Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Moderator: spacebound
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11275
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7498 times
- Been thanked: 5483 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
A voda je vec zavrnuta
Noci su ovde,cudne dileme.
- Maja
- Administrator

- Posts: 128868
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8726 times
- Been thanked: 20600 times
- Contact:
- Status: Online
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Kad ustane sa solje i pritisne vodikotlic a ono nejma
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11275
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7498 times
- Been thanked: 5483 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo
Noci su ovde,cudne dileme.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51025
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60025 times
- Been thanked: 10850 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Garant je caro nesta pa i u mene bojler ciknoMaja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51025
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60025 times
- Been thanked: 10850 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerioAnestzijaaa wrote: 02 Jun 2026, 16:23 Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
-
Remzudin
- Inventar foruma

- Posts: 6168
- Joined: 29 Feb 2016, 19:05
- Has thanked: 299 times
- Been thanked: 580 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Nemam ja vremena za tvoju preporuku.ElTriconi wrote: 02 Jun 2026, 16:31Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerioAnestzijaaa wrote: 02 Jun 2026, 16:23 Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo![]()
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.
- KakoGod
- Na probnom

- Posts: 4
- Joined: 27 May 2026, 13:24
- Mood:
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70553
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3015 times
- Been thanked: 25012 times
- Status: Online
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Haj to.Al nece bit ni toalet papira a redukcija vode.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70553
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3015 times
- Been thanked: 25012 times
- Status: Online
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Nek svi proljev dobiju.Protivnici.Remzudin wrote: 02 Jun 2026, 18:53Nemam ja vremena za tvoju preporuku.ElTriconi wrote: 02 Jun 2026, 16:31
Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerio![]()
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
-
Remzudin
- Inventar foruma

- Posts: 6168
- Joined: 29 Feb 2016, 19:05
- Has thanked: 299 times
- Been thanked: 580 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
hm....nije lose,dobar si.HAVANA wrote: 02 Jun 2026, 20:42Nek svi proljev dobiju.Protivnici.Remzudin wrote: 02 Jun 2026, 18:53
Nemam ja vremena za tvoju preporuku.
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.
Tu ideju cu drzati u vidu.
-
Remzudin
- Inventar foruma

- Posts: 6168
- Joined: 29 Feb 2016, 19:05
- Has thanked: 299 times
- Been thanked: 580 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Nemoj glumti sad neku traumatizaciju,ponasas se kao jedna zamotana Hanife.KakoGod wrote: 02 Jun 2026, 19:40Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Kad sam Maji oborio sprej za kosu u kupatilu,nije se tako ponasala.
To sta je rekla nije bila sala.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51025
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60025 times
- Been thanked: 10850 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Zato bona pusti remzu i nece te dirat. Kako mene coek ni ne spominje, pa jaKakoGod wrote: 02 Jun 2026, 19:40Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?
Zao mi je, nit sam normalna nit sam iskrena 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 7 guests