Samo da kažem.......

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69202
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 29974 times
Been thanked: 34285 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Zanki » 05 Jan 2026, 22:23

Ijaoo zizi nemo zaebavat
Polupenzionerka je napisa da ne napiše babetina 🙈
Galantan je mister
Caveat emptor

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69202
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 29974 times
Been thanked: 34285 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Zanki » 05 Jan 2026, 22:24

Vidiš kako je stoički istrpia teror na blagajni
Caveat emptor

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28502
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10582 times
Been thanked: 9015 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Zizi » 05 Jan 2026, 22:24

:D.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 05 Jan 2026, 22:27

Zizi wrote: 05 Jan 2026, 22:19 Evo mi žulj izađe na srednjem prstu, a kao da će i na prstenjaku. :123
Untitled.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32790
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9111 times
Been thanked: 8146 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by uvijek_kontra » 05 Jan 2026, 23:16

Zizi wrote: 05 Jan 2026, 22:12 Kako se Misteru desilo da nije šarm uključio, pa da ga je penzionerka pustila prije nje na kasu. :o :oo
Curilo mu iz nosa. :oo
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 33848
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 9496 times
Been thanked: 6195 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Mister No » 05 Jan 2026, 23:17

Zizi wrote: 05 Jan 2026, 22:12 Kako se Misteru desilo da nije šarm uključio, pa da ga je penzionerka pustila prije nje na kasu. :o :oo
Ma nije imala tri artikla u korpi.
Tri artikla tri alahsalameta
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 33848
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 9496 times
Been thanked: 6195 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Mister No » 05 Jan 2026, 23:18

uvijek_kontra wrote: 05 Jan 2026, 23:16
Zizi wrote: 05 Jan 2026, 22:12 Kako se Misteru desilo da nije šarm uključio, pa da ga je penzionerka pustila prije nje na kasu. :o :oo
Curilo mu iz nosa. :oo
:oklagija

Aj ti savijacu sklapaj, ne provociraj posten svijet
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 33848
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 9496 times
Been thanked: 6195 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Mister No » 05 Jan 2026, 23:20

Zanki wrote: 05 Jan 2026, 22:24 Vidiš kako je stoički istrpia teror na blagajni
I ti bi mogla neke štrukli u pecicu da uturis ko i Kontrica
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 33848
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 9496 times
Been thanked: 6195 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Mister No » 05 Jan 2026, 23:22

Zizi wrote: 05 Jan 2026, 22:20
Zanki wrote: 05 Jan 2026, 22:19

Polupenzionerka pa di će šarm trošiti :roll
Pa dobro, i on je tu negdje po godinama. :o :oo
:tamo :katja
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 91817
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Location: Plemićka
Has thanked: 1782 times
Been thanked: 3368 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Mutevelija » 05 Jan 2026, 23:37

Eto završi se i ioba smjena pa sutra u prvuu
Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
🍉🍉🍉🍉

https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 35332
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 10097 times
Been thanked: 10390 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Zana » 06 Jan 2026, 00:12

Zizi wrote: 05 Jan 2026, 21:47 Đeste omladino

Crkla sam od lopatanja, mislim da će mi i žuljevi izaći.
Neda mi se vozati gradskim prevozom, a ni taksijem kako su ove viroze aktivne. Onda mi nije drugo ništa preostalo već lopatu u ruke i očistiti ulicu. Još kiša pada, kada sam ušla u kuću bukvalno se cijedila voda s mene.
Uglavnom, uzbudljivo veče.
:julia

A mogla si po Francuskoj šetati. Lopataj sad, jebajga, štaš :nokti
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128857
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8721 times
Been thanked: 20593 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Maja » 06 Jan 2026, 01:07

Mutevelija wrote: 05 Jan 2026, 23:37 Eto završi se i ioba smjena pa sutra u prvuu
Gadno Muta bgm. Ako ce ti biti lakse i ja cu do 2 praviti tortu pa sutra ustati u 8 da je predam a ko da gledam lik nece doci prije 9 iako je rekao 8 i bezveze cu ovako cekat
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59093
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24003 times
Been thanked: 21932 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Masamune » 06 Jan 2026, 07:01

Jutro :kafa

Bijelo govno opet pada i navodno ce do sutra navecer 😒

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59093
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24003 times
Been thanked: 21932 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Masamune » 06 Jan 2026, 07:09

Ko voli snijeg da mu hoće padati pred kućom čitavu godinu da ga zatrpa.

Et :kafa

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70552
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3015 times
Been thanked: 25007 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by HAVANA » 06 Jan 2026, 07:56

Sto se sjeba zbog kmirse.Bas dobrica i zajebant bio. :(
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51021
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60017 times
Been thanked: 10847 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by ElTriconi » 06 Jan 2026, 07:58

HAVANA wrote: 06 Jan 2026, 07:56 Sto se sjeba zbog kmirse.Bas dobrica i zajebant bio. :(
Sta mu je 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70552
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3015 times
Been thanked: 25007 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by HAVANA » 06 Jan 2026, 07:59

Umro 14/12/2025
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 60281
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 25760 times
Been thanked: 28876 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Shadow » 06 Jan 2026, 08:00

Helouu

Odoh na sMiNanje 😔
Acta non Verba

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 60281
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 25760 times
Been thanked: 28876 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Shadow » 06 Jan 2026, 08:00

HAVANA wrote: 06 Jan 2026, 07:59 Umro 14/12/2025
Ko
Acta non Verba

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70552
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3015 times
Been thanked: 25007 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by HAVANA » 06 Jan 2026, 08:00

Pa da mi ni muha ne javi da bar na dzenazu odem. :(
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests