Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Moderator: pizarro
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19044
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7613 times
- Been thanked: 9122 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19044
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7613 times
- Been thanked: 9122 times
- Status: Offline
- Bego
- Aktivni forumaš

- Posts: 4060
- Joined: 11 May 2019, 05:16
- Has thanked: 271 times
- Been thanked: 1866 times
- Status: Offline
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62736
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2913 times
- Been thanked: 9187 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Al ce biti belaja ako golman Njemacke ne odradi poso kako treba ili nedo bog ispadnu zbog neke greske golmana.
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19044
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7613 times
- Been thanked: 9122 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
a samo njegovo iskustvo je bitno i da bude treci golman.
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62736
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2913 times
- Been thanked: 9187 times
- Status: Offline
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19044
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7613 times
- Been thanked: 9122 times
- Status: Offline
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129215
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10532 times
- Been thanked: 12395 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Bome jaka Njemačka.
Napad im je poslab. Tipujem da je tu Beier najperspektivniji.
Njegov stil je takav, da ga možemo nazvati Tomas Miler u svili.
Podsjeća na njega svojom svestranošću i borbenošću, ali je bolji tehničar od njega.
Napad im je poslab. Tipujem da je tu Beier najperspektivniji.
Njegov stil je takav, da ga možemo nazvati Tomas Miler u svili.
Podsjeća na njega svojom svestranošću i borbenošću, ali je bolji tehničar od njega.
online
- pizarro
- sportski urednik

- Posts: 19044
- Joined: 08 Nov 2019, 18:06
- Has thanked: 7613 times
- Been thanked: 9122 times
- Status: Offline
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129215
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10532 times
- Been thanked: 12395 times
- Status: Offline
Re: Grupa E: Njemačka, Ekvador, Kurasao, Obala Slonovače
Četiri iz Dortmunda i sedam iz Bayerna, al Bayern nema nijednog napadača 
Ostaje ono što sam rekao, napad im je potanak, ali veza i odbrana su vrh. Možda malo sporiji bekovi.
Uz malo sreće, mogli bi do polufinala
Ostaje ono što sam rekao, napad im je potanak, ali veza i odbrana su vrh. Možda malo sporiji bekovi.
Uz malo sreće, mogli bi do polufinala
online
- Duminjo
- Urednik foruma

- Posts: 62736
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 2913 times
- Been thanked: 9187 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests
