Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Matan » 17 Oct 2025, 20:25



Maja nije dala Mata..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Scorpion
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 117
Joined: 27 Dec 2025, 23:05
Location: Mars
Mood:
Has thanked: 7 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Scorpion » 11 Jan 2026, 14:52

Nisam imala pametniju ideju od horoskopskog znaka :hihi
na pučini besmisla pronađoh sebe!

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51032
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60046 times
Been thanked: 10853 times
Status: Online

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by ElTriconi » 11 Jan 2026, 15:00

Scorpion wrote: 11 Jan 2026, 14:52 Nisam imala pametniju ideju od horoskopskog znaka :hihi
Jesil ti akrep 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
Scorpion
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 117
Joined: 27 Dec 2025, 23:05
Location: Mars
Mood:
Has thanked: 7 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Scorpion » 11 Jan 2026, 15:05

ElTriconi wrote: 11 Jan 2026, 15:00
Scorpion wrote: 11 Jan 2026, 14:52 Nisam imala pametniju ideju od horoskopskog znaka :hihi
Jesil ti akrep 🤔
Pravi :hihi
na pučini besmisla pronađoh sebe!

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51032
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60046 times
Been thanked: 10853 times
Status: Online

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by ElTriconi » 11 Jan 2026, 15:05

Svaka ti cast :julia
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69215
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 29990 times
Been thanked: 34301 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Zanki » 11 Jan 2026, 15:13

:valja
Caveat emptor

Pajda
Na probnom
Na probnom
Posts: 3
Joined: 21 Oct 2025, 21:15
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Pajda » 21 Jan 2026, 19:59

:zubi
To mi je spitzname

User avatar
amidza idriz
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3725
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: Tu negdje
Has thanked: 3200 times
Been thanked: 1444 times
Status: Online

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by amidza idriz » 22 Jan 2026, 00:27

Simpatican mi bio.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11284
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7505 times
Been thanked: 5500 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Anestzijaaa » 24 Jan 2026, 12:21

Nisam nokte osjekao trebalo po EKV grupi Anestezija i masim slovo pa ja
Noci su ovde,cudne dileme.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 31984
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 27171 times
Been thanked: 7195 times
Status: Online

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by Veca » 24 Jan 2026, 12:53

da bi vi imali sta pitati :D
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18726
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 4410 times
Been thanked: 4718 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by srculence7 » 24 Jan 2026, 20:33

Ima u komšiluku jedna caffe igraonica srculence pa me i to navelo da se opredelim za taj nick
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

panter7
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 959
Joined: 19 Jul 2025, 17:58
Has thanked: 433 times
Been thanked: 581 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by panter7 » 25 Jan 2026, 01:05

Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?

User avatar
David.SM
Na probnom
Na probnom
Posts: 85
Joined: 21 Aug 2022, 16:42
Location: Sremska Mitrovica
Mood:
Has thanked: 35 times
Been thanked: 17 times
Status: Offline

Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?

Post by David.SM » 03 May 2026, 16:01

Ja sam moj nick izabrao zato što se zovem David + živim u Sremskoj Mitrovici

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest