Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Moderator: Krokodil Behko
-
Matan
- Sila nečista

- Posts: 39383
- Joined: 22 Mar 2020, 15:54
- Has thanked: 4028 times
- Been thanked: 7454 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Maja nije dala Mata..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51040
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60062 times
- Been thanked: 10859 times
- Status: Online
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Jesil ti akrep
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Scorpion
- Sitna buranija

- Posts: 117
- Joined: 27 Dec 2025, 23:05
- Location: Mars
- Mood:
- Has thanked: 7 times
- Been thanked: 58 times
- Status: Offline
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51040
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60062 times
- Been thanked: 10859 times
- Status: Online
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Svaka ti cast 
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Zanki
- saudade

- Posts: 69224
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 30001 times
- Been thanked: 34315 times
- Status: Offline
- amidza idriz
- Aktivni forumaš

- Posts: 3729
- Joined: 20 Mar 2019, 00:53
- Location: Tu negdje
- Has thanked: 3205 times
- Been thanked: 1450 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Simpatican mi bio.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11285
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7507 times
- Been thanked: 5502 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Nisam nokte osjekao trebalo po EKV grupi Anestezija i masim slovo pa ja
Noci su ovde,cudne dileme.
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 31991
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27188 times
- Been thanked: 7202 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
da bi vi imali sta pitati 
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- srculence7
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18726
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 4410 times
- Been thanked: 4720 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Ima u komšiluku jedna caffe igraonica srculence pa me i to navelo da se opredelim za taj nick
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
-
panter7
- Poneki mu pročitamo

- Posts: 959
- Joined: 19 Jul 2025, 17:58
- Has thanked: 433 times
- Been thanked: 581 times
- Status: Offline
Re: Zašto ste odabrali nick koji koristite na ovom forumu?
Biti dobra osoba često znači živjeti prema visokim moralnim načelima, pokazivati empatiju, ljubaznost i razumijevanje prema drugima. No, što se događa kada se te vrline suoče s lošim ljudima?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
