Jest u Jablanici.
ŠOK I SIRNICA: Kila bureka u Sarajevu 22 marke
Moderators: Urednik foruma, VIP
- ironman
- sirius

- Posts: 47149
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28226 times
- Been thanked: 29147 times
- Status: Offline
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28477
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10550 times
- Been thanked: 8972 times
- Status: Offline
Re: ŠOK I SIRNICA: Kila bureka u Sarajevu 22 marke
Nisam ekspert za pravljenje pita, jesam zato ekspert za procijeniti koja je dobra.Laser wrote: 31 May 2026, 10:08Ništa ti ne valja.Zizi wrote: 30 May 2026, 23:18
Nije samo to, još mi je gore kada sfušere tijesto. Posebno mi je grozno što izgleda ne peru tepsije tokom dana, pa pita dobije žestog okus masnoće.
Želiš predstavit kao ekspert za pravljenje pita?
Siguran sam da ni tvoje nisu ništa bolje.![]()
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28477
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10550 times
- Been thanked: 8972 times
- Status: Offline
Re: ŠOK I SIRNICA: Kila bureka u Sarajevu 22 marke
Potvrđujem za zeljanicu, ostale nisam jela. Kod njih mi je najbolja.
Čini mi se da su na Čaršiji pite najskuplje, a nisu mi kvalitetne kao neke u drugim dijelovima grada.
Prije mi je bila dobra pita u Oklagiji kod Suda (ima ih na više lokacija), samo nisam bila jedno dvije godine kod njih, pa ne znam da li su zadržali kvalitet.
- ironman
- sirius

- Posts: 47149
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28226 times
- Been thanked: 29147 times
- Status: Offline
Re: ŠOK I SIRNICA: Kila bureka u Sarajevu 22 marke
kolko je kg mljevenog mesa..eto recimo 25 maraka
pricamo o mesu da valja ne o masnocama i loju..
kolko je bila kila tog mesa prije 10 godina
kolka je plata i obaveze na nju bile prije 10 godina a koliko je danas
Jarane dobro da kila bureka nije 50 maraka..
I pricamo o bureku..onome sto je najblize onoj piti sto se kod kuce napravi..
Ne o onome iz pekare.
Nije skupo..ni blizu
I da,znam da ne ide kila mesa u kilu bureka,karikiram..
pricamo o mesu da valja ne o masnocama i loju..
kolko je bila kila tog mesa prije 10 godina
kolka je plata i obaveze na nju bile prije 10 godina a koliko je danas
Jarane dobro da kila bureka nije 50 maraka..
I pricamo o bureku..onome sto je najblize onoj piti sto se kod kuce napravi..
Ne o onome iz pekare.
Nije skupo..ni blizu
I da,znam da ne ide kila mesa u kilu bureka,karikiram..
dream of spring...
- Nice
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20677
- Joined: 03 Sep 2022, 12:16
- Has thanked: 25438 times
- Been thanked: 11008 times
- Status: Offline
Re: ŠOK I SIRNICA: Kila bureka u Sarajevu 22 marke
Ma "Putnik" varira, nekad su dobre pite, nekad ne valjaju
Nisi nikad siguran kako će biti...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests