Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Bonaqua » 03 Dec 2013, 18:39

A sex je inace jedina stvar zbog koje se ulazi u brak?

U braku je najmanje seksa. Svako ko je bio u braku duze od deset godina moze ovo potvrditi.
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Spanac_113 » 03 Dec 2013, 18:41

Maja wrote:Bojim se da te opet nisam skontala :ovaj

Htjela sam reći...evo ovako na prost način...jao onom ko ima partnera koji bi se seksao jednom u 10 godina.
Ali ako te već zapadne takav nemoj ga moljakati za malo seksa. To mi je baš jadno. Zamisli neko se s tobom seksa samo da ti udovolji a zapravo ne uživa u tome. Bolje onda apstinirati.
Ma tacno to sam i mislio, samo sam nesto poceo stedit rijeci hebiga, "Bujrum- hvala s gustom".
Lagani ima negativan uticaj na mene

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37862
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2937 times
Been thanked: 2277 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Pasaga » 03 Dec 2013, 18:43

Bonaqua wrote:A sex je inace jedina stvar zbog koje se ulazi u brak?

U braku je najmanje seksa. Svako ko je bio u braku duze od deset godina moze ovo potvrditi.
:ble :ble :ooo
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12150 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Maja » 03 Dec 2013, 18:43

Lebowski wrote:
Pa zar to nije problem u ženi. Udala se za njega i leži u krevetu sa čovjekom i odbija ga, ne nudi se. Koji vrag je sa njom? WTF!
Pa jest problem u ženi ali ona tu svoju nezainteresovanost za seks ne može promijeniti. Ne seksa joj se i tačka. Ona to kaže.
Ali muškarac se onda ponižava nagovarajući je da to uradi na silu. Za razliku od nje, on može na to utjecati tj ne mora je moliti / biti popuzan :D

E sad kako će to oni riješiti ne znam.. ljubavnica, apstinencija, novo zavođenje, a ne samo gurni-izvadi...to je do njih.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Lebowski » 03 Dec 2013, 18:46

Maja wrote:
Lebowski wrote:
Pa zar to nije problem u ženi. Udala se za njega i leži u krevetu sa čovjekom i odbija ga, ne nudi se. Koji vrag je sa njom? WTF!
Pa jest problem u ženi ali ona tu svoju nezainteresovanost za seks ne može promijeniti. Ne seksa joj se i tačka. Ona to kaže.
Ali muškarac se onda ponižava nagovarajući je da to uradi na silu. Za razliku od nje, on može na to utjecati tj ne mora je moliti / biti popuzan :D

E sad kako će to oni riješiti ne znam.. ljubavnica, apstinencija, novo zavođenje, a ne samo gurni-izvadi...to je do njih.
Ipak je to iz filmova a u njima seksa svejedno bude na kraju. On se okrene razočaran a onda žena naskoči na njega. :D
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Spanac_113 » 03 Dec 2013, 18:48

Polako vas dvoje, niste ni poceli jos

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10192 times
Been thanked: 7051 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Julia-Klara » 03 Dec 2013, 18:49

Hm... Leb,ispada da se muskarac zeni samo radi sexa?
Znamo d aje vama libido drugaciji, drugacije funkcionirate kako god okrenes, ali ocekivati da zena bude svaki put raspolozena te da vam udovoljava kad god vam se dige je malo previse optimisticno, cak i za najzaljubljenije parove. Moze to fino funkcionirati na pocetku veze,ali kada je veza duza, i kada se u nju upetlja stvarnost postaje puno drugacija.
Jednom davno rekoh da u starosti zelim nekog s kim cu u miru i tisini sjediti i citati knjigu, pa me napadose (Behko :ljut ) Ocito da se nije rauzmjela sustina-brak/partnerstvo nije dozivotna dozovla za naskakanje jedno na drugo nego projekat, gdje dvoje ljude grade odnos postujucu i uvazavajuci odluke onog drugog.
Ako si ti baustelac,poljoprivrenik,bilo kakav fizicki radnik ili ti posao utice na snagu bilo fizicki ili mentalno,zar ja, koja sjedim kod kuce besposlena trebam naskakat na tebe jer me "zasvrbilo"? Malo su mi termini bezveze ali pokusavam na najbanalnijem primjeru pokazati kako bi to po nekima valjda trebalo izgledati...
Naravno da nesto u vezi ne stima ako partner neko duze vrijeme ne zeli sex,ali za sve postoje logicna objasnjenja, pocev od odog da joj/mu je mrsko, pa do zdravstvenih/psihickih problema.
najbitnije je opet razgovarati, pokusati razumjeti siutaciju, i ne dizati nos za svaku *ebenu sitnicu.

@Calla , sto se tice njegovog samozadovoljavanja i mog citanja, sigurna sam da ce mu biti drago ako tih par minuta zatvorim knjigu i zainteresirano ga gledam, ili kazem : "E sutra cu ti ja to raditi...Necim drugim" ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Dalia » 03 Dec 2013, 18:52

Bonaqua wrote:
U braku je najmanje seksa. Svako ko je bio u braku duze od deset godina moze ovo potvrditi.
Ti stvarno hoćeš da se ja nikad ne udam. :D.
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Luna. » 03 Dec 2013, 18:53

Mi smo obje uvijek za
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Spanac_113 » 03 Dec 2013, 18:56

evo ja se nesto neckam, ne da mi se nesto :cudi
bas sam nesto aseksualan. da je nesto, onako platonski. da se dopisujemo i tako to






:valja

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Lanci » 03 Dec 2013, 18:58

Dalia wrote:
Bonaqua wrote:
U braku je najmanje seksa. Svako ko je bio u braku duze od deset godina moze ovo potvrditi.
Ti stvarno hoćeš da se ja nikad ne udam. :D.
Tacno tako bonaqua,a dalia ako ces se udati samo zbog sexa bolje nemoj :oo mozes ti to I bez braka da imas :D. jer onda tako kako god hoces milo ti ili ne do tebe je :D a ako se udas onda moras to ti je bracna velika duznost :D. .
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Lebowski » 03 Dec 2013, 18:58

Julia-Klara wrote:Hm... Leb,ispada da se muskarac zeni samo radi sexa?
Znamo d aje vama libido drugaciji, drugacije funkcionirate kako god okrenes, ali ocekivati da zena bude svaki put raspolozena te da vam udovoljava kad god vam se dige je malo previse optimisticno, cak i za najzaljubljenije parove. Moze to fino funkcionirati na pocetku veze,ali kada je veza duza, i kada se u nju upetlja stvarnost postaje puno drugacija.
Jednom davno rekoh da u starosti zelim nekog s kim cu u miru i tisini sjediti i citati knjigu, pa me napadose (Behko :ljut ) Ocito da se nije rauzmjela sustina-brak/partnerstvo nije dozivotna dozovla za naskakanje jedno na drugo nego projekat, gdje dvoje ljude grade odnos postujucu i uvazavajuci odluke onog drugog.
Ako si ti baustelac,poljoprivrenik,bilo kakav fizicki radnik ili ti posao utice na snagu bilo fizicki ili mentalno,zar ja, koja sjedim kod kuce besposlena trebam naskakat na tebe jer me "zasvrbilo"? Malo su mi termini bezveze ali pokusavam na najbanalnijem primjeru pokazati kako bi to po nekima valjda trebalo izgledati...
Naravno da nesto u vezi ne stima ako partner neko duze vrijeme ne zeli sex,ali za sve postoje logicna objasnjenja, pocev od odog da joj/mu je mrsko, pa do zdravstvenih/psihickih problema.
najbitnije je opet razgovarati, pokusati razumjeti siutaciju, i ne dizati nos za svaku *ebenu sitnicu.

@Calla , sto se tice njegovog samozadovoljavanja i mog citanja, sigurna sam da ce mu biti drago ako tih par minuta zatvorim knjigu i zainteresirano ga gledam, ili kazem : "E sutra cu ti ja to raditi...Necim drugim" ;)
Ne, nisam to rekao. :D
Maja nije spominjala to već nešto drugo, scene iz filmova. :D
Otprilike ljudi se trebaju do braka upoznati dovoljno dobro pa da se ne dešavaju takve situacije da neko moljaka za seks. Ako i imaju neke razlike, neko ima manje želje a neko više, trebaju se prilagoditi jedno drugom..pa neće biti takvih scena. Valjda se mogu skontati bez riječi kada im je oboma do seksa. A nije ni muškarac uvijek spreman kad traži, možda ga to zabavlja. :ooo
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Dalia » 03 Dec 2013, 19:01

Lanci wrote:
Dalia wrote:
Bonaqua wrote:
U braku je najmanje seksa. Svako ko je bio u braku duze od deset godina moze ovo potvrditi.
Ti stvarno hoćeš da se ja nikad ne udam. :D.
Tacno tako bonaqua,a dalia ako ces se udati samo zbog sexa bolje nemoj :oo mozes ti to I bez braka da imas :D. jer onda tako kako god hoces milo ti ili ne do tebe je :D a ako se udas onda moras to ti je bracna velika duznost :D. .
Naravno nije samo zbog seksa, ali šta ću se udati ako neće biti nikako ili skroz nešto malo. :(
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Lanci » 03 Dec 2013, 19:12

Ma kakvi malo...nemoze biti to samo moze da zavisi od tebe :D. nijedan muskarac (muz)nece odbiti sigurno :oo
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37862
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2937 times
Been thanked: 2277 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Pasaga » 03 Dec 2013, 19:14

Lanci wrote:Ma kakvi malo...nemoze biti to samo moze da zavisi od tebe :D. nijedan muskarac (muz)nece odbiti sigurno :oo
...treba to izdurat..... :pusa
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Sheval » 03 Dec 2013, 19:18

Ja napadam oko 3-4.Malo odmorim,napunim baterije,piton se probudi i spreman sam za atak.Uglavnom ne prolazim u ta doba,ali trudim se :D

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by POSAVLJAK » 03 Dec 2013, 19:32

Onaj osjećaj kad joj kažeš: uh ima da te p.... večeras, a ona veli: ah,jedva čekam. :zubi

Problem nastaje u drugoj rundi,poslije malog odmora(ispušene cigarete), ti navališ a ona veli da ne može,da je boli stomak :cudi ......osvetnik sam od rođenja.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37862
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2937 times
Been thanked: 2277 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Pasaga » 03 Dec 2013, 19:36

Sheval wrote:Ja napadam oko 3-4.Malo odmorim,napunim baterije,piton se probudi i spreman sam za atak.Uglavnom ne prolazim u ta doba,ali trudim se :D
Treba napadati u svim sit.
Ono kad se iznenadi,tad je nekako najbolje.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Zagorka » 03 Dec 2013, 19:42

Jedini je Spanac skontao dio da tu nesto ne stima,ako je odbijanje konstantno.......razmislite sta ne stima? Vrlo prosto:lik ne zna poso.Tačka.Dobre stvari niko ne odbija.

Da spomenem(za novije forumase)prijateljicu koje bila oko 3 god u braku i s tim likom nikad nije dozivjela orgazam.Sad zivi novi zivot i zna sta je orgazam.Ovo je ako je stalno odbijanje.A normalno,svakome se desi da mu se neda,tuzna si,potresena,zabrinuta,nasekirana,bolesna........nisi hajvan da mozes u tim situacijama :lud
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Ne da mi se, neraspolozenost ili odbijenica za sex!!

Post by Sheval » 03 Dec 2013, 19:45

Ima tu malo i psihe.
Ja kada sam na godišnjem,jedno 10-ak puta dnevno ga murnem :D
Sve je opušteno osim nježnika :zubi

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests