Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Moderator: pizarro
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- Bego
- Aktivni forumaš

- Posts: 4078
- Joined: 11 May 2019, 05:16
- Has thanked: 272 times
- Been thanked: 1894 times
- Status: Offline
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62818
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2919 times
- Been thanked: 9220 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Al ce biti belaja ako golman Njemacke ne odradi poso kako treba ili nedo bog ispadnu zbog neke greske golmana.
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
a samo njegovo iskustvo je bitno i da bude treci golman.
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62818
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2919 times
- Been thanked: 9220 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129343
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10588 times
- Been thanked: 12448 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Bome jaka Njemačka.
Napad im je poslab. Tipujem da je tu Beier najperspektivniji.
Njegov stil je takav, da ga možemo nazvati Tomas Miler u svili.
Podsjeća na njega svojom svestranošću i borbenošću, ali je bolji tehničar od njega.
Napad im je poslab. Tipujem da je tu Beier najperspektivniji.
Njegov stil je takav, da ga možemo nazvati Tomas Miler u svili.
Podsjeća na njega svojom svestranošću i borbenošću, ali je bolji tehničar od njega.
online
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129343
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10588 times
- Been thanked: 12448 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Četiri iz Dortmunda i sedam iz Bayerna, al Bayern nema nijednog napadača 
Ostaje ono što sam rekao, napad im je potanak, ali veza i odbrana su vrh. Možda malo sporiji bekovi.
Uz malo sreće, mogli bi do polufinala
Ostaje ono što sam rekao, napad im je potanak, ali veza i odbrana su vrh. Možda malo sporiji bekovi.
Uz malo sreće, mogli bi do polufinala
online
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62818
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2919 times
- Been thanked: 9220 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16873
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14269 times
- Been thanked: 15499 times
- Status: Online
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19235
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7746 times
- Been thanked: 9354 times
- Status: Offline
- tuzlak1212
- Inventar foruma

- Posts: 7623
- Joined: 16 Nov 2019, 04:04
- Has thanked: 1015 times
- Been thanked: 1548 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Ne volim Njemce samo sto se izivljavaju kad god imaju sansu, ne znaju stat na pobjedi
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16873
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14269 times
- Been thanked: 15499 times
- Status: Online
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32815
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9191 times
- Been thanked: 8196 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Ovo nije djecije obdaniste vec nogomet.tuzlak1212 wrote: 14 Jun 2026, 20:17 Ne volim Njemce samo sto se izivljavaju kad god imaju sansu, ne znaju stat na pobjedi
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32815
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9191 times
- Been thanked: 8196 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Ne moze (skoro) nitko protiv Njemacke.
Dzaba i curacao
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- tuzlak1212
- Inventar foruma

- Posts: 7623
- Joined: 16 Nov 2019, 04:04
- Has thanked: 1015 times
- Been thanked: 1548 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Pa ima fair play neki, dobit ce ista 3 boda ko i na 3:1 il et 4:1 nek je 3 razlike stari diskouvijek_kontra wrote: 14 Jun 2026, 20:41Ovo nije djecije obdaniste vec nogomet.tuzlak1212 wrote: 14 Jun 2026, 20:17 Ne volim Njemce samo sto se izivljavaju kad god imaju sansu, ne znaju stat na pobjedi![]()
Sta im sad znace ova 2 gola osim izivljavanja nad slabijim
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129343
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10588 times
- Been thanked: 12448 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Protivnik je dosta lagan al ipak pogledajte startnu postavu.
Kimich-Tah-Schlotterbeck
Wirtz-Pavlović-Nmecha-Musiala-Brown
Havertz-Sane
Ovo na papiru izgleda makar kao treći favorit i spisak im je jači od Brazila i Argentine skupa.
Na klupi Rudiger, Undaw, Anton, itd.
Kimich-Tah-Schlotterbeck
Wirtz-Pavlović-Nmecha-Musiala-Brown
Havertz-Sane
Ovo na papiru izgleda makar kao treći favorit i spisak im je jači od Brazila i Argentine skupa.
Na klupi Rudiger, Undaw, Anton, itd.
online
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
