Sve bih ja ono pogazila sto se tenta po putu. Mrs na bicklO !ironman wrote: 07 Jun 2026, 11:31Takojespacebound wrote: 07 Jun 2026, 11:22
Ja gonim koliko god se moze i smije , a nekad i koliko se ne smije![]()
![]()
Uzbile bismile i samo gas do poda![]()
Gdje se trenutno nalazite?
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10448 times
- Been thanked: 17826 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- ironman
- sirius

- Posts: 47618
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28581 times
- Been thanked: 29580 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10448 times
- Been thanked: 17826 times
- Status: Offline
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59157
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24057 times
- Been thanked: 21979 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Ja sam u Minhenu zadnji put prije nekih 10 godina hodao biciklističkom stazom konstantno i to namjerno... sjetih se ovog kad pročita Minhen.
Čuj ne smiješ hodati tom stazom... meni našli govoriti. Pih
Dok čova policajac nije reko komm mal hehr
Čuj ne smiješ hodati tom stazom... meni našli govoriti. Pih
Dok čova policajac nije reko komm mal hehr
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Pistalo ako te uhvate novcana kazna i Punkt. Nemoj da uzimas to. Vozi koliko je dozvoljeno.spacebound wrote: 07 Jun 2026, 12:13Meni jos ni jedna nije stigla, a kad ce vidjet cemo
Jucer isli sa sestrom i njenim momkom u Minhen i onda smo produzili svojoj kuci. Do Minhena vozili za njima, on vozi isto lud al ima u autu neki hepek koji svira ako je radar ispred. Przili smo i 160 gdje je ogranicenje 120Ako nista nije pistalo valjda necemo docekat cestitku
![]()
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50928
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33095 times
- Been thanked: 30988 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10448 times
- Been thanked: 17826 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Treb'o je i tebe neko zgazitMasamune wrote: 07 Jun 2026, 12:17 Ja sam u Minhenu zadnji put prije nekih 10 godina hodao biciklističkom stazom konstantno i to namjerno... sjetih se ovog kad pročita Minhen.
Čuj ne smiješ hodati tom stazom... meni našli govoriti. Pih
Dok čova policajac nije reko komm mal hehr![]()
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- Fuddo
- Maliciozni seronja

- Posts: 98599
- Joined: 03 Dec 2018, 21:17
- Has thanked: 14947 times
- Been thanked: 25674 times
- Status: Offline
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70568
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3016 times
- Been thanked: 25030 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
- immuno
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 16880
- Joined: 01 Feb 2022, 19:48
- Has thanked: 14271 times
- Been thanked: 15505 times
- Status: Offline
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11312
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7530 times
- Been thanked: 5519 times
- Status: Online
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11312
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7530 times
- Been thanked: 5519 times
- Status: Online
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Tu smo mijenjamo lokaciju
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70568
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3016 times
- Been thanked: 25030 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Nije ovo lose jbtito.Dobro mjesto,lijepo za sjedit,neobicno...Da je u svici svi bi vikali vauuu a vako nagrdili blabla A ono staro sto je ko biva trebalo ostavit je bas nako predivno.Dedo mu 78 izido betonskim blokovima naku kucu...Isto smetljarnik.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11312
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7530 times
- Been thanked: 5519 times
- Status: Online
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Opicili basketa ranije,malo se zakacio s porodicom,nasao djevojku lijepu iz tz i morade kuci u 12,vakat se zenit hljeba mi,a ri mi trebas nesto privatno javim ti se.HAVANA wrote: 14 Jun 2026, 23:15Nije ovo lose jbtito.Dobro mjesto,lijepo za sjedit,neobicno...Da je u svici svi bi vikali vauuu a vako nagrdili blabla A ono staro sto je ko biva trebalo ostavit je bas nako predivno.Dedo mu 78 izido betonskim blokovima naku kucu...Isto smetljarnik.
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...
- HAVANA
- Penzioner

- Posts: 70568
- Joined: 10 Nov 2019, 11:07
- Has thanked: 3016 times
- Been thanked: 25030 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Ako je da te zenim ne zovi me.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11312
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7530 times
- Been thanked: 5519 times
- Status: Online
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59157
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24057 times
- Been thanked: 21979 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Šta to petljate kod Superbloka?
Nemoj da vam Hamo Pećanac siđe da vas rastjera
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32834
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9236 times
- Been thanked: 8214 times
- Status: Online
Re: Gdje se trenutno nalazite?
Fino namocilo pa cupam travu, cistim da moze kisa proc.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- ironman
- sirius

- Posts: 47618
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28581 times
- Been thanked: 29580 times
- Status: Offline
- ironman
- sirius

- Posts: 47618
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28581 times
- Been thanked: 29580 times
- Status: Offline
Re: Gdje se trenutno nalazite?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
dream of spring...
Who is online
Users browsing this forum: Bego and 0 guests
