Gdje se trenutno nalazite?

Za forumaše koji vole da pišu, crtaju, fotografišu, izrađuju. Naših ruku djelo!
User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86818
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10448 times
Been thanked: 17826 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by spacebound » 07 Jun 2026, 12:14

ironman wrote: 07 Jun 2026, 11:31
spacebound wrote: 07 Jun 2026, 11:22

Ja gonim koliko god se moze i smije , a nekad i koliko se ne smije :ooo 🥰
Takoje
Uzbile bismile i samo gas do poda :ooo
Sve bih ja ono pogazila sto se tenta po putu. Mrs na bicklO !
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47618
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28581 times
Been thanked: 29580 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by ironman » 07 Jun 2026, 12:14

My man.
dream of spring...

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86818
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10448 times
Been thanked: 17826 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by spacebound » 07 Jun 2026, 12:15

:love
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59157
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24057 times
Been thanked: 21979 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Masamune » 07 Jun 2026, 12:17

Ja sam u Minhenu zadnji put prije nekih 10 godina hodao biciklističkom stazom konstantno i to namjerno... sjetih se ovog kad pročita Minhen.

Čuj ne smiješ hodati tom stazom... meni našli govoriti. Pih :mmm

Dok čova policajac nije reko komm mal hehr :valja

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50928
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33095 times
Been thanked: 30988 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Morgen » 07 Jun 2026, 17:35

spacebound wrote: 07 Jun 2026, 12:13
pizarro wrote: 07 Jun 2026, 11:27

tooo roki.
moja je najveca kazna bila 150€ :oo
Meni jos ni jedna nije stigla, a kad ce vidjet cemo :ooo

Jucer isli sa sestrom i njenim momkom u Minhen i onda smo produzili svojoj kuci. Do Minhena vozili za njima, on vozi isto lud al ima u autu neki hepek koji svira ako je radar ispred. Przili smo i 160 gdje je ogranicenje 120 🙈 Ako nista nije pistalo valjda necemo docekat cestitku :ooo
Pistalo ako te uhvate novcana kazna i Punkt. Nemoj da uzimas to. Vozi koliko je dozvoljeno.👺

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50928
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33095 times
Been thanked: 30988 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Morgen » 07 Jun 2026, 17:37

A sto se pravite mangupi? 🥸

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86818
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10448 times
Been thanked: 17826 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by spacebound » 07 Jun 2026, 17:42

Masamune wrote: 07 Jun 2026, 12:17 Ja sam u Minhenu zadnji put prije nekih 10 godina hodao biciklističkom stazom konstantno i to namjerno... sjetih se ovog kad pročita Minhen.

Čuj ne smiješ hodati tom stazom... meni našli govoriti. Pih :mmm

Dok čova policajac nije reko komm mal hehr :valja
Treb'o je i tebe neko zgazit :auf
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja
Maliciozni seronja
Posts: 98599
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 14947 times
Been thanked: 25674 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Fuddo » 11 Jun 2026, 01:46

Somewhere in the haluga

Image
Dozvolite da se obratimo

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70568
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3016 times
Been thanked: 25030 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by HAVANA » 14 Jun 2026, 20:15

Screenshot_20260614_201418_Gallery.jpg
Screenshot_20260614_201446_Gallery.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16880
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 14271 times
Been thanked: 15505 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by immuno » 14 Jun 2026, 20:31

Pogleda :srce

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11312
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7530 times
Been thanked: 5519 times
Status: Online

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Anestzijaaa » 14 Jun 2026, 21:03

Bunkeri
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11312
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7530 times
Been thanked: 5519 times
Status: Online

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Anestzijaaa » 14 Jun 2026, 21:09

Tu smo mijenjamo lokaciju
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70568
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3016 times
Been thanked: 25030 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by HAVANA » 14 Jun 2026, 23:15

Anestzijaaa wrote: 14 Jun 2026, 21:03Bunkeri
Nije ovo lose jbtito.Dobro mjesto,lijepo za sjedit,neobicno...Da je u svici svi bi vikali vauuu a vako nagrdili blabla A ono staro sto je ko biva trebalo ostavit je bas nako predivno.Dedo mu 78 izido betonskim blokovima naku kucu...Isto smetljarnik.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11312
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7530 times
Been thanked: 5519 times
Status: Online

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Anestzijaaa » 15 Jun 2026, 00:43

HAVANA wrote: 14 Jun 2026, 23:15
Anestzijaaa wrote: 14 Jun 2026, 21:03Bunkeri
Nije ovo lose jbtito.Dobro mjesto,lijepo za sjedit,neobicno...Da je u svici svi bi vikali vauuu a vako nagrdili blabla A ono staro sto je ko biva trebalo ostavit je bas nako predivno.Dedo mu 78 izido betonskim blokovima naku kucu...Isto smetljarnik.
Opicili basketa ranije,malo se zakacio s porodicom,nasao djevojku lijepu iz tz i morade kuci u 12,vakat se zenit hljeba mi,a ri mi trebas nesto privatno javim ti se.
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70568
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3016 times
Been thanked: 25030 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by HAVANA » 15 Jun 2026, 07:25

Ako je da te zenim ne zovi me.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11312
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7530 times
Been thanked: 5519 times
Status: Online

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Anestzijaaa » 15 Jun 2026, 07:51

HAVANA wrote: 15 Jun 2026, 07:25 Ako je da te zenim ne zovi me.
Nou :ha :ha
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
Masamune
Forumaš godine
Forumaš godine
Posts: 59157
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 24057 times
Been thanked: 21979 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by Masamune » 15 Jun 2026, 08:26

Anestzijaaa wrote: 14 Jun 2026, 21:09 Tu smo mijenjamo lokaciju
Šta to petljate kod Superbloka?

Nemoj da vam Hamo Pećanac siđe da vas rastjera :D.

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 32834
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 9236 times
Been thanked: 8214 times
Status: Online

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by uvijek_kontra » 15 Jun 2026, 15:26

Fino namocilo pa cupam travu, cistim da moze kisa proc.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 🪷

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47618
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28581 times
Been thanked: 29580 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by ironman » 16 Jun 2026, 08:09

Ranije jutros
dream of spring...

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 47618
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 28581 times
Been thanked: 29580 times
Status: Offline

Re: Gdje se trenutno nalazite?

Post by ironman » 18 Jun 2026, 10:34

Screenshot_20260618_103226_Gallery.jpg
❤️
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
dream of spring...

Post Reply

Return to “Kutak za kreativne”

Who is online

Users browsing this forum: Bego and 0 guests