. Milion pitanja a ja uvek sa strpljenjem i poslusam i odgovorim da on shvati.
I JEDNOM eto JEDNOM sam bila u frci i rekla ne znam sine
A on: PA TI NISTA NE ZNAS MAMA

🧐

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: kikilika and 8 guests