Fuddo wrote: 14 Jun 2026, 16:30 Ma jastaje![]()
Bio dva dana u Kanadi, sve se stipo za obraz
Ljudi opustani, nasmijani, sve blista, svijetli, cisto…
Osjeco sam se ko da sam iz Nigerije doso, neobicno mi
Kanada je jako lijepa zemlja, ljudi su drugaciji, mentalitet kao u Europi, iskreniji i srcaniji, jedina mana za me je, sto je daleko, i opet nase ljude vuce srce za Europom
a ti motori i akrobacije-cista ljubaf, bas onako kako sam ti i napisala.............a jesi li nekad bio u nasem zidu smrti? ja jesam, te akrobacije nisu nista drugacije, ljuvav, hrabrost, sposobnost, adrenalin



