Pokemon GO

Modeli mobitela, operateri, besplatni sms, iPod
User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 16:46

I sta radite sa pokemonima nakon sto ih uhvatite?
Question everything.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Mala_Mu » 22 Jul 2016, 17:46

Nista.. Zasad..

Morat stici haman do 5 levela, da bi se "borio"

A kako se boris i s kim nemam pojma :oo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by storm » 22 Jul 2016, 17:48

Mala_Mu wrote:Nista.. Zasad..

Morat stici haman do 5 levela, da bi se "borio"

A kako se boris i s kim nemam pojma :oo
Mogul ja pomoći... Odavle :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Krokodil Behko » 22 Jul 2016, 17:53

rethna wrote:I sta radite sa pokemonima nakon sto ih uhvatite?

Erdogan dobro plaća.
online

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by SPINERKA » 22 Jul 2016, 18:22

Image :hihi
Image

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by storm » 22 Jul 2016, 18:26

Djeca iz Sirije drže slike Pokemona u nadi da će ih ljudi naći i spasiti

Klix.ba

Internetom su počele kružiti fotografije djece iz Sirije koja drže fotografije likova iz Pokemona i traže od svijeta da ih spasi. Ove fotografije javljaju se nakon pet godina građanskog rata koji je ostavio stotine hiljada mrtvih i milione izbjeglih osoba.


Image
Fotografije objavljene na Facebooku pokazuju mlade Sirijce i Sirijke kako tužno gledaju u kameru držeći fotografije Pokemona s riječima "Tu sam, dođi i spasi me".

Znakovi pokazuju i lokaciju svakog djeteta, a nalaze se u različitim sirijskim gradovima.

Jedan od natpisa kaže "Ja sam u Kafr Nablu, na periferiji Idliba, dođi i spasi me", a drugi "Ja sam u Kafr Zeta, dođi i spasi me".

Fotografije je postavila organizacija "Revolucionarne snage sirijskog medijskog kabineta" (Revolutionary Forces of Syria Media Office-RFS) koja radi na širenju poruka Sirijaca protiv režima Predsjednika Bashara al-Assada.

Glasnogovornik RFS-a, kojem je sjedište u Turskoj i ima reportere u sirijskim gradovima, rekao je za The Independent: "Želimo podići svijest i privući pažnju na nedaće sirijske djece u opkoljenim područjima i patnju Sirijaca koje Assadov režim i njegovi saveznici napadaju i ubijaju".

Slike su distribuirane više od 21.500 puta. Stotine ljudi komentirale su na Facebook post izražavajući saosjećanje i dijeleći molitve za djecu.

Fotografije su podijeljene i na Twitteru gdje ih je jedan korisnik opisao kao "Pokemon igricu kakvu niste vidjeli prije".

Otkako je Pokemon Go postao međunarodna pomama ljudi su izrazili frustraciju što više pažnje nije posvećeno patnji u Siriji, gdje rat bjesni od 2011. godine, ostavljajući stotine hiljada mrtvih i milione bez domova.

Kampanja sirijske solidarnosti (Syria Solidarity Campaign - SSC), organizacija iz Ujedinjenog Kraljevstva koja nudi političku solidarnost Sirijskoj revoluciji, napisala je "Sirijci imaju prečih briga od hvatanja Pokemona".

Fotografije su objavljene nakon što je više od 50 civila ubijeno u zračnim udarima u sjevernoj Siriji, većina od njih su bili žene i djeca.

Glasnogovornik RFS-a dodao je da su sirijska djeca žrtve rata i brutalnih i neselektivnih napada koje svakodnevno izvode režim i ruski mlaznjaci.

"Djeca iz Sirije plaćaju cijenu međunarodne neaktivnosti da se zaustavi Assadova ubilačka mašina", rekao je glasnogovornik.

UNICEF je procijenio da je blizu 35.000 djece zarobljeno u gradu Manbij i njegovoj okolini, gdje su se desili udari.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 22:32

Krokodil Behko wrote:
rethna wrote:I sta radite sa pokemonima nakon sto ih uhvatite?

Erdogan dobro plaća.
Pokemoni u Turskoj su pofatani,ne idite tamo :ooo
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 22:33

Mala_Mu wrote:Nista.. Zasad..

Morat stici haman do 5 levela, da bi se "borio"

A kako se boris i s kim nemam pojma :oo
Ihh igraju nesto a ne znaju ni sta ni kako :roll :D.
Question everything.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Mala_Mu » 22 Jul 2016, 22:36

Ma ne igram cesto :D

Uhvatila 3 u stanu, i jedan dan s Mumkom ih ganjala po Zenici i to je to ...

Sto ne znaci da necu vise :ooo

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 22:38

I sta ces sad s njima? :aaa :ubihse
Question everything.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Venera » 22 Jul 2016, 22:40

storm wrote:Djeca iz Sirije drže slike Pokemona u nadi da će ih ljudi naći i spasiti

Klix.ba

Internetom su počele kružiti fotografije djece iz Sirije koja drže fotografije likova iz Pokemona i traže od svijeta da ih spasi. Ove fotografije javljaju se nakon pet godina građanskog rata koji je ostavio stotine hiljada mrtvih i milione izbjeglih osoba.


Image
Fotografije objavljene na Facebooku pokazuju mlade Sirijce i Sirijke kako tužno gledaju u kameru držeći fotografije Pokemona s riječima "Tu sam, dođi i spasi me".

Znakovi pokazuju i lokaciju svakog djeteta, a nalaze se u različitim sirijskim gradovima.

Jedan od natpisa kaže "Ja sam u Kafr Nablu, na periferiji Idliba, dođi i spasi me", a drugi "Ja sam u Kafr Zeta, dođi i spasi me".

Fotografije je postavila organizacija "Revolucionarne snage sirijskog medijskog kabineta" (Revolutionary Forces of Syria Media Office-RFS) koja radi na širenju poruka Sirijaca protiv režima Predsjednika Bashara al-Assada.

Glasnogovornik RFS-a, kojem je sjedište u Turskoj i ima reportere u sirijskim gradovima, rekao je za The Independent: "Želimo podići svijest i privući pažnju na nedaće sirijske djece u opkoljenim područjima i patnju Sirijaca koje Assadov režim i njegovi saveznici napadaju i ubijaju".

Slike su distribuirane više od 21.500 puta. Stotine ljudi komentirale su na Facebook post izražavajući saosjećanje i dijeleći molitve za djecu.

Fotografije su podijeljene i na Twitteru gdje ih je jedan korisnik opisao kao "Pokemon igricu kakvu niste vidjeli prije".

Otkako je Pokemon Go postao međunarodna pomama ljudi su izrazili frustraciju što više pažnje nije posvećeno patnji u Siriji, gdje rat bjesni od 2011. godine, ostavljajući stotine hiljada mrtvih i milione bez domova.

Kampanja sirijske solidarnosti (Syria Solidarity Campaign - SSC), organizacija iz Ujedinjenog Kraljevstva koja nudi političku solidarnost Sirijskoj revoluciji, napisala je "Sirijci imaju prečih briga od hvatanja Pokemona".

Fotografije su objavljene nakon što je više od 50 civila ubijeno u zračnim udarima u sjevernoj Siriji, većina od njih su bili žene i djeca.

Glasnogovornik RFS-a dodao je da su sirijska djeca žrtve rata i brutalnih i neselektivnih napada koje svakodnevno izvode režim i ruski mlaznjaci.

"Djeca iz Sirije plaćaju cijenu međunarodne neaktivnosti da se zaustavi Assadova ubilačka mašina", rekao je glasnogovornik.

UNICEF je procijenio da je blizu 35.000 djece zarobljeno u gradu Manbij i njegovoj okolini, gdje su se desili udari.
:srce :srce :srce :srce :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Mala_Mu » 22 Jul 2016, 22:43

rethna wrote:I sta ces sad s njima? :aaa :ubihse



Slikat se :oo

Pa rekoh, valjda se skupljaju za borbu :ovaj

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 22:46

Mala_Mu wrote:
rethna wrote:I sta ces sad s njima? :aaa :ubihse



Slikat se :oo

Pa rekoh, valjda se skupljaju za borbu :ovaj
Hajd postavi outfit onda kad se uslikas :oo

Pa sa kim se to bori? :misli
Question everything.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Mala_Mu » 22 Jul 2016, 22:54

rethna wrote:
Mala_Mu wrote:
rethna wrote:I sta ces sad s njima? :aaa :ubihse



Slikat se :oo

Pa rekoh, valjda se skupljaju za borbu :ovaj
Hajd postavi outfit onda kad se uslikas :oo

Pa sa kim se to bori? :misli
To ne bu islo :ooo

Pa koliko sam cula, s ostalim igracima, sretnes nekog na ulici ko igra i pitas ga da se boris s njim :ooo valjda

Nisam sigurna, treba pitati ove sto duze igraju

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 22:55

Ahaaa
Samo uvijek kazi borba pokemona da ne bi ko samar opalio :D.
Question everything.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by Mala_Mu » 22 Jul 2016, 23:01

To obavezno :ooo

Mada puno se prica o igri i po Zenici, ali nesto nisam primjetila da i igraju isto toliko

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by rethna » 22 Jul 2016, 23:03

Ja ovdje jos nikog nisam vidio,izgleda da smo zatucani ili je omladina odrasla :oo :pusi
Question everything.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18085
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3709 times
Been thanked: 3614 times
Status: Online

Re: Internet pao zbog najzaraznije video igre ikada

Post by srculence7 » 22 Jul 2016, 23:12

storm wrote:Djeca iz Sirije drže slike Pokemona u nadi da će ih ljudi naći i spasiti
UNICEF je procijenio da je blizu 35.000 djece zarobljeno u gradu Manbij i njegovoj okolini, gdje su se desili udari.
Dušice drage, kada bi neko stvarno uspeo da ih spase bilo bi divno :srce
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Pokemon GO

Post by Vladimir RUS » 28 Jul 2016, 19:07

Nova žrtva Pokemona: Poginuo dok je igrao igricu za volanom

Dvadesetjednogodišnji mladić poginuo je u saobraćajnoj nesreći, u blizini danskog grada Arhus, koja se najvjerovatnije dogodila dok je igrao "Pokemon GO" igricu za volanom.

Zvaničnik lokalne policije Jorn Kristen Nilsen rekao je da je policija na mjestu nesreće pronašla telefon na kojem je aplikacija pomenute igrice bila i dalje aktivna.

"Kada smo stigli na mjesto nesreće, pronašli smo njegov otključan telefon s aktivnom aplikacijom Pokemon GO. Ipak, ne znamo sigurno da li je mladić igrao igricu kada se nesreća dogodila", rekao je Nilsen, ističući da je telefon obično zaključan ukoliko se ne koristi, dok je kod 21-godišnjeg vozača isti bio pronađen otključan i aktivan.

Policija je oko pet sati ujutro primila dojavu o nesreći, a za deset minuta je bila na mjestu događaja. Procjenjuje se da se nesreća dogodila sat vremena prije njihovog dolaska, prenosi Anadolija.

Aplikacija koja je prvobitno bila zamišljena kao prvoaprilska šala postala je globalni fenomen. Ni Danska nije ostala imuna na igricu, gdje policija svakodnevno prima pozive zabrinutih građana koji prijavljuju sumnjiva ponašanja kod osoba koje se kasnije ispostave “lovcima” na Pokemone.

Japanska kompanija Nintendo početkom jula lansirala je interaktivnu igricu Pokemon GO koja igračima omogućava da pomoću kamere i GPS-a pronalaze, hvataju i bore se s Pokemonima koji “oživljavaju”. Za sve to je neophodno hodanje do određenih lokacija.

Igricu su već zabranili u nekim zemljama dok u drugima igrači zadobijaju povrede prilikom igranja odnosno hvatanja Pokemona ne obazirući se na saobraćaj i opasnosti na ulicama i trgovima.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Pokemon GO

Post by Mala_Mu » 02 Aug 2016, 23:59

Kako je Pokemon Go promijenio život jednog autističnog dječaka


Kako je Pokemon Go promijenio život jednog autističnog dječaka


Adam Barkworth je autistični sedamnaestogodišnjak iz Manchestera koji je proteklih pet godina proveo u kući.
Od potpunog zatvaranja između četiri zida i izlaska iz kuće jedino kada mora prisustvovati nastavi na fakultetu, Adam je došao do stanja u kojem bi želio izlaziti svaki dan.

Prekinuo je školovanje na dvije godine zbog napada anksioznosti, a njegova mama Jan rekla je kako je Adam imao tako teške napade da bi se nesvjesno povređivao prilikom njih, a takve situacije je ponajviše doživljavao u školi.

Otkako je počeo igrati Pokemon Go, Adam je izašao iz kuće, postao je druželjubiviji i zabavlja se.

"Ne pamtim kada sam ga posljednji put vidjela ovakvog. To mi mnogo znači. On sada uživa u izlascima", rekla je Jan.


Post Reply

Return to “Mobiteli”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests