Da sam malo veci

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 51049
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 60078 times
Been thanked: 10862 times
Status: Online

Re: Da sam malo veci

Post by ElTriconi » 21 Jan 2026, 23:06

Maja wrote: 21 Jan 2026, 23:04Ja nista ne kontam
Zamisli da si visoka ko raza bil bolje kontala 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11306
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7523 times
Been thanked: 5515 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Anestzijaaa » 24 Jan 2026, 11:07

Ja sam 1.85 a kad mahnem koju 1.70
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Matan » 24 Jan 2026, 11:09

Treba te nategnuti, da se izduzis.. :D.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11306
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7523 times
Been thanked: 5515 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Anestzijaaa » 24 Jan 2026, 11:15

Matan wrote: 24 Jan 2026, 11:09 Treba te nategnuti, da se izduzis.. :D.
Kasam curi reko bila visa malo od mene reko inace sam i ja visok ne znam sta mi je veceras🤣
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Matan » 24 Jan 2026, 11:18

Nista te ja ne kontam, kakva sad cura..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11306
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7523 times
Been thanked: 5515 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Anestzijaaa » 24 Jan 2026, 11:22

Matan wrote: 24 Jan 2026, 11:18 Nista te ja ne kontam, kakva sad cura..
Priso jednoj malo visocija,reko i ja sam visok al ne znam sta mi je vcrs🤣
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Matan » 24 Jan 2026, 11:23

Anestzijaaa wrote: 24 Jan 2026, 11:22
Matan wrote: 24 Jan 2026, 11:18 Nista te ja ne kontam, kakva sad cura..
Priso jednoj malo visocija,reko i ja sam visok al ne znam sta mi je vcrs🤣
Pa spustio ti se...
pritisak, kad si je vidio..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32828
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9223 times
Been thanked: 8207 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by uvijek_kontra » 24 Jan 2026, 21:15

Ne razumijem tocno ali..

Da sam malo vislja ili veca, bila bi prezgodna.

Da sam malo veca, mocnija.. opet bi se bavila politikom, ali ovog puta stvarima koje ja smatram potrebnim kao npr. kazna za sve zlostavljace zivotinja.

Da sam veca s parama, tu bi tek bio haos.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 39383
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 4028 times
Been thanked: 7454 times
Status: Offline

Re: Da sam malo veci

Post by Matan » 24 Jan 2026, 21:25

Tema je siroka...
sta bi radili mali, da su malo veci..
ili da imaju malo vise..
da li bi mis, ganjao macku, ili macka psa, da je obrnuto..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest