Samo da znaju kako je od mene tesko izbit dinar obrisali bi me sa svih listi
Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Moderator: VIP
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51035
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60049 times
- Been thanked: 10858 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Trosim vrijeme onima iz telemarketinga, ljudi deset minuta govore sta ima i kako je, viknem na kraju vama hvala ali nisam zainteresovan 
Samo da znaju kako je od mene tesko izbit dinar obrisali bi me sa svih listi
Samo da znaju kako je od mene tesko izbit dinar obrisali bi me sa svih listi
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11285
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7507 times
- Been thanked: 5502 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Ďosao s posla kafica lagano ,snijeg otopio uglavnoC dobroe
Noci su ovde,cudne dileme.
- Fuddo
- Maliciozni seronja

- Posts: 98594
- Joined: 03 Dec 2018, 21:17
- Has thanked: 14945 times
- Been thanked: 25671 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86815
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10447 times
- Been thanked: 17825 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Gledam na limangu ima li jos sta da mi treba, ne placa mi se dostava samo za jedan peskir, a moram ga kupit 
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32809
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9168 times
- Been thanked: 8176 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19232
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7744 times
- Been thanked: 9346 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19232
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7744 times
- Been thanked: 9346 times
- Status: Offline
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50919
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33090 times
- Been thanked: 30982 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32809
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9168 times
- Been thanked: 8176 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Maja
- Administrator

- Posts: 128893
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8729 times
- Been thanked: 20619 times
- Contact:
- Status: Offline
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59141
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24044 times
- Been thanked: 21968 times
- Status: Online
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et 
Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
- Pasaga
- Hadžija

- Posts: 40021
- Joined: 09 Dec 2012, 16:58
- Location: NORDPOL
- Has thanked: 3959 times
- Been thanked: 2981 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
najduzi,najtezi....Masamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et
Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
u pmater....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce
"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".
Lavlje_srce
"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32809
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9168 times
- Been thanked: 8176 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Ti kao da radis u racunovodstvu.Masamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et
Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Zanki
- saudade

- Posts: 69220
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29998 times
- Been thanked: 34310 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11285
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7507 times
- Been thanked: 5502 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Koja je ovo rasa kratkouhi fisek na glavas
Noci su ovde,cudne dileme.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32809
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9168 times
- Been thanked: 8176 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11285
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7507 times
- Been thanked: 5502 times
- Status: Offline
- Zanki
- saudade

- Posts: 69220
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29998 times
- Been thanked: 34310 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Pojela san sve grickalice uz dnevnik
a bile su mi za uz seriju
pa šta ću sad
a bile su mi za uz seriju
pa šta ću sad
Caveat emptor
- Zanki
- saudade

- Posts: 69220
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29998 times
- Been thanked: 34310 times
- Status: Offline
Re: Šta radite sada (osim što ste ovdje)
Već mi dojadila '26 kolko je prvi misec dugMasamune wrote: 20 Jan 2026, 18:20 Pijem prvu kafu da bar malo odmorim... više ona mene pije al et
Samo da prođe januar nema goreg mjeseca...
da bar hoće sat pomjeriti naprid natrag, da se nešto događa
Caveat emptor
- Zanki
- saudade

- Posts: 69220
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 29998 times
- Been thanked: 34310 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


