Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:23

Incest ostaje pitanje :)

Samo.zasticeni sex.

Brat sestri najbolje smjesti , ko tvrdi drugacije da ne treba je radikalni islamista I pecinar.


Nece to sada za jedno 69 godina
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Calla » 14 Jul 2021, 14:26

The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:17
Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:13

pa dobro,i sta sad ako je on bio pedofil znaci homosexualizam i pedofilija po tebi idu u isti rang?
Calla je svo vrijeme govorila da nema nista protiv sexualnog izbora ODRASLIH LJUDI a ne djece a ti joj svo vrijeme to prezentiras na podal nacin
pa nista, samo ukazujem na slabost takve pozicije,sta da je djete imalo 16 godina, jeli onda ok, kontas?
Kontas li ti da ti Belay Queen mase kapijom na kojoj stoji natpis, The 51st State bil se ti znao izviniti Calli za svoju neosnovanu optuzbu ?
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by CikCikCikPogodi » 14 Jul 2021, 14:26

E ovako isto treba prepisat, nema drugog lijeka

Sexual abuse - 18 U.S. Code § 2242 - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse by force or threat - 18 U.S. Code § 2241(a) - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse by other means - 18 U.S. Code § 2241(b) - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse with children - 18 U.S. Code § 2241(c) - Life imprisonment without parole or any term not less than 30 years

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by The 51st State » 14 Jul 2021, 14:27

Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:22
The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:17

pa nista, samo ukazujem na slabost takve pozicije,sta da je djete imalo 16 godina, jeli onda ok, kontas?
Ama nije oke nikako kad su djeca i maloljetnici u pitanju...i ja nisam nigdje vidjela da zena podrzava bilo kakve sexualne slobode za djecu koja nisu ni fizicki ni psihicki dorasla tome...i hajde vise popusti je malo,kad navalis ne znas stat ko pitt bull :torbice
nema problema popusticu, samo ako moze da ponovim po kom osnovu ona podrzava ili ne podrzava? sta je sa pravima tog djeteta na slobodni izbor?
mislim djete od predskolskog ili malo jaceg uzrasta moze odluciti da mjenja pol i da se roka hormonskim terapijom, sve legano i legitimno, a djete od 14 godina ne moze odluciti skime da stupi u seksualni odnos, de mi objasni logiku.

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Belay Queen » 14 Jul 2021, 14:27

The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:20
Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:19

jeste tacno,s prvom menstruacijom serijatski je duzna i da nosi hidzab? a zasto? upravo zbog mogucnosti radjanja...mene ta tema generalno ne interesuje al je serijat po tom pitanju jasan...psiholoska zrelost je druga prica,ima zena koje ni sa 30 godina se ne osjecaju zrelo za brak ni za dijete itd...
djelimicno tacno, za stupanje u brak mandatorna je i psiholoska zrelost i sposobnost. dakle nije jedini kriterij. ili su ovi u saudiji nesto previdili pa stavili granicu od 21 godine?
Pa stavili su zbog zloupotrebe pojedinih hajvana...
pa normalno da je i psiholoska zrelost mandatorna jer nema prisile u brak ni po serijatskom zakonu
Panta rei...

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by dadojović » 14 Jul 2021, 14:27

Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:23 Incest ostaje pitanje :)

Samo.zasticeni sex.

Brat sestri najbolje smjesti , ko tvrdi drugacije da ne treba je radikalni islamista I pecinar.


Nece to sada za jedno 69 godina
Kako će brat sesrti smjestiti ako ste rekli da će postati homoseksualci?
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:29

CikCikCikPogodi wrote: 14 Jul 2021, 14:26 E ovako isto treba prepisat, nema drugog lijeka

Sexual abuse - 18 U.S. Code § 2242 - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse by force or threat - 18 U.S. Code § 2241(a) - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse by other means - 18 U.S. Code § 2241(b) - Life without parole or any other term
Aggravated sexual abuse with children - 18 U.S. Code § 2241(c) - Life imprisonment without parole or any term not less than 30 years
Ne zbog ovoga


To na Zapadu znaju pa koriste kao ucjenu.
Ja bi.smrtnu kaznu silovatelju, ako.ubiju nevinog covjeka da se pogube roditelji od ove sto ga optuzila.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Belay Queen » 14 Jul 2021, 14:30

The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:27
Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:22

Ama nije oke nikako kad su djeca i maloljetnici u pitanju...i ja nisam nigdje vidjela da zena podrzava bilo kakve sexualne slobode za djecu koja nisu ni fizicki ni psihicki dorasla tome...i hajde vise popusti je malo,kad navalis ne znas stat ko pitt bull :torbice
nema problema popusticu, samo ako moze da ponovim po kom osnovu ona podrzava ili ne podrzava? sta je sa pravima tog djeteta na slobodni izbor?
mislim djete od predskolskog ili malo jaceg uzrasta moze odluciti da mjenja pol i da se roka hormonskim terapijom, sve legano i legitimno, a djete od 14 godina ne moze odluciti skime da stupi u seksualni odnos, de mi objasni logiku.
zena podrzava slobodu sexualnog izbora ODRASLIH LJUDI,ja ne znam kako si skontao drugacije...
ni dijete preskolskog uzrasta a ni dijete od 14 god ne mogu imat pravo izbora na takvo nesto ni po kojem zakonu...moze izabrat koji ce sport trenirat il tene kupit...prema tome Calla je za slobodu izbora odraslih ljudi,nek se sexa ko hoce i kako hoce,koga briga...djecu ni u jednom momentu u to nije petljala
Panta rei...

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31478
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 5094 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Matan » 14 Jul 2021, 14:31

Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:21
The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:17

pa nista, samo ukazujem na slabost takve pozicije,sta da je djete imalo 16 godina, jeli onda ok, kontas?
Ma.ja te kontam kako se ide liberalizaciji I promovisanju seksualnih sloboda, ne moras uzimati primjer pedofiliju uzmi incest pitanje je vremena kad ce se prikaciti LGBtiu.

Sta imate protiv toga da brat I sestra imaju sex ako se vole.


Dvije odrasle osobe niko nikog nije natjerao mogu raditi sta zele.
Pa ima opcija, neki dan sam citao, u nekoj Islamskoj zemlji su roditelji
ubili i raskomadali svoje troje odrasle djece, jer su zivjeli po nacelima, koje oni nisu priznavali..
i sad mogu mirno umrijeti..
znaci, ako je homosexualac ili ne zivi po Bozijim ili Alahovim zapovijedima,
raskomadaj ga , u vrece i na smece..
tako se to radi u normalnim zemljama..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:31

dadojović wrote: 14 Jul 2021, 14:27
Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:23 Incest ostaje pitanje :)

Samo.zasticeni sex.

Brat sestri najbolje smjesti , ko tvrdi drugacije da ne treba je radikalni islamista I pecinar.


Nece to sada za jedno 69 godina
Kako će brat sesrti smjestiti ako ste rekli da će postati homoseksualci?
Sta sam.ja rekao?
Ako.se vodimo.parolom dvoje odraslih osoba mogu raditi.sta god zele ako.se vole ko smo mi.da.se uplicemo.

Ne.nece inati djece, ona je podvezala jajnike.a.on.za svaki.slucaj izvrsio.vazektomiju
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by The 51st State » 14 Jul 2021, 14:32

Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:30
The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:27

nema problema popusticu, samo ako moze da ponovim po kom osnovu ona podrzava ili ne podrzava? sta je sa pravima tog djeteta na slobodni izbor?
mislim djete od predskolskog ili malo jaceg uzrasta moze odluciti da mjenja pol i da se roka hormonskim terapijom, sve legano i legitimno, a djete od 14 godina ne moze odluciti skime da stupi u seksualni odnos, de mi objasni logiku.
zena podrzava slobodu sexualnog izbora ODRASLIH LJUDI,ja ne znam kako si skontao drugacije...
ni dijete preskolskog uzrasta a ni dijete od 14 god ne mogu imat pravo izbora na takvo nesto ni po kojem zakonu...moze izabrat koji ce sport trenirat il tene kupit...prema tome Calla je za slobodu izbora odraslih ljudi,nek se sexa ko hoce i kako hoce,koga briga...djecu ni u jednom momentu u to nije petljala
dobro, mozes li odgovoriti na zadnje pitanje, to je osnovni problem koji ja ne razumijem, kako to moze, a ovo ne moze.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:33

animals wrote: 14 Jul 2021, 14:31
Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:21

Ma.ja te kontam kako se ide liberalizaciji I promovisanju seksualnih sloboda, ne moras uzimati primjer pedofiliju uzmi incest pitanje je vremena kad ce se prikaciti LGBtiu.

Sta imate protiv toga da brat I sestra imaju sex ako se vole.


Dvije odrasle osobe niko nikog nije natjerao mogu raditi sta zele.
Pa ima opcija, neki dan sam citao, u nekoj Islamskoj zemlji su roditelji
ubili i raskomadali svoje troje odrasle djece, jer su zivjeli po nacelima, koje oni nisu priznavali..
i sad mogu mirno umrijeti..
znaci, ako je homosexualac ili ne zivi po Bozijim ili Alahovim zapovijedima,
raskomadaj ga , u vrece i na smece..
tako se to radi u normalnim zemljama..
Ne to nije serijat.

Serijat je da zajednica drustvo to uradi uz prisustvo kadije.

Nema izvrsenja hadda kazne bez suda.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31478
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 5094 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Matan » 14 Jul 2021, 14:34

Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:33
animals wrote: 14 Jul 2021, 14:31

Pa ima opcija, neki dan sam citao, u nekoj Islamskoj zemlji su roditelji
ubili i raskomadali svoje troje odrasle djece, jer su zivjeli po nacelima, koje oni nisu priznavali..
i sad mogu mirno umrijeti..
znaci, ako je homosexualac ili ne zivi po Bozijim ili Alahovim zapovijedima,
raskomadaj ga , u vrece i na smece..
tako se to radi u normalnim zemljama..
Ne to nije serijat.

Serijat je da zajednica drustvo to uradi uz prisustvo kadije.

Nema izvrsenja hadda kazne bez suda.
Pa sto ne ides zivjeti u takvu zajednicu..
vec svi hrlite na nemoralni zapad..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:37

animals wrote: 14 Jul 2021, 14:34
Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:33

Ne to nije serijat.

Serijat je da zajednica drustvo to uradi uz prisustvo kadije.

Nema izvrsenja hadda kazne bez suda.
Pa sto ne ides zivjeti u takvu zajednicu..
vec svi hrlite na nemoralni zapad..
Zasto da idem kad je sve Allahova zemlja , a ti sa Zapada su popljackali I kolonozirali od bivse drzave Jugoslavije pa Afganistana Vijetnama its
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31478
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 5094 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Matan » 14 Jul 2021, 14:38

Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:37
animals wrote: 14 Jul 2021, 14:34

Pa sto ne ides zivjeti u takvu zajednicu..
vec svi hrlite na nemoralni zapad..
Zasto da idem kad je sve Allahova zemlja , a ti sa Zapada su popljackali I kolonozirali od bivse drzave Jugoslavije pa Afganistana Vijetnama its
Pa nije sve bas Alahova..
jedna sestina..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:39

animals wrote: 14 Jul 2021, 14:38
Mutevelija wrote: 14 Jul 2021, 14:37

Zasto da idem kad je sve Allahova zemlja , a ti sa Zapada su popljackali I kolonozirali od bivse drzave Jugoslavije pa Afganistana Vijetnama its
Pa nije sve bas Alahova..
jedna sestina..
Sva I nebesa I zemlja

Ana tu temu vec 200 godina muslimani ne zive pod serijatom pa vidili smo.kako su prolazili od komsija od Like pa do Foce
Last edited by Mutevelija on 14 Jul 2021, 14:40, edited 2 times in total.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Belay Queen » 14 Jul 2021, 14:39

The 51st State wrote: 14 Jul 2021, 14:32
Belay Queen wrote: 14 Jul 2021, 14:30

zena podrzava slobodu sexualnog izbora ODRASLIH LJUDI,ja ne znam kako si skontao drugacije...
ni dijete preskolskog uzrasta a ni dijete od 14 god ne mogu imat pravo izbora na takvo nesto ni po kojem zakonu...moze izabrat koji ce sport trenirat il tene kupit...prema tome Calla je za slobodu izbora odraslih ljudi,nek se sexa ko hoce i kako hoce,koga briga...djecu ni u jednom momentu u to nije petljala
dobro, mozes li odgovoriti na zadnje pitanje, to je osnovni problem koji ja ne razumijem, kako to moze, a ovo ne moze.
Ne znam sta da ti odgovorim,meni nije normalno ni jedno ni drugo :cudi
roditelji koji daju slobodu izbora djetetu da odlucuje tako nesto pod tom parolom ima pravo za mene je katastrofa i sve dokle ne bi napunio punoljetsvo pa imao pravo ja ne bih dozvolila takvo nesto ikad :cudi
Panta rei...

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Mutevelija » 14 Jul 2021, 14:40

Sta je gore homoseksualnost ili incest.


Dobro pitanje
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by Naseef Mushroom » 14 Jul 2021, 14:41

Calla wrote: 14 Jul 2021, 14:06
Naseef Mushroom wrote: 14 Jul 2021, 13:41
Kako ćemo se skoncentrisati na prava djece kada nam upravo dolazi moda sa zapada da ćes ti i ostatak ti ženskog roda biti primorani boraviti u svlačionici sa likom koji pred vama pokazuje svoj penis jer se osjeća kao žensko ili da nam sutra djeca čaprkaju po šupku mudonje na izložbi kao na onoj slici sto je 51st State postavio?

To što se pedofilni krug prati a u isto vrijeme nam ovo prezentira bi bilo isto kao kada bi u državi se pratilo dilanje heroina da se suzbije dok u isto vrijeme na televiziji nesmetano voditelji šmrču kokain.
Da je meni samo znati tko vas dvojicu plaća da svaki dan ovako redovno dolazite u sabotazu I rovarenje po ovom bosanskom forumu.??
Ti izgleda noću sanjaš plaćenike i botove ili je to danas reflek i uobičajena reakcija jedne osobe iz BiH kada se sa nekim ne slažeš da ga odmah optužuješ da je plaćen?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37256
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24444 times
Been thanked: 4649 times
Status: Offline

Re: Pedofil s karanfilom priznao da je silovao dijete, dobio dvije godine zatvora

Post by ElTriconi » 14 Jul 2021, 14:46

Pedofilija je u pitanju a brsti se o homoseksualnosti i incestu :grana

Nije ni cudo sto je nas najbolji strjelac nedzad fazlija 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests