Naši ljubimci, priroda, čuvanje okoliša.
Moderator: spacebound
-
ironman
- sirius

- Posts: 47149
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28226 times
- Been thanked: 29148 times
-
Status:
Online
Post
by ironman » 25 Mar 2026, 19:50
Vanilla wrote: 25 Mar 2026, 19:47
Ove narandzaste su prava banda, sejtani
Davno,,al bas davno imao sam malo starijeg kombija i onda ulje cesto curilo..a imao sam i dva brata narandzasta macora.
Onaj mrsaviji je vazda imao na ledjima mrlju od ulja jer se zavlacio ispod kombija..zvao sam ga Majstor
A brat mu..on je bio dusa i bio je ogroman.Zvao sam ga Debeli. Volio sam ih vise od vecine ljudi koje sam poznavao,ziva istina.
dream of spring...
-
Vanilla
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19254
- Joined: 26 Dec 2018, 09:12
- Location: Home Sweet Home
- Mood:
- Has thanked: 5564 times
- Been thanked: 7029 times
-
Status:
Offline
Post
by Vanilla » 25 Mar 2026, 19:52
Upalim, maksuz, ove narandzaste da gledam, bas se ismijem
Majstor

-
Maja
- Administrator

- Posts: 128797
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8696 times
- Been thanked: 20531 times
-
Contact:
-
Status:
Offline
Post
by Maja » 31 Mar 2026, 20:50
Mačak Šerbet iz Topkapi palace
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Nora Ibsenova
- Čovječje vrste kći

- Posts: 23531
- Joined: 16 Aug 2019, 20:40
- Has thanked: 3075 times
- Been thanked: 5416 times
-
Status:
Offline
Post
by Nora Ibsenova » 14 Apr 2026, 15:45
Alergična sam na mačke

Ima li neko zlo svijeta da mene strefi.
Blaga je alergija, zato se nije ispoljavala do prije pola godine, 4 mačke su očito previše.
Muškarci u najboljim godinama trebaju imati nekog koga će ludo voljeti. Evo naprimjer, mene.
-
uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32645
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 8843 times
- Been thanked: 7916 times
-
Status:
Offline
Post
by uvijek_kontra » 14 Apr 2026, 16:15
Nora Ibsenova wrote: 14 Apr 2026, 15:45
Alergična sam na mačke

Ima li neko zlo svijeta da mene strefi.
Blaga je alergija, zato se nije ispoljavala do prije pola godine, 4 mačke su očito previše.
Postoji sprej koji i to rjesava.

Pratim ovu djevojku - Rosie and the shelter pups, koja ima severe alergiju na macke i koristila je neki sprej jer njoj odma oci oteknu itd.. praticu pa ti napisem.

Ima posla ko hoce da gleda svoja.

-
Nora Ibsenova
- Čovječje vrste kći

- Posts: 23531
- Joined: 16 Aug 2019, 20:40
- Has thanked: 3075 times
- Been thanked: 5416 times
-
Status:
Offline
Post
by Nora Ibsenova » 14 Apr 2026, 18:12
uvijek_kontra wrote: 14 Apr 2026, 16:15
Nora Ibsenova wrote: 14 Apr 2026, 15:45
Alergična sam na mačke

Ima li neko zlo svijeta da mene strefi.
Blaga je alergija, zato se nije ispoljavala do prije pola godine, 4 mačke su očito previše.
Postoji sprej koji i to rjesava.

Pratim ovu djevojku - Rosie and the shelter pups, koja ima severe alergiju na macke i koristila je neki sprej jer njoj odma oci oteknu itd.. praticu pa ti napisem.
Ne oticu mi oči srećom, niti se išta pojavljuje na koži, samo kihanje i sluz iz nosa non stop.
Muškarci u najboljim godinama trebaju imati nekog koga će ludo voljeti. Evo naprimjer, mene.
-
Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50683
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 32880 times
- Been thanked: 30758 times
-
Status:
Offline
Post
by Morgen » 03 May 2026, 09:43
Eno ga opet jede, a malopre povratio sta je pojeo
Na silu jede
IMG_8175.jpeg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50683
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 32880 times
- Been thanked: 30758 times
-
Status:
Offline
Post
by Morgen » 05 May 2026, 22:59
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 50912
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 59717 times
- Been thanked: 10774 times
-
Status:
Offline
Post
by ElTriconi » 07 May 2026, 16:45
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta


-
spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86730
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10389 times
- Been thanked: 17732 times
-
Status:
Online
Post
by spacebound » 26 May 2026, 09:26
ironman wrote: 25 May 2026, 11:16

srednji red drugi s lijeva,meni
Meni sve
Rahljo ce ponovo biti moj, nisam vam prijavila

Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
-
ironman
- sirius

- Posts: 47149
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28226 times
- Been thanked: 29148 times
-
Status:
Online
Post
by ironman » 26 May 2026, 09:51
spacebound wrote: 26 May 2026, 09:26
ironman wrote: 25 May 2026, 11:16

srednji red drugi s lijeva,meni
Meni sve
Rahljo ce ponovo biti moj, nisam vam prijavila
uspjesno spajanje porodice

dream of spring...
-
ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 50912
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 59717 times
- Been thanked: 10774 times
-
Status:
Offline
Post
by ElTriconi » 02 Jun 2026, 17:16
Tako u mene babo hrce tobejarabi

Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests