Dino Merlin

Moderator: Krokodil Behko

Slušate li Dinu Merlina?

ne
15
23%
slušam, to mi je jedan od najboljih muzičara
23
36%
slušam ponekad
16
25%
da, ali samo stare pjesme
9
14%
ne slušam, ali uživam ga gledati dok pleše
1
2%
 
Total votes: 64

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Melek » 26 Mar 2023, 06:49

Ama šta ste se vazdigli? To je jedan najobičniji (profesionalni) estradni umjetnik, dakle pjevajući glumac koji na sceni prodaje svoje usluge. Kad će da vas mine percepcija da su to političari? Jer to oni svakako nisu. Oni će ti otpjevati patriotsku po narudžbi, samo to nema veze sa vezom. Danas vojnik sreće sutra da te nije Alija prekosutra Romanija i te fore. Pa ne može on pjevat samo za mahalu jer onda ode mas u propas. Šta misliš kad bi Mercedes pravio trokolice samo za BadenWurtenberg lahlahillalahh…
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Melek » 26 Mar 2023, 06:54

Taj “Dinar efendija” plati brdo poreza “državi” s pjesmom, dočim Maja bi pobanovala pola foruma od huje kad joj ono malo poreza dodje na naplatu.

Što yes yes :D.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11837
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Naseef Mushroom » 26 Mar 2023, 07:09

Melek wrote: 26 Mar 2023, 06:49 Ama šta ste se vazdigli? To je jedan najobičniji (profesionalni) estradni umjetnik, dakle pjevajući glumac koji na sceni prodaje svoje usluge. Kad će da vas mine percepcija da su to političari? Jer to oni svakako nisu. Oni će ti otpjevati patriotsku po narudžbi, samo to nema veze sa vezom. Danas vojnik sreće sutra da te nije Alija prekosutra Romanija i te fore. Pa ne može on pjevat samo za mahalu jer onda ode mas u propas. Šta misliš kad bi Mercedes pravio trokolice samo za BadenWurtenberg lahlahillalahh…
Trebao je kao Rizo Ruža pjevati Čunge-Lunge i onda pljuvati po Facebooku da mu je pjesma propala jer papci nisu skontali fol :oo

Znači snimi lik pjesmu koju može samo čaršija razumjeti i onda ne shvata zašto mu ne ide van čaršije u ostatku Sarajeva, Bosne i Hercegovine, ex-Yu i dijaspori.
… ga ko ga je savjetovao da tu pjesmu snimi :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Melek » 26 Mar 2023, 07:26

Naseef Mushroom wrote: 26 Mar 2023, 07:09
Melek wrote: 26 Mar 2023, 06:49 Ama šta ste se vazdigli? To je jedan najobičniji (profesionalni) estradni umjetnik, dakle pjevajući glumac koji na sceni prodaje svoje usluge. Kad će da vas mine percepcija da su to političari? Jer to oni svakako nisu. Oni će ti otpjevati patriotsku po narudžbi, samo to nema veze sa vezom. Danas vojnik sreće sutra da te nije Alija prekosutra Romanija i te fore. Pa ne može on pjevat samo za mahalu jer onda ode mas u propas. Šta misliš kad bi Mercedes pravio trokolice samo za BadenWurtenberg lahlahillalahh…
Trebao je kao Rizo Ruža pjevati Čunge-Lunge i onda pljuvati po Facebooku da mu je pjesma propala jer papci nisu skontali fol :oo

Znači snimi lik pjesmu koju može samo čaršija razumjeti i onda ne shvata zašto mu ne ide van čaršije u ostatku Sarajeva, Bosne i Hercegovine, ex-Yu i dijaspori.
… ga ko ga je savjetovao da tu pjesmu snimi :oo
Pa poslušo je riječi rahmetli babe Atifa u rijetkim trenutcima kad je ovaj bio trijezan :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11837
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Naseef Mushroom » 26 Mar 2023, 07:28

Melek wrote: 26 Mar 2023, 07:26
Naseef Mushroom wrote: 26 Mar 2023, 07:09
Trebao je kao Rizo Ruža pjevati Čunge-Lunge i onda pljuvati po Facebooku da mu je pjesma propala jer papci nisu skontali fol :oo

Znači snimi lik pjesmu koju može samo čaršija razumjeti i onda ne shvata zašto mu ne ide van čaršije u ostatku Sarajeva, Bosne i Hercegovine, ex-Yu i dijaspori.
… ga ko ga je savjetovao da tu pjesmu snimi :oo
Pa poslušo je riječi rahmetli babe Atifa u rijetkim trenutcima kad je ovaj bio trijezan :cudi
Čiji babo? Ružin? :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15207 times
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by HAVANA » 26 Mar 2023, 07:47

.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15207 times
Status: Online

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by HAVANA » 26 Mar 2023, 07:47

Evo vam malo omladine i dine od sinoc
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31935
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19303 times
Been thanked: 16705 times
Contact:
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by Morgen » 26 Mar 2023, 08:11

Ovde su se sastala dva umetnika koji mi, kad ih vidim, izazovu toliku jezu i neugodan osecaj. Ja tacno osecam da oni nisu dobri ljudi. Sto naravno ne osporava njihov talenat i uspeh.
Nikad nikad ne bih otisla na koncert.
Eto da se zna.


User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80480
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7157 times
Been thanked: 11601 times
Status: Online

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by spacebound » 26 Mar 2023, 08:12

Dino Merlin :srce
Kakav je to koncert na dupke punom Kosevu bio, kad se samo sjetim :julia
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80480
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7157 times
Been thanked: 11601 times
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by spacebound » 26 Mar 2023, 08:14

Ja bila na koncertima obojice. Nije Zeljko Dininoj slavi ni hitovima blizu, ali volim i njega 😍
Exchan ❌️

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Chloe » 26 Mar 2023, 09:21

Naseef Mushroom wrote: 26 Mar 2023, 06:02
Dori wrote: 25 Mar 2023, 13:33

Ma Chloe, nebitna je i čaršija i papci i raja….I sva ostala priča.
Ono sto ovdje upada u oci je odredjeni cinizam.
Da je neko drugi, ubaci bilo čije ime umjesto Dine (XY) pojavio je na njihovoj nacionalnoj televiziji i pravdao svoje izjave da su pogrešno shvaćene, isti ti ljudi bi ga prvi popljuvali kao najvećeg supka i izdajicu. Ne kontam te duple standarde….Ali nejse….Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj valjda.
Niko ne spori Dinu kao muzičara, već kao čovjeka….
Od tog smrda Ivanića sam samo dva put pogledao emisiju i to na YouTube, jednom kada sam pročitao da je pravio viceve na račun silovanih žena za vrijeme rata u Bosni i Hercegovini i drugi put zbog Dine kada je gostovao kod njega.
To je bio pokušaj da sabotira Dinin koncert. Ivanić po stilu emisije pokušava da bude srbijanski Letterman i Leno gdje se prave šale i vode lagani razgovori bez teških tema.
Tako je i bilo dok ga Ivanić iz vedra neba nije to pitao. To nije ništa bilo drugo nego pokušaj da mu padne broj prodaja karata jer ne mogu Ivanić i slični podnijeti da jedan Bošnjak proda više karata od njihovih ikona Cece i Lukasa. Svako drugi bi se pogubio na Dininom mjestu ali ie se on vješto izborio iz te nezgodne situacije.
Naravno da nije izjava u redu ali za sve postoji vrijeme i mjesto i da je Dino drugačije izjavio ne bi ništa postigao osim što bi se taj Smrd naslađivao jer je bio zaslužan što je opala prodaja karata, Dino je tako odgovorio a taj smrd je mogao samo crkavati od muke što nije dobio odgovor koji ie želio iako zna pravu istinu.
E? Vicevi na račun silovanih žena u BiH?
Fakat nisam se potrudila ni da čitam ili gledam šta je to Dino pitan ni odgovore, kao kad me ne zanima, ali ako je ovako kako si napisao daje drugu notu svemu, mada je Dino opet kriv zašto je prihvatio gostovanje kod takvog tipa. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11837
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Naseef Mushroom » 26 Mar 2023, 09:24

Chloe wrote: 26 Mar 2023, 09:21
Naseef Mushroom wrote: 26 Mar 2023, 06:02
Od tog smrda Ivanića sam samo dva put pogledao emisiju i to na YouTube, jednom kada sam pročitao da je pravio viceve na račun silovanih žena za vrijeme rata u Bosni i Hercegovini i drugi put zbog Dine kada je gostovao kod njega.
To je bio pokušaj da sabotira Dinin koncert. Ivanić po stilu emisije pokušava da bude srbijanski Letterman i Leno gdje se prave šale i vode lagani razgovori bez teških tema.
Tako je i bilo dok ga Ivanić iz vedra neba nije to pitao. To nije ništa bilo drugo nego pokušaj da mu padne broj prodaja karata jer ne mogu Ivanić i slični podnijeti da jedan Bošnjak proda više karata od njihovih ikona Cece i Lukasa. Svako drugi bi se pogubio na Dininom mjestu ali ie se on vješto izborio iz te nezgodne situacije.
Naravno da nije izjava u redu ali za sve postoji vrijeme i mjesto i da je Dino drugačije izjavio ne bi ništa postigao osim što bi se taj Smrd naslađivao jer je bio zaslužan što je opala prodaja karata, Dino je tako odgovorio a taj smrd je mogao samo crkavati od muke što nije dobio odgovor koji ie želio iako zna pravu istinu.
E? Vicevi na račun silovanih žena u BiH?
Fakat nisam se potrudila ni da čitam ili gledam šta je to Dino pitan ni odgovore, kao kad me ne zanima, ali ako je ovako kako si napisao daje drugu notu svemu, mada je Dino opet kriv zašto je prihvatio gostovanje kod takvog tipa. :cudi
Dino je gostovao 3 godine prije tih bljuvotina

A evo te bljuvotine

https://www.klix.ba/vijesti/regija/sram ... /141201061
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Dino Merlin

Post by Chloe » 26 Mar 2023, 09:26

Morgen wrote: 26 Mar 2023, 08:11 Ovde su se sastala dva umetnika koji mi, kad ih vidim, izazovu toliku jezu i neugodan osecaj. Ja tacno osecam da oni nisu dobri ljudi. Sto naravno ne osporava njihov talenat i uspeh.
Nikad nikad ne bih otisla na koncert.
Eto da se zna.

Pa da, tako i ja osjećam antiopatiju prema Tomu Kruzu, samo ne znam objasniti zašto ga nikako ne simpatišem. Ne bih se usudila reći da nije dobar čovjek, to nikako, pa fulam i u reali procjenu ljudi koje susrećem, ostvarujem interakciju... :cudi
Čini mi se da si i ti napisala da slabo procjenjuješ ljude, tamo na temi pitanja... :hm
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Dinar efendija najavio spektakularni koncert u Beogradu do kraja godine

Post by Chloe » 26 Mar 2023, 09:28

Naseef Mushroom wrote: 26 Mar 2023, 09:24
Chloe wrote: 26 Mar 2023, 09:21

E? Vicevi na račun silovanih žena u BiH?
Fakat nisam se potrudila ni da čitam ili gledam šta je to Dino pitan ni odgovore, kao kad me ne zanima, ali ako je ovako kako si napisao daje drugu notu svemu, mada je Dino opet kriv zašto je prihvatio gostovanje kod takvog tipa. :cudi
Dino je gostovao 3 godine prije tih bljuvotina

A evo te bljuvotine

https://www.klix.ba/vijesti/regija/sram ... /141201061
:bua

Djubre
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31935
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19303 times
Been thanked: 16705 times
Contact:
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by Morgen » 26 Mar 2023, 09:43

Apropos tom cruise
Davno jednom sam citala proročanstva nostradamusa i lepo pise da ce jednom jedan tom kruz (malo je iskrivljeno napisano, ali po opisu tacno se zna da je on) biti predsednik juesej. I od tad i ja osecam neku antipatiju prema njemu i mislim isto da je los covek i da ce neko veliko sramje napraviti. Inace ne verujem u prorocanstva, bilo mi tad zanimljivo.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31935
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19303 times
Been thanked: 16705 times
Contact:
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by Morgen » 26 Mar 2023, 09:44

Chloe wrote: 26 Mar 2023, 09:26
Morgen wrote: 26 Mar 2023, 08:11 Ovde su se sastala dva umetnika koji mi, kad ih vidim, izazovu toliku jezu i neugodan osecaj. Ja tacno osecam da oni nisu dobri ljudi. Sto naravno ne osporava njihov talenat i uspeh.
Nikad nikad ne bih otisla na koncert.
Eto da se zna.


Čini mi se da si i ti napisala da slabo procjenjuješ ljude, tamo na temi pitanja... :hm
Da, uzivo ljude koje znam

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Dino Merlin

Post by Chloe » 26 Mar 2023, 09:47

Morgen wrote: 26 Mar 2023, 09:43 Apropos tom cruise
Davno jednom sam citala proročanstva nostradamusa i lepo pise da ce jednom jedan tom kruz (malo je iskrivljeno napisano, ali po opisu tacno se zna da je on) biti predsednik juesej. I od tad i ja osecam neku antipatiju prema njemu i mislim isto da je los covek i da ce neko veliko sramje napraviti. Inace ne verujem u prorocanstva, bilo mi tad zanimljivo.
Pazi tooo :sok .... Nemam pojma od toga, samo znam da ga ne simpatišem. :D.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Dino Merlin

Post by Chloe » 26 Mar 2023, 09:50

Morgen wrote: 26 Mar 2023, 09:44
Chloe wrote: 26 Mar 2023, 09:26


Čini mi se da si i ti napisala da slabo procjenjuješ ljude, tamo na temi pitanja... :hm
Da, uzivo ljude koje znam
Zar intuicija, osjećaj nije jači prema osobama koje uživo susrećemo nego prema tim medijskim koje gledamo na tv-u? 🤔
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24649 times
Been thanked: 4675 times
Status: Offline

Re: Dino Merlin

Post by ElTriconi » 26 Mar 2023, 09:52

Rum wrote: 17 Jul 2022, 19:45 MISTERIOZNA KĆERKA DINE MERLINA: Prirodna ljepotica, ima diplomu sa Oksforda

Dobra mu scerka :srcee
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31935
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19303 times
Been thanked: 16705 times
Contact:
Status: Online

Re: Dino Merlin

Post by Morgen » 26 Mar 2023, 09:54

Chloe wrote: 26 Mar 2023, 09:50
Morgen wrote: 26 Mar 2023, 09:44

Da, uzivo ljude koje znam
Zar intuicija, osjećaj nije jači prema osobama koje uživo susrećemo nego prema tim medijskim koje gledamo na tv-u? 🤔
Jeste, i tu cesto pogresim.
A medijske osobe ne dozivljavam stvarno, i ne dodiruju me.

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests