Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51047
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60073 times
Been thanked: 10862 times
Status: Online

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by ElTriconi » 15 Jan 2026, 10:59

Trosim vrijeme onima iz telemarketinga, ljudi deset minuta govore sta ima i kako je, viknem na kraju vama hvala ali nisam zainteresovan 🤔

Samo da znaju kako je od mene tesko izbit dinar obrisali bi me sa svih listi 🥹
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11305
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7522 times
Been thanked: 5512 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Anestzijaaa » 15 Jan 2026, 16:30

Ďosao s posla kafica lagano ,snijeg otopio uglavnoC dobroe
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98594
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14945 times
Been thanked: 25672 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Fuddo » 15 Jan 2026, 16:46

A, nista

Image
Dozvolite da se obratimo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86818
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10448 times
Been thanked: 17826 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by spacebound » 17 Jan 2026, 07:22

Gledam na limangu ima li jos sta da mi treba, ne placa mi se dostava samo za jedan peskir, a moram ga kupit :valja
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32815
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9191 times
Been thanked: 8196 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by uvijek_kontra » 17 Jan 2026, 08:04

Odmaram, bice dug dan.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
pizarro
sportski urednik
sportski urednik
Posts: 19234
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 7746 times
Been thanked: 9353 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by pizarro » 18 Jan 2026, 21:37

gledam kako svicarska cijepa sloveniju :haha

User avatar
pizarro
sportski urednik
sportski urednik
Posts: 19234
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 7746 times
Been thanked: 9353 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by pizarro » 18 Jan 2026, 22:11

:grana

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50922
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33092 times
Been thanked: 30984 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Morgen » 18 Jan 2026, 22:48

Jedem
Kiwi i gledam NCIS

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32815
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9191 times
Been thanked: 8196 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by uvijek_kontra » 19 Jan 2026, 10:44

:srce onda brzo kuci, pa vozim mamu na terapiju.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128893
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8729 times
Been thanked: 20621 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Maja » 20 Jan 2026, 18:10

Gledam podcast Nikola Nikic. Blago njemu. Evo zavrsava

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59151
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24054 times
Been thanked: 21975 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Masamune » 20 Jan 2026, 18:20

Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et :123

Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 40021
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 3959 times
Been thanked: 2981 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Pasaga » 20 Jan 2026, 18:44

Masamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et :123

Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
najduzi,najtezi....
u pmater....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32815
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9191 times
Been thanked: 8196 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by uvijek_kontra » 20 Jan 2026, 19:50

Masamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et :123

Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
Ti kao da radis u racunovodstvu. :hihi
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69243
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30017 times
Been thanked: 34325 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Zanki » 20 Jan 2026, 21:13

Spremam se gleat seriju
Neću puno, ostalo ću pospremit 🙈
Image
Caveat emptor

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11305
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7522 times
Been thanked: 5512 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Anestzijaaa » 21 Jan 2026, 16:05

uvijek_kontra wrote: 19 Jan 2026, 10:44 :srce onda brzo kuci, pa vozim mamu na terapiju.
Koja je ovo rasa kratkouhi fisek na glavas 🤣🤣
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32815
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9191 times
Been thanked: 8196 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by uvijek_kontra » 21 Jan 2026, 16:21

Anestzijaaa wrote: 21 Jan 2026, 16:05
Koja je ovo rasa kratkouhi fisek na glavas 🤣🤣
Aja je pekinezerka. :)
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11305
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7522 times
Been thanked: 5512 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Anestzijaaa » 24 Jan 2026, 17:27

cekam bagru subota😁😁
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69243
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30017 times
Been thanked: 34325 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Zanki » 24 Jan 2026, 20:17

Pojela san sve grickalice uz dnevnik
a bile su mi za uz seriju
pa šta ću sad
Caveat emptor

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69243
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30017 times
Been thanked: 34325 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Zanki » 24 Jan 2026, 20:19

Masamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et :123

Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
Već mi dojadila '26 kolko je prvi misec dug
da bar hoće sat pomjeriti naprid natrag, da se nešto događa :tuga
Caveat emptor

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69243
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30017 times
Been thanked: 34325 times
Status: Offline

Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)

Post by Zanki » 24 Jan 2026, 20:20

uvijek_kontra wrote: 19 Jan 2026, 10:44 :srce onda brzo kuci, pa vozim mamu na terapiju.
Kako je prelijepa...
Caveat emptor

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests