Obeležavaju 50.godina postojanja, održaće koncert krajem maja, dolaze mi koleginice iz Bugarske pa im se možda pridružim
Koncerti..
- srculence7
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18726
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 4410 times
- Been thanked: 4720 times
- Status: Offline
Re: Koncerti..
Obeležavaju 50.godina postojanja, održaće koncert krajem maja, dolaze mi koleginice iz Bugarske pa im se možda pridružim
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest