Google +

Zanimljivi sajtovi, igrice i slično
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Google +

Post by Krokodil Behko » 13 Oct 2011, 10:33

Imam ja profil,koji je totalno mrtav.
Nijednog prijatelja nemam. ne svidja mi se nacin. Uobicajeni googleov nacin.
Trebalo bi kliknuti,i cim to uradim,da mu dozvolim,da udje i povuce/pozove,sve
moje kontakte iz mesengera,plus yahoo,plus my space plus sve ostalo.
Sustina im je u nekim krugovima,ali se nisam trudio da skontam. Igrice iste ili
slicne kao na facebook. Malu prednost,dali su raznim varijantama tetrisa a ima
i sudoku.
online

Blackhawk
Status: Offline

Re: Google +

Post by Blackhawk » 25 Apr 2012, 16:24

Mana mu je sto nema prijatelja :) niko ne koristi g+.... Ja dobio pozivnicu jos prije nego je pusten zvanicno u rad, i registrovao, ali ne koristim ga nikako... Izbacio sam sve te drustvene mreze, sve je to gubljenje vremena..
A imaju krugovi, pa mozes praviti neki krug samo sa porodicom, pa prijatelji, pa ovo ono, i onda kad nesto objavljujes imas opcija da odredis koji krugovi mogu to vidjeti.. Ako je nesto pvt pustis samo krug porodice da vidi, ako nesto bezveze pustis svima..
Mada sve je to isto, kradu jedni od drugih, i onda samo djelimicno izmjene promjenu naziv i et..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Google +

Post by Maja » 26 Apr 2012, 10:22

Svi samo reklamišu svoje forume, blogove, portale, fotografije i šta ja znam.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Google +

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2012, 14:40

VIDEO: Zaigrajte Google kviz i pokažite svijetu koliko ste pametni!

Google je tokom današnjeg dana predstavio prilično zanimljivu igru u sklopu svoje društvene mreže Google+.

A Google a Day vas podstiče da testirate znanje i što više koristite pretraživač web sadržaja, naravno Google.

U svakom offline kvizu važi jedno osnovno pravilo – nije dozvoljeno koristiti Google. Kod igre A Google a Day pravilo je obrnuto, Google se mora koristiti.

Upoznajte igru koja će testirati vaše znanje i sposobnost korištenja Google pretraživača web sadržaja. Svi rezultati se sabiraju, prikazuju na ljestvici na kojoj ćete između ostalih vidjeti i uspjehe u igri vaših prijatelja na društvenoj mreži Google+.

[media]mpPK0aktC-Y[/media]
online

Blackhawk
Status: Offline

Re: Google +

Post by Blackhawk » 12 Aug 2012, 08:26

Ne koristim gotovoo nikako g+ acc, niti yt da se prijavljujem, pa bas i ne znam...
Ali to je google uradio, ta se na yt moze prijaviti samo sa njegovim mailom.. znam da sam i ja morao praviti mail na google..
E sad, moze pokusati napraviti sebi mail na google, i onda u postavkama yt promjeniti mail adresu, ako je moguce..
I onda mislim da bi bilo kao nekad..
Druga stvar, ne znam da li se moze mjenjat ime na g+, pa moze i tu pokusati promjenit ime i stavit kakvo mu pase :)

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Google +

Post by Konsultant » 12 Aug 2012, 10:06

pokusali su napraviti nesto soc. kao facebook, ali je jos uvijek je FB no1. ono sto imam prijatelje na g+ objave post u krugovima (fuj naziva) svakih par mjeseci. jedina dobra stvar je sto google je prava cloud arhitektura, imaju zilion aplikacija koje ti pomazu samo sto nisu dovoljno marketinski progurane.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Google +

Post by Maja » 22 May 2013, 21:07

Ovo je tema Google + a ne Google.
Inače, google + je neki dan malo modernizovao profile. Drugačiji su sad. Ne znam jel mijenjan samo izgled ili još nešto.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Google +

Post by Konsultant » 22 May 2013, 22:48

i pricamo o google+. oni nonstop rade na modernizaciji, a jedan nusprodukt je socijalna mreza google+. imaju milion aplikacija kojim bi se pristupalo google+ accountom. teze pravom cloudu, dok facebook samo radi na socijalnoj mrezi i reklamiranju. nedorastao im je u aplikativnom smislu.

Marijana88
Na probnom
Na probnom
Posts: 75
Joined: 03 Jun 2013, 09:04
Status: Offline

Re: Google +

Post by Marijana88 » 07 Jun 2013, 11:24

ukljucila sam se skoro na google+, drugaciji je od facea ali mislim da mi odgovara.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Google +

Post by Maja » 28 Jul 2015, 01:36

Neuspjeh društvene mreže Google+: Polako ali sigurno Google priznaje poraz

Nakon početne agresivne kampanje, Google sada polako odustaje od insistiranja na aktiviranju naloga na društvenoj mreži Google+.

Nova velika promjena je da vam više neće biti potreban nalog na Google+ kako biste mogli koristiti YouTube ili bilo koju drugu stranicu u vlasništvu Googlea.

Google priznaje poraz ideje da preko Google+ svim korisnicima da jedinstven identitet za sve druge usluge koje pruža.

Iako se Google dugo hvalio statistikom o stalnom povećanju broja otvorenih naloga na Goolge+, situacija je bila sasvim suprotna. Naime, mnogi korisnici su nalog na Google+ otvarali samo da bi mogli koristiti YouTube i druge usluge.

"Neke stvari smo uradili dobro, o nekima moramo ponovo promisliti", rekao je Bradley Horowitz, izvršni direktor Googlea.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Google +

Post by Rum » 26 Nov 2017, 10:46

Nikad nije zazivio ,nego navuko sam se na instagram :ok
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Google +

Post by Konsultant » 07 Dec 2017, 19:45

Zazivio je kome je trebao. Jos ima aktivnih grupa. Jednostavno su zakasnili, nisu ponudili nesto vise. Iako imaju dosta u ponudi, koliko ima mogucnosti, od raje koju znam, mozda do 2% koriste njihove servise. Svakom lakse Excel pokrenuti nego koristiti iste funkcionalnosti online.

Post Reply

Return to “Internet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests