Šta je za ručak?
- ironman
- sirius

- Posts: 47617
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28578 times
- Been thanked: 29578 times
- Status: Offline
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Nije nista, svako sebi nesto spremao, ja nisam ni jela.
I sutra ce biti tako, kako izgleda.
I sutra ce biti tako, kako izgleda.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16877
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14271 times
- Been thanked: 15503 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Vruca i hladna salata 
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- Nora Ibsenova
- Čovječje vrste kći

- Posts: 23547
- Joined: 16 Aug 2019, 20:40
- Has thanked: 3100 times
- Been thanked: 5446 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Bajro i tito, nema treceg
Muškarci u najboljim godinama trebaju imati nekog koga će ludo voljeti. Evo naprimjer, mene.
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Probat cu ovo da napravim
Mislim da ke koreanski specijalitet
Mislim da ke koreanski specijalitet
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28510
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10596 times
- Been thanked: 9041 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
I ja bih to da probam, samo mi je mrsko praviti.
Kod mene su danas za ručak samo šparoge, lako mi ih napraviti. Ako mi se bude dalo možda skuham i nekog mesa uz njih.
Imala sam i panakotu, samo sam nju već pojela, nisam mogla dočekati je do ručka.
Kod mene su danas za ručak samo šparoge, lako mi ih napraviti. Ako mi se bude dalo možda skuham i nekog mesa uz njih.
Imala sam i panakotu, samo sam nju već pojela, nisam mogla dočekati je do ručka.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Bao buns?Morgen wrote: 10 Jun 2026, 12:47 Probat cu ovo da napravim
Mislim da ke koreanski specijalitet
IMG_9521.webp

Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Da!!uvijek_kontra wrote: 10 Jun 2026, 15:56Bao buns?Morgen wrote: 10 Jun 2026, 12:47 Probat cu ovo da napravim
Mislim da ke koreanski specijalitet
IMG_9521.webp![]()
Ufff napravila, predobro
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Ima li sta sto ti ne umijes?!
Predobro izgleda, jos bolje nego original.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Ja cu drugi put puniti svim i svacimuvijek_kontra wrote: 10 Jun 2026, 18:35Ima li sta sto ti ne umijes?!
Predobro izgleda, jos bolje nego original.
A pitala sam chat gpt koliko kostaju bao buns gotove, kaze 8 do 14 eura tri komada
I da su moji „Restaurantqualität“
Opa bato
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Da, skup sport je to inace. 
Moj najmladji brat jako voli, tj. oba blizanca pa cesto odemo. Sad se otvorio neki novi restoran blizu pa jedva cekam da odemo.
Moj najmladji brat jako voli, tj. oba blizanca pa cesto odemo. Sad se otvorio neki novi restoran blizu pa jedva cekam da odemo.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16877
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14271 times
- Been thanked: 15503 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Morgen wrote: 10 Jun 2026, 18:45Ja cu drugi put puniti svim i svacimuvijek_kontra wrote: 10 Jun 2026, 18:35
Ima li sta sto ti ne umijes?!
Predobro izgleda, jos bolje nego original.
A pitala sam chat gpt koliko kostaju bao buns gotove, kaze 8 do 14 eura tri komada
I da su moji „Restaurantqualität“
Opa bato
![]()
Koje brasno si koristila ....zvuci i izgleda bas apetitli
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Ajd mi javi koliko je kostalouvijek_kontra wrote: 10 Jun 2026, 18:54 Da, skup sport je to inace.
Moj najmladji brat jako voli, tj. oba blizanca pa cesto odemo. Sad se otvorio neki novi restoran blizu pa jedva cekam da odemo.![]()
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
U receptu je pisalo tip 550, ali nisam imala u kuci
Zato ovo normalno brasno (405)
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Negdje ima 2 komada, negdje 3. Za istu cijenu.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Zamisli kako skupo… a realno ja sam ulozila par evrica… eto samo sto se to na pari pravi, kao malo vise posla, mada nije
Vise posla je pohovanje naprimer
Vise posla je pohovanje naprimer
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
I tvoje vrijeme i trud vrijede jos vise nego te porcije gore. Domace je domace.Morgen wrote: 10 Jun 2026, 20:32 Zamisli kako skupo… a realno ja sam ulozila par evrica… eto samo sto se to na pari pravi, kao malo vise posla, mada nije
Vise posla je pohovanje naprimer
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- Zanki
- saudade

- Posts: 69251
- Joined: 29 Jul 2020, 17:52
- Has thanked: 30025 times
- Been thanked: 34342 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Crveni fažol, jasmin riža, soja i povrće: paprika, kapulica, cherry, chili i masline svakako, poila ih dvanaest 
Caveat emptor
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51051
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60084 times
- Been thanked: 10863 times
- Status: Offline
Re: Šta je za ručak?
Nesto neki dan pricam s jednim, nesta radi u podrumu kuce i vicem sve bi valjalo samo da nema ljudi sto se tice poslovanja, naplate i isplateMorgen wrote: 10 Jun 2026, 20:32 Zamisli kako skupo… a realno ja sam ulozila par evrica… eto samo sto se to na pari pravi, kao malo vise posla, mada nije
Vise posla je pohovanje naprimer
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32831
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9228 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest