Moderator: Krokodil Behko
-
spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86802
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10441 times
- Been thanked: 17816 times
-
Status:
Offline
Post
by spacebound » 25 Dec 2018, 15:42
Ja se samo sjecam da sam stolicu primicala kuhinji i tako se penjala na nju da bih dokucila sirup i pila ga

Bio od jagode

I Kiki slasticarne.
...take me to Golden Gate, I will assimilate

-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 15:44
Rudolph wrote: 23 Dec 2018, 18:38

meni naj
kvallitet je znatno losiji
sad ganjam Kinderladu
Nutella dosadila

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 15:46
Username wrote: 25 Dec 2018, 07:05
toxic wrote: 24 Dec 2018, 23:08
Jos uvek nista ne moze da zameni Kinderladu
Eto ti se sjecas kinderlade, beba bila
pa i danas se proizvodi Kinderlada

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 15:49
Čupava wrote: 24 Dec 2018, 23:16
Za mene nema bolje... bez palminog ulja
a jeste se svi zakalcili protiv palminog ulja, a svi skoko namazi imaju oko tri vrste ulja
koje ulje se korsiti u gornjem namazu

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 16:11
ja sam u US kupovala dugo vremena , narocito snack size pakovanja
u sustini, sve krem maze od bijele i tamne cokolade su istog sastava kao i ostatak slatkisa iz iste kompanije
evo nesto americko

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
damir5
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 25962
- Joined: 20 Mar 2016, 21:04
- Location: bosanski forum
- Mood:
- Been thanked: 1 time
-
Contact:
-
Status:
Offline
Post
by damir5 » 25 Dec 2018, 16:16
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 16:11
ja sam u US kupovala dugo vremena , narocito snack size pakovanja
u sustini, sve krem maze od bijele i tamne cokolade su istog sastava kao i ostatak slatkisa iz iste kompanije
evo nesto americko

volim milky way cokoladice, tacnije volio sam ih ranije, sad su mi preslatke
samo, gdje je namaz s nazivom "kinderlada" a koji se sad proizvodi?

Me? Wrong? Never! 
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 16:22
damir5 wrote: 25 Dec 2018, 16:16
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 16:11
ja sam u US kupovala dugo vremena , narocito snack size pakovanja
u sustini, sve krem maze od bijele i tamne cokolade su istog sastava kao i ostatak slatkisa iz iste kompanije
evo nesto americko

volim milky way cokoladice, tacnije volio sam ih ranije, sad su mi preslatke
samo, gdje je namaz s nazivom "kinderlada" a koji se sad proizvodi?
sad je samo kinder bez bijelog dijela, a kinderlada se prestala proizvoditi prije mozda 5 ili 7 godina

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
damir5
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 25962
- Joined: 20 Mar 2016, 21:04
- Location: bosanski forum
- Mood:
- Been thanked: 1 time
-
Contact:
-
Status:
Offline
Post
by damir5 » 25 Dec 2018, 16:23
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 16:22
damir5 wrote: 25 Dec 2018, 16:16

volim milky way cokoladice, tacnije volio sam ih ranije, sad su mi preslatke
samo, gdje je namaz s nazivom "kinderlada" a koji se sad proizvodi?
sad je samo kinder bez bijelog dijela, a kinderlada se prestala proizvoditi prije mozda 5 ili 7 godina
eto postavio sam ja iznad historijat kinderlade u ex-yu. ne znam da se proizvodila jos negdje.
NEMA osobe koja je odrastala u Jugoslaviji, a koja se ne sjeća legendarne kravice na šalici, no malo ljudi zna povijest čuvene Kinder Lade koju više ne možete naći na tržištu.
Nutella je od svog nastanka postala hit na tržištu, a kako bi se ugurala na zatvoreno jugoslavensko tržište dali su licencu koprivničkoj Podravci za novu marku čokoladno-mliječnog namaza – Kinder Ladu.
Jedan od uvjeta za suradnju bilo je to da se Kinder Lada radi od sirovina koje koristi i tvornica Ferrero, s naglaskom na posebnu vrstu lješnjaka i mlijeka. Nije trebalo dugo da postane omiljeni namaz na području bivše Jugoslavije.
Nakon raspada Jugoslavije na policama se počela pojavljivati Nutella, a Ferrero je zaključio da im Kinder Lada više nije potrebna, te ju je 1995. Podravka prestala proizvoditi.
Me? Wrong? Never! 
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 16:30
damir5 wrote: 25 Dec 2018, 16:23
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 16:22
sad je samo kinder bez bijelog dijela, a kinderlada se prestala proizvoditi prije mozda 5 ili 7 godina
eto postavio sam ja iznad historijat kinderlade u ex-yu. ne znam da se proizvodila jos negdje.
NEMA osobe koja je odrastala u Jugoslaviji, a koja se ne sjeća legendarne kravice na šalici, no malo ljudi zna povijest čuvene Kinder Lade koju više ne možete naći na tržištu.
Nutella je od svog nastanka postala hit na tržištu, a kako bi se ugurala na zatvoreno jugoslavensko tržište dali su licencu koprivničkoj Podravci za novu marku čokoladno-mliječnog namaza – Kinder Ladu.
Jedan od uvjeta za suradnju bilo je to da se Kinder Lada radi od sirovina koje koristi i tvornica Ferrero, s naglaskom na posebnu vrstu lješnjaka i mlijeka. Nije trebalo dugo da postane omiljeni namaz na području bivše Jugoslavije.
Nakon raspada Jugoslavije na policama se počela pojavljivati Nutella, a Ferrero je zaključio da im Kinder Lada više nije potrebna, te ju je 1995. Podravka prestala proizvoditi.
ja sma je jela i van Juge , prije tokom i poslije njenog raspada

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129331
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10585 times
- Been thanked: 12442 times
-
Status:
Offline
Post
by Krokodil Behko » 25 Dec 2018, 17:28
Gluho i ćoravo bilo, jesti američku hranu, tamo se od raka umire i sa 22 godine

online
-
Zagorka
- Žena, majka, forumašica

- Posts: 34532
- Joined: 05 Oct 2011, 11:33
- Location: Pije kahvu s podzidom.
- Has thanked: 424 times
- Been thanked: 627 times
-
Status:
Offline
Post
by Zagorka » 25 Dec 2018, 17:44
Chloe wrote: 23 Dec 2018, 19:00
Zagorka wrote: 23 Dec 2018, 18:34
Uopce nisam fan eurokrema, sto puta ljepsi domaci pekmez od sljiva.
A ova nutela, da me ubijes ne znam cemu pompa oko nje.
Kod toliko divnih okusa sto bude sva čula, ljudi namazu nutelu i padaju u trans.

što sam se ja navukla na džem jabuka/bundeva, stavila sam malo muškantnog oraščića i cimeta, nijedno se ne osjeća ali je sve skupa fantazija...
Samo bi cimet zaobisla, a sve skupa prava rapsodija.
Kakav ovaj prah, boja, i secer.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.
-
Zagorka
- Žena, majka, forumašica

- Posts: 34532
- Joined: 05 Oct 2011, 11:33
- Location: Pije kahvu s podzidom.
- Has thanked: 424 times
- Been thanked: 627 times
-
Status:
Offline
Post
by Zagorka » 25 Dec 2018, 17:46
damir5 wrote: 25 Dec 2018, 16:23
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 16:22
sad je samo kinder bez bijelog dijela, a kinderlada se prestala proizvoditi prije mozda 5 ili 7 godina
eto postavio sam ja iznad historijat kinderlade u ex-yu. ne znam da se proizvodila jos negdje.
NEMA osobe koja je odrastala u Jugoslaviji, a koja se ne sjeća legendarne kravice na šalici, no malo ljudi zna povijest čuvene Kinder Lade koju više ne možete naći na tržištu.
Nutella je od svog nastanka postala hit na tržištu, a kako bi se ugurala na zatvoreno jugoslavensko tržište dali su licencu koprivničkoj Podravci za novu marku čokoladno-mliječnog namaza – Kinder Ladu.
Jedan od uvjeta za suradnju bilo je to da se Kinder Lada radi od sirovina koje koristi i tvornica Ferrero, s naglaskom na posebnu vrstu lješnjaka i mlijeka. Nije trebalo dugo da postane omiljeni namaz na području bivše Jugoslavije.
Nakon raspada Jugoslavije na policama se počela pojavljivati Nutella, a Ferrero je zaključio da im Kinder Lada više nije potrebna, te ju je 1995. Podravka prestala proizvoditi.
Ima ona svoje izvore

Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.
-
Bla
- i dva polipa

- Posts: 75807
- Joined: 30 Aug 2013, 14:21
- Location: Rodna grudva
- Mood:
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 47 times
-
Contact:
-
Status:
Offline
Post
by Bla » 25 Dec 2018, 18:23
ko zna šta je jela, dok i sad bunca

-
toxic
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20588
- Joined: 26 Jul 2016, 15:22
- Location: My Own World
- Been thanked: 1 time
-
Status:
Offline
Post
by toxic » 25 Dec 2018, 18:35
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 15:46
pa i danas se proizvodi Kinderlada
Gde?

𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲 ツ
-
Zagorka
- Žena, majka, forumašica

- Posts: 34532
- Joined: 05 Oct 2011, 11:33
- Location: Pije kahvu s podzidom.
- Has thanked: 424 times
- Been thanked: 627 times
-
Status:
Offline
Post
by Zagorka » 25 Dec 2018, 18:36
Ova jos gora

Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 19:41
toxic wrote: 25 Dec 2018, 18:35
statebriga wrote: 25 Dec 2018, 15:46
pa i danas se proizvodi Kinderlada
Gde?
ma pbrkala sma loncice se sa izrazimma, mislila sma na bijeli-braon kombo, takvog nema manje od decenije , ali se vjerovatno nije zvao Kinderlada vec samo Kinder , ista kompanija

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
-
toxic
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20588
- Joined: 26 Jul 2016, 15:22
- Location: My Own World
- Been thanked: 1 time
-
Status:
Offline
Post
by toxic » 25 Dec 2018, 19:57
Pa, zato mi i nije bilo jasno da li mislimo na isti proizvod.
Bez' ti bi zbunila svakog zivog

𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲 ツ
-
Bla
- i dva polipa

- Posts: 75807
- Joined: 30 Aug 2013, 14:21
- Location: Rodna grudva
- Mood:
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 47 times
-
Contact:
-
Status:
Offline
Post
by Bla » 25 Dec 2018, 20:39
garant si i ti Kinder jaja zamijenila s kinderladom

-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
-
Status:
Offline
Post
by Venera » 25 Dec 2018, 20:39
toxic wrote: 25 Dec 2018, 19:57
Pa, zato mi i nije bilo jasno da li mislimo na isti proizvod.
Bez' ti bi zbunila svakog zivog
uh , i dalje sam zbunjena
ja se sjecma i ove

Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest