HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 14:32

Pa jel napiso da se ljudi kljucaju po kucama?
Jel napiso da Niko ne ide u manji entitet snimati?

Jel to sve napisano sa namjernom da se preuvelica? Jeste.

Znamo mi otprilike svi da je nezgodno, u najmanju ruku, drugacije. Samo treba imati malo mjere, makar istinu reci a ne izmisljati bez potrebe i pretjerivati, da ne kazem strašiti i na taj nacin davati iskrivljenu sliku.

Ima to sve svoje jer se na takav nacin stvara utisak da je nemoguce zivjeti skupa, stvaranju se jos veci torovi i jacaju nacionalisticke stranke.
Rekoh, profesionalac 👍

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 14:34

Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:24
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 14:23
Govorim o običnom narodu.

Uostalom da neki srpski novinar pravi članak o ovom videu bilo bi “Gradonačelnik najvećeg grada u republici srpskoj čestitao praznik ostalim” po uzoru kada u Njemačkoj ili Francuskoj političar obiđe Turke ili Marokance.

Kada je članak u entitetu Federacija za vrijeme Božića, tu je uglavnom patetika “Komšije se ne daju zavađati jer nisu nacionaliste” u većinski bošnjačkim sredinama gdje ionako oni koji nisu Bošnjaci nisu nikada osjećali ugroženost.

Kako novinarima ne dojadi 27 godina se kretati samo po relaciji Tešanj-Zenica-Visoko i ponavljati istu patetiku a nikada ne otići u drugi entitet ili ercegovinu i to veoma dobro znaju zašto nikada ne idu.
Ja ne shvatam koja je tvoja poenta?
Shvatam šta pokušavaš ali podsjetit ću samo prije par godina kada su u tom entitetu napali Bošnjake pa se digla opozicija da osudi te napade, kada su izjavili “Naša je dužnost da zaštitimo manjine u republici srpskoj” i to sve objašnjava. Manjine koje žive u srpskoj “državi”.
Obilaze domaći političari u Engleskoj, Austriji i Belgiji isto muslimane za Bajram, ali to ne mijenja činjenicu da su to manjine.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by insomnia » 24 Dec 2022, 14:35

Ma sve je to preuvelicavanje. Lazu balijetine
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 14:37

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 14:34
Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:24

Ja ne shvatam koja je tvoja poenta?
Shvatam šta pokušavaš ali podsjetit ću samo prije par godina kada su u tom entitetu napali Bošnjake pa se digla opozicija da osudi te napade, kada su izjavili “Naša je dužnost da zaštitimo manjine u republici srpskoj” i to sve objašnjava. Manjine koje žive u srpskoj “državi”.
Obilaze domaći političari u Engleskoj, Austriji i Belgiji isto muslimane za Bajram, ali to ne mijenja činjenicu da su to manjine.
Izjava nekog clana neke stranke nije zvanicno stanje i nije cinjenica kako ti to napisa. To je samo izjava

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 14:37

insomnia wrote: 24 Dec 2022, 14:35 Ma sve je to preuvelicavanje. Lazu balijetine
Pa evo kolega je upravo slag'o.

Hocemol se sada lagati da nije?

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 14:50

Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:37
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 14:34
Ja ne shvatam koja je tvoja poenta?
Shvatam šta pokušavaš ali podsjetit ću samo prije par godina kada su u tom entitetu napali Bošnjake pa se digla opozicija da osudi te napade, kada su izjavili “Naša je dužnost da zaštitimo manjine u republici srpskoj” i to sve objašnjava. Manjine koje žive u srpskoj “državi”.
Obilaze domaći političari u Engleskoj, Austriji i Belgiji isto muslimane za Bajram, ali to ne mijenja činjenicu da su to manjine.
Izjava nekog clana neke stranke nije zvanicno stanje i nije cinjenica kako ti to napisa. To je samo izjava
Tako ne misle samo političari, već je to mentalitet naroda u tom entitetu.
Neće baš svaki Srbin napasti Bošnjake niti imati šta protiv ako žive tu, ukoliko ne provociraju da je i to Bosna i Hercegovina.

Zato mnoga bošnjačka djeca bez problema idu u tom entitetu u školu ali se niko neće zauzeti da uče bosanski jezik ili da gledaju Bosnu i Hercegovinu umjesto utakmicu Srbije.
Zato će se organizovati tu još 50 bajrama dok se ne organizuje jedan dan državnosti kako treba.

Dole samo postoje dvije vrste Srba. Jedni koji ne žele nijednog baliju na svetoj srpskoj zemlji, gdje ih provociraju svaki praznik,
i oni koji nemaju ništa protiv da i manjine žive u njihovoj državi rs bez problema ukoliko poštuju zakon te srpske države
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 14:52

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 14:50
Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:37

Izjava nekog clana neke stranke nije zvanicno stanje i nije cinjenica kako ti to napisa. To je samo izjava
Tako ne misle samo političari, već je to mentalitet naroda u tom entitetu.
Neće baš svaki Srbin napasti Bošnjake niti imati šta protiv ako žive tu, ukoliko ne provociraju da je i to Bosna i Hercegovina.

Zato mnoga bošnjačka djeca bez problema idu u tom entitetu u školu ali se niko neće zauzeti da uče bosanski jezik ili da gledaju Bosnu i Hercegovinu umjesto utakmicu Srbije.
Zato će se organizovati tu još 50 bajrama dok se ne organizuje jedan dan državnosti kako treba.

Dole samo postoje dvije vrste Srba. Jedni koji ne žele nijednog baliju na svetoj srpskoj zemlji, gdje ih provociraju svaki praznik,
i oni koji nemaju ništa protiv da i manjine žive u njihovoj državi rs bez problema ukoliko poštuju zakon te srpske države
Vjerujem

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 15:06

Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:37
insomnia wrote: 24 Dec 2022, 14:35 Ma sve je to preuvelicavanje. Lazu balijetine
Pa evo kolega je upravo slag'o.

Hocemol se sada lagati da nije?
Doduše ti isto misliš i da Dodikov sestrić radi pozitivne stvari za BH fudbal, gdje si i onu sramotu sa ruskom utakmicom pravdao sa “pa nije se odigrala” :D.

Isto ovdje, džaba objašnjavati da je niđe veze poređenje kada Bošnjaci sami dođu u džamiju i u centru grada ih dočeka gradonačelnik sa obezbjeđenjem i kada 50 običnih Bošnjaka obiđu jednog komšiju Srbina ili Hrvata i viču “Ne nacionalizmu!”.

Hoćeš da odvojim stvarno vremena i postavim hrpu videa kako kroz povratničko selo radi rafal za pravoslavni božić? Kako ljudi ne mogu klanjati u mjesecu ramazana jer je kafić pored namjerno odvrnuo muziku do daske? Pun Doboj poruka o srpskom gradu? Parole od stotine Srba bez obzira je li nastupa vlast ili opozicija?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by insomnia » 24 Dec 2022, 15:07

Steta sto moras citati moderaciju. 😁
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 15:11

insomnia wrote: 24 Dec 2022, 15:07 Steta sto moras citati moderaciju. 😁
Isto kao da razgovaram sa nekim Gastarbajterom koji je otišao 1974. za Njemačku pa ne zna šta se sve dešava Bošnjacima po Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37927
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Pasaga » 24 Dec 2022, 15:23

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:11
insomnia wrote: 24 Dec 2022, 15:07 Steta sto moras citati moderaciju. 😁
Isto kao da razgovaram sa nekim Gastarbajterom koji je otišao 1974. za Njemačku pa ne zna šta se sve dešava Bošnjacima po Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru :D.
nije to nista bolje ni sa z. her.
samo sto je tamo bio mnogo manji broj naseg naroda,a samo se poneko vratio,,,da umre
toga i tih desavanja skorom i nema u stampi,medijima
to nije razlog da su tamo pristojniji,velikodusniji
cak...naprotiv,
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 15:27

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:06
Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 14:37

Pa evo kolega je upravo slag'o.

Hocemol se sada lagati da nije?
Doduše ti isto misliš i da Dodikov sestrić radi pozitivne stvari za BH fudbal, gdje si i onu sramotu sa ruskom utakmicom pravdao sa “pa nije se odigrala” :D.

Isto ovdje, džaba objašnjavati da je niđe veze poređenje kada Bošnjaci sami dođu u džamiju i u centru grada ih dočeka gradonačelnik sa obezbjeđenjem i kada 50 običnih Bošnjaka obiđu jednog komšiju Srbina ili Hrvata i viču “Ne nacionalizmu!”.

Hoćeš da odvojim stvarno vremena i postavim hrpu videa kako kroz povratničko selo radi rafal za pravoslavni božić? Kako ljudi ne mogu klanjati u mjesecu ramazana jer je kafić pored namjerno odvrnuo muziku do daske? Pun Doboj poruka o srpskom gradu? Parole od stotine Srba bez obzira je li nastupa vlast ili opozicija?
Opet Dodikov sestric :D.
Boli naivnog bošnju cinjenica da je Dodikov sestric uradio više za bosanskohercegovacki fudbal nego svi bosnjaci skupa zadnjih 20 godina.
I to nije misljenje da Dodikov sestric radi dobro vec je samo pokazatelj koliko su bašnjaci radili loše za svoj narod. Znas ti to odlicno i sam sam nekoliko puta to ponovio ali dzaba ja ponavljam kad ti voliš drugome da ubacis u usta ono sto nije reko. Onda covjeku nista drugo ne ostane nego da ti fino direktno kaze "lazes nazife"

Isto i ovdje ubacujes neko poredjenje. Nigdje ja nista nisam poredio vec sam i sam napisao da je drugacije ali dzaba. Ti voliš da slazes kako ja poredim.
Samo sam postavio video na tvoju laz. Pa kad si opet slagao, opet sam samo postavio video na drugu laz i vidi belaja :D.

Kada nesto izmisljas, dodajes i lazes, radi to malo umjerenije. Ovo ti je previse ofirno.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 15:32

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:11
insomnia wrote: 24 Dec 2022, 15:07 Steta sto moras citati moderaciju. 😁
Isto kao da razgovaram sa nekim Gastarbajterom koji je otišao 1974. za Njemačku pa ne zna šta se sve dešava Bošnjacima po Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru :D.
Na tvoju zalost, mnogo više sam upuceniji nego sto bi ti i takvi ko ti volili da je narod upucen.
Ovo gore poredjenje ti je bijedno

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 15:49

Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 15:27
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:06
Doduše ti isto misliš i da Dodikov sestrić radi pozitivne stvari za BH fudbal, gdje si i onu sramotu sa ruskom utakmicom pravdao sa “pa nije se odigrala” :D.

Isto ovdje, džaba objašnjavati da je niđe veze poređenje kada Bošnjaci sami dođu u džamiju i u centru grada ih dočeka gradonačelnik sa obezbjeđenjem i kada 50 običnih Bošnjaka obiđu jednog komšiju Srbina ili Hrvata i viču “Ne nacionalizmu!”.

Hoćeš da odvojim stvarno vremena i postavim hrpu videa kako kroz povratničko selo radi rafal za pravoslavni božić? Kako ljudi ne mogu klanjati u mjesecu ramazana jer je kafić pored namjerno odvrnuo muziku do daske? Pun Doboj poruka o srpskom gradu? Parole od stotine Srba bez obzira je li nastupa vlast ili opozicija?
Opet Dodikov sestric :D.
Boli naivnog bošnju cinjenica da je Dodikov sestric uradio više za bosanskohercegovacki fudbal nego svi bosnjaci skupa zadnjih 20 godina.
I to nije misljenje da Dodikov sestric radi dobro vec je samo pokazatelj koliko su bašnjaci radili loše za svoj narod. Znas ti to odlicno i sam sam nekoliko puta to ponovio ali dzaba ja ponavljam kad ti voliš drugome da ubacis u usta ono sto nije reko. Onda covjeku nista drugo ne ostane nego da ti fino direktno kaze "lazes nazife"

Isto i ovdje ubacujes neko poredjenje. Nigdje ja nista nisam poredio vec sam i sam napisao da je drugacije ali dzaba. Ti voliš da slazes kako ja poredim.
Samo sam postavio video na tvoju laz. Pa kad si opet slagao, opet sam samo postavio video na drugu laz i vidi belaja :D.

Kada nesto izmisljas, dodajes i lazes, radi to malo umjerenije. Ovo ti je previse ofirno.
Ne smeta meni uopšte kada mi napišeš da lažem jer takvi nekulturni izrazi su samo dokaz za mene da gubiš kontrolu i živce zbog nedostatka argumenata.

Kao onda kada si napisao da lažem ali nisi htio napisati šta sam slagao jer nemaš vremena i živaca za to ali si onda nastavio redovno replicirati kada god nešto napišem što znači imao si i vremena i živaca, samo nisi znao navesti jedan primjer šta sam slagao.

I ovo sad moje “laganje” je tvoj spin gdje si postavio video kako gradonačelnik dolazi među Bošnjake u džamiju i to bi trebalo biti validno poređenje gdje se običan narod, 98 Bošnjaka grli sa 2 Srbina i viču “I ovo je Bosna i Hercegovina, ne damo podjele”. Postavi jedan primjer u tom entitetu koji je sličan mom primjeru.

Pišeš da izjava nekog člana neke stranke nije zvanično stanje a ti sam postavljaš video sa Draškom koji je tada pripadao opiziciji koji su to izjavili, da moraju štititi manjine.
Eto obišao je u tom videu manjine u srpskoj državi da im čestita praznik jer slijedi sopstvenu logiku što u isto vrijeme ništi svaki argument u tvom videu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11850
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2022, 15:56

Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 15:32
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:11
Isto kao da razgovaram sa nekim Gastarbajterom koji je otišao 1974. za Njemačku pa ne zna šta se sve dešava Bošnjacima po Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru :D.
Na tvoju zalost, mnogo više sam upuceniji nego sto bi ti i takvi ko ti volili da je narod upucen.
Ovo gore poredjenje ti je bijedno
Po čemu bijedno? Vidimo šta rade redovno po Kosovu i Crnoj Gori i sada ja trebam dopuštati da se vrijeđa inteligencija kako sam paranoičan jer umišljam da ne orgijaju na teritoriji gdje od svih ex-yu i rusofilskih teritorija imaju zeleno svjetlo da orgijaju i gdje za 10 minuta mogu naći bar 20 videa kako se tu odnose orema Nesrbima. Jah, to je sve zadatak SDA botova da zavade narode i onda dođe do što većih torovskih podjela :o
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 16:07

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:49
Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 15:27

Opet Dodikov sestric :D.
Boli naivnog bošnju cinjenica da je Dodikov sestric uradio više za bosanskohercegovacki fudbal nego svi bosnjaci skupa zadnjih 20 godina.
I to nije misljenje da Dodikov sestric radi dobro vec je samo pokazatelj koliko su bašnjaci radili loše za svoj narod. Znas ti to odlicno i sam sam nekoliko puta to ponovio ali dzaba ja ponavljam kad ti voliš drugome da ubacis u usta ono sto nije reko. Onda covjeku nista drugo ne ostane nego da ti fino direktno kaze "lazes nazife"

Isto i ovdje ubacujes neko poredjenje. Nigdje ja nista nisam poredio vec sam i sam napisao da je drugacije ali dzaba. Ti voliš da slazes kako ja poredim.
Samo sam postavio video na tvoju laz. Pa kad si opet slagao, opet sam samo postavio video na drugu laz i vidi belaja :D.

Kada nesto izmisljas, dodajes i lazes, radi to malo umjerenije. Ovo ti je previse ofirno.
Ne smeta meni uopšte kada mi napišeš da lažem jer takvi nekulturni izrazi su samo dokaz za mene da gubiš kontrolu i živce zbog nedostatka argumenata.

Kao onda kada si napisao da lažem ali nisi htio napisati šta sam slagao jer nemaš vremena i živaca za to ali si onda nastavio redovno replicirati kada god nešto napišem što znači imao si i vremena i živaca, samo nisi znao navesti jedan primjer šta sam slagao.

I ovo sad moje “laganje” je tvoj spin gdje si postavio video kako gradonačelnik dolazi među Bošnjake u džamiju i to bi trebalo biti validno poređenje gdje se običan narod, 98 Bošnjaka grli sa 2 Srbina i viču “I ovo je Bosna i Hercegovina, ne damo podjele”. Postavi jedan primjer u tom entitetu koji je sličan mom primjeru.

Pišeš da izjava nekog člana neke stranke nije zvanično stanje a ti sam postavljaš video sa Draškom koji je tada pripadao opiziciji koji su to izjavili, da moraju štititi manjine.
Eto obišao je u tom videu manjine u srpskoj državi da im čestita praznik jer slijedi sopstvenu logiku što u isto vrijeme ništi svaki argument u tvom videu.
Kad kazem da lazes, ne znaci Ni da gubim zivce Ni da nemam vremena, vec znaci da si kao suguvornik vrijedan nula bodova. Nakon Sto ti se pet puta jedna stvar ponovi, ti nakon mjesec dana dodjes i opet izvališ laz bez obzira Sto ti se pet puta reklo nesto drugo.
Samo bi ti konj i dalje nesto objasnjavao jer ocigledno to radis namjerno. I opet ces za mjesec dana po forumu pisati da ja Vicu hvalim i da meni Vico valja. Eto takav si, lazes i to u skoro svakom postu.
Evo i u ovom zadnjem, zadnji pasus. Obisao gradonacelnik vjernike. Nit je kao gradonacelnik opozicija, nit je igdje spomenuo manjine. Cak suprotno..
Al dzaba. Sreca ima video pa se moze pogledati i ne moze se nasjesti na te lazi tvoje 😁

Nepodnoaljivo je koliko izmisljas, slinujes i obrces istinu. Samo kada se krene citati, nema kraja..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Fuddo » 24 Dec 2022, 16:09

E ako ih je gradonacelnik obisao, onda im je garant plaho fino zivit tamo…
I ti se Dumonja drogiras, Bogami
:D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 16:10

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2022, 15:56
Duminjo wrote: 24 Dec 2022, 15:32

Na tvoju zalost, mnogo više sam upuceniji nego sto bi ti i takvi ko ti volili da je narod upucen.
Ovo gore poredjenje ti je bijedno
Po čemu bijedno? Vidimo šta rade redovno po Kosovu i Crnoj Gori i sada ja trebam dopuštati da se vrijeđa inteligencija kako sam paranoičan jer umišljam da ne orgijaju na teritoriji gdje od svih ex-yu i rusofilskih teritorija imaju zeleno svjetlo da orgijaju i gdje za 10 minuta mogu naći bar 20 videa kako se tu odnose orema Nesrbima. Jah, to je sve zadatak SDA botova da zavade narode i onda dođe do što većih torovskih podjela :o
Bezveze vrijedjas ljude i umisljas da nesto znas bolje od njih samo zato sto su 74te otisli.
Jos spustas sa jaranom raspravu na licni nivo, ha ha hi hi..eto ono mi njemu šuknemo.

Jasta nego bijedno

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5829 times
Status: Online

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Duminjo » 24 Dec 2022, 16:11

Fuddo wrote: 24 Dec 2022, 16:09 E ako ih je gradonacelnik obisao, onda im je garant plaho fino zivit tamo…
I ti se Dumonja drogiras, Bogami
:D.
Nisam Ni ja reko da im je Fino.
Nego se ovdje predstavlja da se moraju kljucati u kuce.. bice da ljudi zive ko u kavezima nekima..

Pregoni se

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43029
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14220 times
Been thanked: 12788 times
Status: Offline

Re: HDZ i hrvatsko nacionalno pitanje u BiH

Post by Masamune » 24 Dec 2022, 16:12

Korektan potez Draška, ali jbg istovremeno lik štuje neke pojedince i dijelove historije srpskog naroda koji su mnogo patnje prouzrokovali drugima.
Razumijem kad neko veliča svoj narod i kulturu i to je ok, ali nikad ne treba onaj dio koji je ili radio ili radi štetu drugom.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Duminjo and 86 guests