Fašisti/nacisti i ostali desničari

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by MorningStar » 06 Dec 2021, 16:56

Sta mislite sto su razlozi jacanja desnice u Evropi ?

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by The 51st State » 06 Dec 2021, 17:03

Muslimani krivi, nema sta drugo biti.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5859
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by bosnjakinja » 06 Dec 2021, 17:06

The 51st State wrote: 06 Dec 2021, 17:03 Muslimani krivi, nema sta drugo biti.
da,sada su muslimani uzeli obraza,a nekada su to bili jevreji

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by The 51st State » 06 Dec 2021, 17:30

bosnjakinja wrote: 06 Dec 2021, 17:06
The 51st State wrote: 06 Dec 2021, 17:03 Muslimani krivi, nema sta drugo biti.
da,sada su muslimani uzeli obraza,a nekada su to bili jevreji
Ide nabolje, sada su im kinezi glavni neprijatelji, mozda se dodje do daha.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by Matan » 06 Dec 2021, 17:32

bosnjakinja wrote: 06 Dec 2021, 17:06
The 51st State wrote: 06 Dec 2021, 17:03 Muslimani krivi, nema sta drugo biti.
da,sada su muslimani uzeli obraza,a nekada su to bili jevreji
Svi koji se isticu da su drugaciji, su neprijatelji..
tako je u svakom selu, gradu, drzavi itd..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by Pasaga » 06 Dec 2021, 17:39

bosnjakinja wrote: 06 Dec 2021, 16:51
Pasaga wrote: 06 Dec 2021, 16:20

nebih se bas slozio sa tvojom konstatacijom
mozda nisi upucena,dovoljno
Stevo,dao im je sve,bio je samo tu figura,a karikatura i jest
Prosli izbori,umakli su im u dlaku.
Oni odavno vladaju jugom svedske,a bgm...i dugim djelovima,småland ....norboten .....
nije to za podcjenit.
Moderati im se moraju priklonit,jer svi iole kvalitetniji presli su u SD.-...i tako...ima toga jos

sto znaci ljudi su jednostavno osvojili ono sto je bilo nemoguce do jucer,pa to sam i rekla,vladaju ljudi

a sjecam se kad su nastali kakva je prica bila,niko sa njima progovorit nije htio,mediji ih ignorisali...danas svako drugo auto njihov simbol ima zalijepljen :oo


ode evropa u ...
ima tu citava istorija...
mogao bih do ujutro...
kolko sam samo razocaran u te socijal.demokrate,mada bi im neko ruzno ime bolje stajalo
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by MorningStar » 06 Dec 2021, 18:08

Interesantno da mozemo slobodno reci vecina ljudi - pa i po vjeroispovijesti muslimana ne gleda bas naklono na migrante.Da li je to do ponasanja istih - ne zna se, te jos da dodam kako bi tek gledali da je istih u BiH x10 i da tu ostaju ziviti - sa ponasanjem koje imaju / da li bi "desnica" u BiH dobila na popularnosti :hm

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by The 51st State » 06 Dec 2021, 18:29

Ne mozemo reci, u bosni migranti su ok prihvaceni od strane lokalne populacije osim od cetalja i ustasa.

Kamo srece da zele ostati ovdje. Migrante "ne vole" fgr i ta bratija, normalan narod ako im ne pomaze i ne haba ih.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5859
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by bosnjakinja » 06 Dec 2021, 19:00

MorningStar wrote: 06 Dec 2021, 18:08 Interesantno da mozemo slobodno reci vecina ljudi - pa i po vjeroispovijesti muslimana ne gleda bas naklono na migrante.Da li je to do ponasanja istih - ne zna se, te jos da dodam kako bi tek gledali da je istih u BiH x10 i da tu ostaju ziviti - sa ponasanjem koje imaju / da li bi "desnica" u BiH dobila na popularnosti :hm
u Bosni je specificno,u Bosni oni koji su ateisti podrzavaju pedere i zele da se vjere sklone,tzv fgr ..ujedno mrze migrante jer su muslimani(to su duboki kompleksi)

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by MorningStar » 06 Dec 2021, 19:12

bosnjakinja wrote: 06 Dec 2021, 19:00
MorningStar wrote: 06 Dec 2021, 18:08 Interesantno da mozemo slobodno reci vecina ljudi - pa i po vjeroispovijesti muslimana ne gleda bas naklono na migrante.Da li je to do ponasanja istih - ne zna se, te jos da dodam kako bi tek gledali da je istih u BiH x10 i da tu ostaju ziviti - sa ponasanjem koje imaju / da li bi "desnica" u BiH dobila na popularnosti :hm
u Bosni je specificno,u Bosni oni koji su ateisti podrzavaju pedere i zele da se vjere sklone,tzv fgr ..ujedno mrze migrante jer su muslimani(to su duboki kompleksi)
Moze bit , moje licno iskustvo je da vecina ljudi nebitno koje nacionalnosti bar u bih ima odbojnost prema migrantima zbog: Znatno veceg kriminaliteta od prosjeka, nekulture (vristanje galama po tramvajima i slicno), kradje i otimacine kakve ni oni najtezi drogerasi nisu radili (pretuci zenu na ulici otmi nesto, otmi telefon od 12 godisnje djevojcice,baci penzionera sa mosta i tako) , prosnja ali ne ona "normalna" nego agresivna (prisustvovao sam i sam kada starijem paru pljunu na prozor na raskrsnici) i tako dalje.
Moj dojam od ljudi koji poznajem a nisu FGR (mada ti imas podosta iskrivljenu sliku fgr a) jednako ne podnose ovakva ponasanja - otuda si recimo imala skupove po Ilidzi gdje ti je prisustvao svijet koji je daleko od fgr-a.
Dalje isti taj fgr koji kudis tj. te "crvene" stranke su prve na braniku tih "ljudi u pokretu" samo sto oni ne forsiraju pricu SDA o braci nego o ljudskim pravima i tako to.

Zivio sam u zapadnoj Evropi dugo - to da necija vjera itd nekome smeta i da zeli da ga zbog toga nogira je daleko od realnosti.U "najgorem" slucaju trazi se da vjera bude privatna stvar. Medjutim kada vidis u Francuskoj sta rade Marokanci i Alzirci - onda mozda dobijes sliku da se tu ne radi o boji koze,porijeklu itd itd nego o ponasanju koje se poslije uzima za pretpostavku cijele grupe (kao da smo mi imuni od toga pogledaj Rome kod nas) jer ipak vecina/velik broj stvara sliku.Muslimana imas po pozicijama politickim i institucionalnim po cijeloj evropi i pretezno su ih izabrali upravo ne-muslimani.
Pitaj Francuza sta misli o Irancu,Turcinu pa onda pitaj sta misli o Alzircu,Marokancu itd. Tu se radi o spektru ponasanja a ne o cistoj vjersko/rasistickoj predrasudi.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by The 51st State » 06 Dec 2021, 19:31

Ono jeste, karim benzema svjetsku titulu im donio pa ga popljuvase sto je arap i musliman kad se nesto potkacio oko repke. Te suplje su debunkirane, posebno u primjeru francuske, ta drzava je sekularno fasisficki setovana i tu nema mjesta za drugog i drugacijeg osim za one kao sto je ovaj eric, e onda ide aplauz.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22594
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12966 times
Been thanked: 12615 times
Status: Online

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by Dori » 06 Dec 2021, 19:43

MorningStar wrote: 06 Dec 2021, 16:56 Sta mislite sto su razlozi jacanja desnice u Evropi ?
Za desnicu uglavnom glasaju manje obrazovani ljudi iz ruralnih dijelova, koje je lako ubijediti u bilo šta. Strah je čudo, kakvu kontrolu ima nad masama.
Činjenica je ta da ima vise kriminala u dijelovima gdje ima vise stranaca. Dosta ih nema respekta prema zemlji u kojoj žive i koja ih je prihvatila i sve im dala. Sto Pasa kaže ima tu dosta toga. Mogu ti ja navesti X primjera, gdje sam ja vidjela stvari koje rade stranci i vjeruj da je mene bilo sramota sto sam stranac. Ja ako dodjem nekom u kuću i ne znam kako da se ponašam, gledacu domaćine i pokušati raditi isto kao oni. Ali da ne dužim….
Sve te stvari idu u korist desnici. Da pokažu svojim glasačima “protiv” čega se bore i dobiju glasove. I naravno takvim ljudima su stranci krivi za sve. Od sopstvene nezaposlenosti i neuspjeha do opsteg stanja u državi. Nažalost.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by The 51st State » 06 Dec 2021, 19:47

Sve ce to biti ok, i desnica i ljevica znaju koristiti kalkulator, a isti kaze bez imigracije im je tac. A narod moze da kmeci, to mu je poso.

Bosni bi valjalo jedno 100 k imigranata i to u roku odmah, no nisu ni oni budale.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by MorningStar » 06 Dec 2021, 19:51

Dori wrote: 06 Dec 2021, 19:43
MorningStar wrote: 06 Dec 2021, 16:56 Sta mislite sto su razlozi jacanja desnice u Evropi ?
Za desnicu uglavnom glasaju manje obrazovani ljudi iz ruralnih dijelova, koje je lako ubijediti u bilo šta. Strah je čudo, kakvu kontrolu ima nad masama.
Činjenica je ta da ima vise kriminala u dijelovima gdje ima vise stranaca. Dosta ih nema respekta prema zemlji u kojoj žive i koja ih je prihvatila i sve im dala. Sto Pasa kaže ima tu dosta toga. Mogu ti ja navesti X primjera, gdje sam ja vidjela stvari koje rade stranci i vjeruj da je mene bilo sramota sto sam stranac. Ja ako dodjem nekom u kuću i ne znam kako da se ponašam, gledacu domaćine i pokušati raditi isto kao oni. Ali da ne dužim….
Sve te stvari idu u korist desnici. Da pokažu svojim glasačima “protiv” čega se bore i dobiju glasove. I naravno takvim ljudima su stranci krivi za sve. Od sopstvene nezaposlenosti i neuspjeha do opsteg stanja u državi. Nažalost.
To je prije tako bilo, ovaj porast sto se biljezi dolazi upravo od domace populacije koja najvise kontakta sa migrantima ima.Mozes ti pricati kako god i sta god na TVu ali isto tako kada licno gledas kakav se haos stvara na ulicama itd - ne moze te niko uvjeriti da nije tako. To da neobrazovani ovakvi onakvi - mogu ti reci odmah da to nije istina , imas dosta doduse kreme i elite drustva na koje imigracije nemaju uticaj jer u njihova naselja migranti i sumnjive licnosti ne mogu ni zalutati a da ih policija ne pokupi te sta ga briga kad ga prate zastitari ili kad samo ide u elitne dijelove grada - ljudi koji su pogodjeni sada pocinju da glasaju za desnicu.
E pa gledaj sad to - mislis da se vecina ljudi u Evropi razlikuje od tvog misljena ? Svaki migrant koji se iole pokusa da integrise u drustvo,prihvati neke socijalne i kulturne norme drustva u koje je dosao je u 99% slucajeva prihvacen i uspije bez problema - eto primjer koji mi prvi pade na pamet ovu BioNtech vakcinu je razvila firma koju su Turski imigranti osnovali ? Jel ih to ko mozda kocio jer su Turci ili dizao proteste protiv njih ??

Nezaposlenost i to nije problem - problem se desava na ulicama i u porastu kriminaliteta , pa u Marseju izadjes na zeljeznickoj stanici 20 alziraca ti prodaje marihuanu na otvoreno da ne pricam dalje tj. da imas dijelova grada (ne samo Marsej nego cak i vecina gradova u FR) gdje posle 20:00 navece nije preporucljivo da zalazis ako nisi naoruzan , to sa zenom i djecom da prodjes je misaona imenica.

Sve to pogadja "obicnog" covjeka - koji mozda i nebi glasao za "desnicu" da ima neko umjereniji koji je za kontrolu i/ili sprjecavanje migracije , medjutim nema - jedine stranke koje nude da se rjesava problem migranata koji se ne zele integrisati u drustvo i postati korisni clanovi su desnicarske strane.....


Inace potpis ti je interesantan - mogu reci da je u mom slucaju cak vise u suprotnost ta poruka otisla.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Nova nada desnice: Ko je političar koji želi vladati Francuskom i čiji stavovi lede krv u žilama

Post by CikCikCikPogodi » 06 Dec 2021, 21:24

MorningStar wrote: 06 Dec 2021, 19:51
Dori wrote: 06 Dec 2021, 19:43

Za desnicu uglavnom glasaju manje obrazovani ljudi iz ruralnih dijelova, koje je lako ubijediti u bilo šta. Strah je čudo, kakvu kontrolu ima nad masama.
Činjenica je ta da ima vise kriminala u dijelovima gdje ima vise stranaca. Dosta ih nema respekta prema zemlji u kojoj žive i koja ih je prihvatila i sve im dala. Sto Pasa kaže ima tu dosta toga. Mogu ti ja navesti X primjera, gdje sam ja vidjela stvari koje rade stranci i vjeruj da je mene bilo sramota sto sam stranac. Ja ako dodjem nekom u kuću i ne znam kako da se ponašam, gledacu domaćine i pokušati raditi isto kao oni. Ali da ne dužim….
Sve te stvari idu u korist desnici. Da pokažu svojim glasačima “protiv” čega se bore i dobiju glasove. I naravno takvim ljudima su stranci krivi za sve. Od sopstvene nezaposlenosti i neuspjeha do opsteg stanja u državi. Nažalost.
To je prije tako bilo, ovaj porast sto se biljezi dolazi upravo od domace populacije koja najvise kontakta sa migrantima ima.Mozes ti pricati kako god i sta god na TVu ali isto tako kada licno gledas kakav se haos stvara na ulicama itd - ne moze te niko uvjeriti da nije tako. To da neobrazovani ovakvi onakvi - mogu ti reci odmah da to nije istina , imas dosta doduse kreme i elite drustva na koje imigracije nemaju uticaj jer u njihova naselja migranti i sumnjive licnosti ne mogu ni zalutati a da ih policija ne pokupi te sta ga briga kad ga prate zastitari ili kad samo ide u elitne dijelove grada - ljudi koji su pogodjeni sada pocinju da glasaju za desnicu.
E pa gledaj sad to - mislis da se vecina ljudi u Evropi razlikuje od tvog misljena ? Svaki migrant koji se iole pokusa da integrise u drustvo,prihvati neke socijalne i kulturne norme drustva u koje je dosao je u 99% slucajeva prihvacen i uspije bez problema - eto primjer koji mi prvi pade na pamet ovu BioNtech vakcinu je razvila firma koju su Turski imigranti osnovali ? Jel ih to ko mozda kocio jer su Turci ili dizao proteste protiv njih ??

Nezaposlenost i to nije problem - problem se desava na ulicama i u porastu kriminaliteta , pa u Marseju izadjes na zeljeznickoj stanici 20 alziraca ti prodaje marihuanu na otvoreno da ne pricam dalje tj. da imas dijelova grada (ne samo Marsej nego cak i vecina gradova u FR) gdje posle 20:00 navece nije preporucljivo da zalazis ako nisi naoruzan , to sa zenom i djecom da prodjes je misaona imenica.

Sve to pogadja "obicnog" covjeka - koji mozda i nebi glasao za "desnicu" da ima neko umjereniji koji je za kontrolu i/ili sprjecavanje migracije , medjutim nema - jedine stranke koje nude da se rjesava problem migranata koji se ne zele integrisati u drustvo i postati korisni clanovi su desnicarske strane.....


Inace potpis ti je interesantan - mogu reci da je u mom slucaju cak vise u suprotnost ta poruka otisla.
Britanija, Francuska i Italija imaju najvise tih migranata kriminalaca. Ali najvise je taj problem izrazen u Britaniji, ima ih u svakom naselljenom dijelu, nevjerovatno koliko ih se tu naselilo, vec mjesecima pokusavaju da povecaju budzete, kazne, cak su i spominjali i smrtne kazne kad izadu iz EU.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Fašisti/nacisti i ostali desničari

Post by insomnia » 31 Dec 2021, 15:47

Kako BHL rece za njega, za Zemmoura, Donald Trump ali bez karizme
Vidim sinoc karikaturu u CH
Predsjednicki izbori: Francuzi ne znaju za koga glasati
Image
Prezastupljeni smo
Fakat nikad jace prisustvo ekstremne desnice na izborima. Uz Zemmoura i Le Pen tu je i Philippot svojevremeno drugi covjek Marininog FN-a koji danas ima svoju partiju i koji je takodje najavio kandidaturu
Doduse takodje je pozvao i sve lidere koji se protive obaveznoj vakcinaciji da se ujedine u svrgavanju tiranije. Lista je povelika i ide od ekstremno desne na ekstremnu lijevu stranu sto je samo pp sebi svojevrsni presedan.
Inace radi opasan poso u pokusaju da se suprostavi obaveznoj vakcinaciji. Svaki vikend izvede na stotine hiljada na ulice Pariza
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84431
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16599 times
Status: Offline

Re: Fašisti/nacisti i ostali desničari

Post by Fuddo » 31 Dec 2021, 16:14

insomnia wrote: 31 Dec 2021, 15:47 Kako BHL rece za njega, za Zemmoura, Donald Trump ali bez karizme
Vidim sinoc karikaturu u CH
Predsjednicki izbori: Francuzi ne znaju za koga glasati
Image
Prezastupljeni smo
Fakat nikad jace prisustvo ekstremne desnice na izborima. Uz Zemmoura i Le Pen tu je i Philippot svojevremeno drugi covjek Marininog FN-a koji danas ima svoju partiju i koji je takodje najavio kandidaturu
Doduse takodje je pozvao i sve lidere koji se protive obaveznoj vakcinaciji da se ujedine u svrgavanju tiranije. Lista je povelika i ide od ekstremno desne na ekstremnu lijevu stranu sto je samo pp sebi svojevrsni presedan.
Inace radi opasan poso u pokusaju da se suprostavi obaveznoj vakcinaciji. Svaki vikend izvede na stotine hiljada na ulice Pariza
Eto, sad vidis kakvi su te ubijedili da se ne trebas vakcinisat.
Sve go civilizacijski djubreluk, i ti se navuko.
Emoj Fransoa.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Fašisti/nacisti i ostali desničari

Post by Krokodil Behko » 24 May 2022, 17:49

Imamo novi pojam. To vam je ono kad Čović građanske stranke naziva fašističkim.
Sad je naučno utvrđen taj pojam i data je definicija

Istoričar sa Jejla Timoti Snajder skovao je termin „šizofašizam“ kako bi opisao fašiste koji svoje protivnike nazivaju „fašistima“.
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: PLYMOUTH: Desničar, Trampista i ženomrzac pobio pet ljudi

Post by Tokmak » 24 May 2022, 18:02

Krokodil Behko wrote: 13 Aug 2021, 11:18 Svijet je za dlaku izmakao kataklizmi, kad je Trump izgubio izbore.
Tek sad čitam ovo.
I vidim da si u procjenama, kao i uvijek,pogodio ko prstom u govno. :ok
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Fašisti/nacisti i ostali desničari

Post by Melek » 24 May 2022, 18:17

Nije valjda da za Trumpa navijaš, Ibrice :sok
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests