Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11164
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7425 times
Been thanked: 5419 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Anestzijaaa » 02 Jun 2026, 16:08

A voda je vec zavrnuta🤣
Noci su ovde,cudne dileme.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128797
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8696 times
Been thanked: 20529 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Maja » 02 Jun 2026, 16:21

Kad ustane sa solje i pritisne vodikotlic a ono nejma

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11164
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7425 times
Been thanked: 5419 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Anestzijaaa » 02 Jun 2026, 16:23

Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo
Noci su ovde,cudne dileme.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 50912
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 59717 times
Been thanked: 10774 times
Status: Online

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by ElTriconi » 02 Jun 2026, 16:31

Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Garant je caro nesta pa i u mene bojler cikno 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 50912
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 59717 times
Been thanked: 10774 times
Status: Online

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by ElTriconi » 02 Jun 2026, 16:31

Anestzijaaa wrote: 02 Jun 2026, 16:23 Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo
Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerio :D.
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

Remzudin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6159
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 298 times
Been thanked: 574 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Remzudin » 02 Jun 2026, 18:53

ElTriconi wrote: 02 Jun 2026, 16:31
Anestzijaaa wrote: 02 Jun 2026, 16:23 Kad u nebo pogleda ono spoj zvijezda mali medvjed i veliki Remzo
Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerio :D.
Nemam ja vremena za tvoju preporuku.
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.

User avatar
KakoGod
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 27 May 2026, 13:24
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by KakoGod » 02 Jun 2026, 19:40

Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70483
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3004 times
Been thanked: 24942 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by HAVANA » 02 Jun 2026, 20:41

Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:21 Kad ustane sa solje i pritisne vodikotlic a ono nejma
Haj to.Al nece bit ni toalet papira a redukcija vode.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70483
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3004 times
Been thanked: 24942 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by HAVANA » 02 Jun 2026, 20:42

Remzudin wrote: 02 Jun 2026, 18:53
ElTriconi wrote: 02 Jun 2026, 16:31

Samo ti pajdo zajebaji, da sam na tvom mjestu svako bih uzemljenje provjerio :D.
Nemam ja vremena za tvoju preporuku.
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.
Nek svi proljev dobiju.Protivnici.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Remzudin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6159
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 298 times
Been thanked: 574 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Remzudin » 02 Jun 2026, 21:47

HAVANA wrote: 02 Jun 2026, 20:42
Remzudin wrote: 02 Jun 2026, 18:53

Nemam ja vremena za tvoju preporuku.
Ja radim na jednom procesu da vodim nasu Bosansku Fudbalsku reprezantaciju u finale i hocu da budemo svijetski Championi.
The power of the force je vec u pokretu tako da moji dzjinove imaju divoljno vremena da satraju nase protivnike.
Nek svi proljev dobiju.Protivnici.
hm....nije lose,dobar si.
Tu ideju cu drzati u vidu.

Remzudin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6159
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 298 times
Been thanked: 574 times
Status: Offline

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by Remzudin » 02 Jun 2026, 21:52

KakoGod wrote: 02 Jun 2026, 19:40
Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.
Nemoj glumti sad neku traumatizaciju,ponasas se kao jedna zamotana Hanife.
Kad sam Maji oborio sprej za kosu u kupatilu,nije se tako ponasala.
To sta je rekla nije bila sala.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 50912
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 59717 times
Been thanked: 10774 times
Status: Online

Re: Gdje danas upoznati normalnu osobu za iskreno dopisivanje i druženje?

Post by ElTriconi » 02 Jun 2026, 22:27

KakoGod wrote: 02 Jun 2026, 19:40
Maja wrote: 02 Jun 2026, 16:07 I ona sijalica sto ti je sinoc crkla na balkonu je Remzo. Veceras ce ti pasti sampon u kadu kad se budes kupala
Možda je tebi to bila šala, ali mene je čovjek svojim porukama stvarno uznemirio. Kad neko govori da može upravljati mojom srećom ili da ću ostati sama, ja to ne doživljavam kao zezanciju. Zato mi ni komentar o sijalici i šamponu nije bio smiješan nego neprijatan.
Zato bona pusti remzu i nece te dirat. Kako mene coek ni ne spominje, pa ja 🤔
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta 🤗😊

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests