Fudbal u Srbiji

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Krokodil Behko » 02 Jul 2019, 17:46

Lik Ljubiša Tumbaković, doskorašnji selektor CG, nakon što je odbio voditi repku protiv Kosova, dobio je otkaz u CG, a smjesta je postavljen za selektora Srbije, ono čisto kao nagrada za patriotizam, a rezultati manje-više.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Krokodil Behko » 11 Jun 2020, 11:06

SVJETSKI MEDIJI O FUDBALSKOM DERBIJU U BEOGRADU: "Dok mi zatvaramo tribine, oni igraju pred 25.000 ljudi"

Šta reći?
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Krokodil Behko » 01 Aug 2020, 20:24

Šta je ovo jbt, 1. liga Srbije ima 20 klubova?
online

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24722
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 6517 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Koraci_u_noci » 01 Aug 2020, 20:29

Ma ja, Turci od njih kopirali, niko nije ispao, imaju sad 21 klub u ligi
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by dadojović » 18 Oct 2020, 20:49

Partizan - Crvena zvezda 1:1
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by srculence7 » 07 Feb 2021, 01:54

Htedoh postaviti nego zaboravila, od pre sad već 3 dana vest

Dva najveća srpska stadiona na meti pretresa tokom akcije policije

Akcija koju su sproveli pripadnici Bezbednosne informativne agencije (BIA) i Tužilaštva za organizovani kriminal, a u cilju hapšenja pripadnika organizovane kriminalne grupe koja je osumnjičena za najteža krivična dela, dovela je do toga da dva najveća srpska stadiona - stadioni Crvene zvezde i Partizana - budu u blokadi u četvrtak ujutru.

Uhapšeno je čak 16 osoba, među kojima su vođe navijača Partizana Veljko Belivuk zvani Velja Nevolja i Marko Miljković zvani Mare, a policija trenutno radi preterese na 30 lokacija širom grada.

Jedna od njih je i prostorija navijača Partizana koja se nalazi na južnoj tribini stadiona u Humskoj, dok su jake policijske snage smeštene i na zapadnoj tribini.

Takođe, moglo je da se vidi i da je bilo i privođenja određenih osoba.
U međuvremenu se oglasio i zamenik načelnika UKP i vršioca dužnosti SBPOK, Ninoslav Cmolić, koji je izjavio da je jutrošnjom akcojom hapšenja organizovane kriminalne grupe, koja se krila iza navjačke grupe Partizana, pokazano da u državi nema zaštićenih i da se neće tolerisati nikakve kriminalne orgnizacije.

- Kriminalna grupa koja je jutros razbijena je odgovorna za seriju najmonstruoznijihin zločina, možda i u nekoliko poslednjih desetina godina. Ova grupa se sve vreme krila se iza navijačke grupe Partizan, ali to nisu nikakvi navijači već obični kriminalci. Mi ćemo dokazati pojedinačnu ulogu svakog od njih, i nećemo tolerisati nikakve vidove kriminala - poručio je Cmolić na konferenciji za novinare u Palati Srbija.

Žandarmerija je bila oko čitavog stadiona Zvezde, blokirane su takođe zapadna i južna tribina gde je ulaz u službene prostorije kluba, kao i deo gde je smeštena Omladinska škola.

(Telegraf.rs)

EUREKA :oo
A onda su procvrkutali popularni koji su bili reketirani...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 07 Feb 2021, 08:57

Gledam nedavno neku vijest kao velika hapsenja, mafija, ubice.. Kontam preuvelicavaju. Nisam ni znao da je povezano sa grobarima i delijama. Kako god, vijest dobra.
Opet ostaje gorak utisak kako je javna tajna da i jedna i druga grupa služe sami sebi za sumnjive radnje i da se na utakmice najmanje ide radi utakmice.
Dugo to tako traje da bi se moglo reci kako je neka grupica u pitanju. Malo vece aždahe stoje iza ovih grupica i ovako laicki, sa strane, ni malo to fino i naivno ne izgleda

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Hurija » 07 Feb 2021, 09:14

Gledajući kroz Istoriju oba Nogometna Beogradja kluba uvjek su bili povezani sa nelealbim radnjama ,mislim da je u Crvenoj Zvezdi to bilo izražajnije . Ipak moramo jos nešto uzeti u obzir oba kluba su Institucije .
Ostalo je cutanje.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by insomnia » 07 Feb 2021, 11:29

Duminjo wrote: 07 Feb 2021, 08:57 Gledam nedavno neku vijest kao velika hapsenja, mafija, ubice.. Kontam preuvelicavaju. Nisam ni znao da je povezano sa grobarima i delijama. Kako god, vijest dobra.
Opet ostaje gorak utisak kako je javna tajna da i jedna i druga grupa služe sami sebi za sumnjive radnje i da se na utakmice najmanje ide radi utakmice.
Dugo to tako traje da bi se moglo reci kako je neka grupica u pitanju. Malo vece aždahe stoje iza ovih grupica i ovako laicki, sa strane, ni malo to fino i naivno ne izgleda
Ma kakve utakmice. Pa hladno prelaze sa jedne tribine na drugu. Onaj Sale Mutavi bio cojk medju zvjezdinim pa kasnije medju partizanovim “vodjama” 😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by insomnia » 07 Feb 2021, 11:29

Droga, reket, prljavi poslovi za DB...
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31215
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5013 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Matan » 07 Feb 2021, 12:24

Od 90-ih, nogomet u Srbiji je povezan sa DB, i sa vlasti..
tkzv. navijaci tj, kriminalci koji su ubaceni u te nogometne klubove i koji se
upotrebljavaju prvo u ratovima 90-ih, pa poslije za prljave poslove, protiv drzavni neprijatelja i opozicije..
sve do danas se nista nije promjeilo, samo se mjenjaju akteri..
drzava i te kriminalne strukture su usko povezane..
kad se malo otrgnu kontroli, i pred izbore se malo ovako priredjuju predstave,,
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by dadojović » 03 Dec 2021, 16:43

U 72. godini preminuo Momčilo Vukotić, jedna od najvećih nogometnih legendi beogradskog Partizana.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 01 Nov 2022, 21:59

:D.


User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 11 Feb 2023, 16:22

Vidić: Želim da se kandidujem za predsednika FSS iz patriotskih ciljeva

Image

Legendarni srpski fudbaler Nemanja Vidić izjavio je da je odlučio da želi da se kandiduje za predsednika Fudbalskog saveza Srbije i dodao da su njegovi ciljevi za to isključivo patriotski.


„Poštovani predstavnici medija, želim da ovom prilikom obavestim javnost Srbije, pre svega fudbalsku, da sam nakon saznanja da su raspisani izbori za predsednika Fudbalskog saveza Srbije doneo odluku da želim da se na istima i kandidujem, s obzirom da sam ispunio uslov da budem član skupštine i imam podršku pet delegata, koji nadam se neće podleći pritisku sa kojim se susreću“, napisao je Vidić u mejlu upućenom N1 i drugim srpskim medijima.

On je naglasio da svojim istupom želi da spreči bilo kakve dalje priče i jasno izloži svoje planove.

„Kandidaturom ću omogućiti fudbalskim poslanicima da se o njoj izjasne.Verujem u ispravnost svojih ciljeva, a oni su jasni, isključivo patriotski. Želim da ujedinjujem a ne da razjedinjujem. Verujem , jer mislim da mojoj Srbiji mogu da ponudim vrednosti koje su me krasile kao fudbalera. Verujem i znam da u fudbalskoj Srbiji ima sličnih ljudi i da zajedno možemo ponuditi rešenja“, naveo je Vidić.


N1

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Krokodil Behko » 01 Sep 2023, 09:14

Trener Partizana nakon ispadanja: Vrijeđajte me na nacionalnoj osnovi, samo mi ne dirajte oca i burek





Partizan je doživio jedno od najsramnijih ispadanja iz Evrope u svojoj historiji i to u rezultatskom smislu budući da ih je danski Nordsjelland u playoffu Konferencijske lige eliminisao ukupnim rezultatom 6:0.


Očekivano, publika je imala štošta reći igračima svog tima koje su tokom i nakon utakmice "častili" raznim uvredama.

Treneru domaćih Igoru Duljaju posebno je teško palo što su mu pojedini navijači vrijeđali preminulog oca.


"Znate kako, veoma je teško poslije 5:0 odigrati jednu ovakvu utakmicu. Pričao sam sa njihovim trenerom, ovo je izuzetan tim protiv koga smo igrali. Oni imaju sistem, agresvini su, mlada su i brza ekipa koja zna šta želi. Mnogo toga utiče na mene. Neke stvari ne mogu da me izbace iz takta kao što je vrijeđanje na nacionalnoj osnovi kao što je danas bilo. Toga sam se naslušao mnogo puta u životu. Nemoj samo da mi vrijeđaju familiju, burek i mog oca. To je mnogo ružno. Dođi i podrži igrače. To nije opravdanje. Pobijedio je mnogo bolji tim koji ima kvalitetnije igrače, mi idemo dalje", kazao je Duljaj nakon utakmice.
U prvoj utakmici danski tim je slavio s visokih 5:0, da bi i u Beogradu Nordsjelland došao do pobjede, ali minimalne.

Najvatreniji navijači Partizana, popularni Grobari, bojkotuju domaće utakmice svog tima, a oni su jučer na ulicama glavnog grada Srbije održali masovne proteste usmjerene protiv Uprave kluba.
online

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 09 Mar 2024, 23:39

Odgledah danas derbi.
Po kladionicama Zvezda bila izraziti favorit i na utakmici su se poprilicno ispromasivali.
Utakmica odlicna 2:2 i sa mnogo prilika.

Iznenadio me baš veliki broj stranaca u obje ekipe.


User avatar
Anestzijaaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3908
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2251 times
Been thanked: 1752 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Anestzijaaa » 09 Mar 2024, 23:48

Al koji su grobari nije ih ovako bilo odavno.
:zubi

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 10 Mar 2024, 00:06

Dobri na tabeli.
A nesto im se haman podapinje sa svih strana pa znas kako to zna pribliziti klubu.

User avatar
Anestzijaaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3908
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2251 times
Been thanked: 1752 times
Status: Offline

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Anestzijaaa » 10 Mar 2024, 00:17

Duminjo wrote: 10 Mar 2024, 00:06 Dobri na tabeli.
A nesto im se haman podapinje sa svih strana pa znas kako to zna pribliziti klubu.
Na domace ne idu zbog uprave.
:zubi

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55527
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5571 times
Status: Online

Re: Fudbal u Srbiji

Post by Duminjo » 10 Mar 2024, 00:25

Moguce. Nisam upratio.
Ja Sam opet cuo da su kokuzi, veci cak i od nas 😂
A opet prvi i imaju bod više od Zvezde

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests