
Zapratite nas na nedajsebosno.com/selamalejc
Moderator: VIP

![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)







![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)




Tacno.immuno wrote: 12 Jun 2026, 10:24 Ne samo da kazem vec moram da kazem , pizarrohvala sto nas kvalitetno i raznovrsno izvjestavas o svemu na sportu . Zahvaljujuci tebi ovo postade najkvaliteniji dio foruma ....ne ucestvujem u diskusijama al sa uzitkom pratim .
![]()

Ja bi rado, al su mi pravila toliko komplikovana da moj mozak ne moze da se natjera to da shvati.

Za početak gledaj kako drugi igraju, prepisuj itd. dok ne skontašuvijek_kontra wrote: 12 Jun 2026, 11:00Ja bi rado, al su mi pravila toliko komplikovana da moj mozak ne moze da se natjera to da shvati.Ja zaista imam probleme..
A pratim vas stalno i tiho navijam.![]()



immuno wrote: 12 Jun 2026, 10:24 Ne samo da kazem vec moram da kazem , pizarrohvala sto nas kvalitetno i raznovrsno izvjestavas o svemu na sportu . Zahvaljujuci tebi ovo postade najkvaliteniji dio foruma ....ne ucestvujem u diskusijama al sa uzitkom pratim .
![]()
hvala i voli vas vaš najbolji sportski urednik ikad.
Users browsing this forum: Zanki and 3 guests