AMERIKA

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 31974
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 27128 times
Been thanked: 7192 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Veca » 14 Jun 2026, 18:10

Fuddo wrote: 14 Jun 2026, 16:30 Ma jastaje :D.

Bio dva dana u Kanadi, sve se stipo za obraz
Ljudi opustani, nasmijani, sve blista, svijetli, cisto…
Osjeco sam se ko da sam iz Nigerije doso, neobicno mi

Kanada je jako lijepa zemlja, ljudi su drugaciji, mentalitet kao u Europi, iskreniji i srcaniji, jedina mana za me je, sto je daleko, i opet nase ljude vuce srce za Europom :D

a ti motori i akrobacije-cista ljubaf, bas onako kako sam ti i napisala.............a jesi li nekad bio u nasem zidu smrti? ja jesam, te akrobacije nisu nista drugacije, ljuvav, hrabrost, sposobnost, adrenalin :D :pusa
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47502
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28482 times
Been thanked: 29463 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by ironman » 15 Jun 2026, 09:46

Image
sunce ti poljubim :D.
A de sad..recimo za vrijeme Reagana,da je neko rekao kako ce za par decenija predsjednik postati dupaglavi perverzni degenerik i da ce WH ovako izgledati..
dream of spring...

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59093
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24003 times
Been thanked: 21932 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Masamune » 15 Jun 2026, 09:51

Kriziraju muškost i muškarci u Čemerici, pa da to ponovo izdignu turiše ring ispred bijele kuće :D.

j.... ti budale tačno to društvo više niko ne može spasiti i vratiti u normalu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 129319
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 10575 times
Been thanked: 12436 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Krokodil Behko » 15 Jun 2026, 10:04

Jedini način, koliko ja vidim, kad neko normalniji dođe na vlast da se predsjedničke ovlasti prepolove.
online

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59093
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24003 times
Been thanked: 21932 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Masamune » 15 Jun 2026, 10:10

Prije toga treba zabraniti kandidaturu ako osoba ima preko 65 godina.

Da se ja pitam ja bih to spustio još više do jedno 55 :oo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47502
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28482 times
Been thanked: 29463 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by ironman » 15 Jun 2026, 10:13

Ako cionisticki genocidasi nakon njegovog mandata budu slabiji nego na pocetku...onda mozda nesto dobro i bude iz te price...sumnjam al u duhu toga da ih je Iran nakon sto su mu uklizali sledja udario u pichku...barem su poljuljani..
dream of spring...

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12617
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 417 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Mirelam » 16 Jun 2026, 23:18

Oslobodise li Iran? Dze je zapelo? :123

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47502
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28482 times
Been thanked: 29463 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by ironman » 17 Jun 2026, 07:40

Oho.
Tramp razmatra smjenu ministra rata Pita Hegseta i direktora CIA-e
pazi sad..koliko tesko je pronaci vece korisne budale,saznacemo ubrzo
dream of spring...

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47502
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28482 times
Been thanked: 29463 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by ironman » 22 Jun 2026, 17:58

dream of spring...

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests