Sreca ti pa Amadeus..da je bio samo Rambo resio bi te beu icije pomociMorgen wrote: 25 Jun 2026, 12:41 Ja sanjala da je Rambo amadeus pokusao da me ubije. Ne znam kako, toga se ne secam, al secam se kako sam bezala kroz neke zgrade a stalno sam mu cula glas kako je vikao moje ime. Poslao neku curicu da pogleda u zbunu dal me ima tamo, mala me videla al mu je rekla da me nije videla
![]()
Sta ste sanjali predhodne noci?
Moderator: Krokodil Behko
- ironman
- sirius

- Posts: 47550
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28522 times
- Been thanked: 29502 times
- Status: Offline
Re: Sta ste sanjali predhodne noci?
dream of spring...
- Morgen
- Zvezda foruma

- Posts: 50900
- Joined: 05 Mar 2022, 08:50
- Location: Prva pratilja forumasa godine
- Has thanked: 33081 times
- Been thanked: 30961 times
- Status: Offline
Re: Sta ste sanjali predhodne noci?
ironman wrote: 25 Jun 2026, 12:47Sreca ti pa Amadeus..da je bio samo Rambo resio bi te beu icije pomociMorgen wrote: 25 Jun 2026, 12:41 Ja sanjala da je Rambo amadeus pokusao da me ubije. Ne znam kako, toga se ne secam, al secam se kako sam bezala kroz neke zgrade a stalno sam mu cula glas kako je vikao moje ime. Poslao neku curicu da pogleda u zbunu dal me ima tamo, mala me videla al mu je rekla da me nije videla
![]()
![]()
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests