Vaterpolo

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by drugrankovic » 22 Jan 2016, 17:56

ZMAJ wrote:
drugrankovic wrote:Srbija il crna gora ljepse ne moze...

Srbija za klasu bolja od svakog...

No pjevace se ko to nama sada kaze crna gora nije srpska njezinoga hrabrog roda pamti dobro zemlja turska!
Dok orlovi i sokoli u visine gaje tice crna gora zemlja moja srpska bila srpska bice!

Najbolje su najbolje crnogorske ajkuleeeeeeeeee


Pjevace ranko i jedno i drugo... u svakom slucaju mi smo sampioni!
A zamisli da smo zajedno...svima damo 5 fore i pobedimo ih na kraju minimum 5 razlike :D
Svaka reprezentacija po dve cetvrtine pun gas...

I ovako je sprdnja...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by drugrankovic » 22 Jan 2016, 17:58

Hannibal Lecter wrote:Ee kakav bi ja vaterpolista bio da znam plivat
Ne bi smeo da stojis u bazenu virio bi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Hannibal » 22 Jan 2016, 20:03

drugrankovic wrote:
Hannibal Lecter wrote:Ee kakav bi ja vaterpolista bio da znam plivat
Ne bi smeo da stojis u bazenu virio bi...
Hahaha nisam o tome razmisljo
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by storm » 23 Jan 2016, 10:18

Kad je finale?.....da si pustim "oj svijetla majska zoro" :pije
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 10:40

storm wrote:Kad je finale?.....da si pustim "oj svijetla majska zoro" :pije
majko, majko naša Crna Goro
sinovi smo tvog stijenja
i čuvari i čuvari tvog poštenja...


u 17 i 45 ;)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by storm » 23 Jan 2016, 10:54

Editirao sam tvoj post....drago mi je da navijaš za crnogorce, političke slikice, nećemo tu gledati...ok?

Na ovom forumu ćeš morati smanjti srbovanje, posebno u sportskom dijelu?!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 11:04

storm wrote:Editirao sam tvoj post....drago mi je da navijaš za crnogorce, političke slikice, nećemo tu gledati...ok?

Na ovom forumu ćeš morati smanjti srbovanje, posebno u sportskom dijelu?!
Ja samo dao popis stanovništva u CG. Crnogorci su poreklom Srbi, eto ti Rankeca nek ti to potvrdi.
Navijaću za Srbiju večeras al ako i CG pobedi opet su naši pobedili.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by KOMESAR » 23 Jan 2016, 11:05

ZMAJ wrote:
storm wrote:Editirao sam tvoj post....drago mi je da navijaš za crnogorce, političke slikice, nećemo tu gledati...ok?

Na ovom forumu ćeš morati smanjti srbovanje, posebno u sportskom dijelu?!
Ja samo dao popis stanovništva u CG. Crnogorci su poreklom Srbi, eto ti Rankeca nek ti to potvrdi.
Navijaću za Srbiju večeras al ako i CG pobedi opet su naši pobedili.
Pa,navijaj onda za srpsku Crnu Goru,iskrenije je.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by storm » 23 Jan 2016, 11:16

ZMAJ wrote:
storm wrote:Editirao sam tvoj post....drago mi je da navijaš za crnogorce, političke slikice, nećemo tu gledati...ok?

Na ovom forumu ćeš morati smanjti srbovanje, posebno u sportskom dijelu?!
Ja samo dao popis stanovništva u CG. Crnogorci su poreklom Srbi, eto ti Rankeca nek ti to potvrdi.
Navijaću za Srbiju večeras al ako i CG pobedi opet su naši pobedili.
U Podgorici ne misle tako....a to što ste vi sebi u glavu utuvili, vaš je problem.

Sljedeće slične nebuloze brišem bez upozorenja!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by KOMESAR » 23 Jan 2016, 11:53

Vijest da su karte za finale Evropskog prvenstva u vaterpolu između Srbije i Crne Gore podijeljene javnim preduzećima, odnosno članovima vladajuće Srpske napredne stranke, kao vid kažnjavanja navijača Srbije zbog zviždanja državnom vrhu izazvala neviđenu osudu na portalima i društvenim mrežama.

Zajednički utisak je da je ova vlast dožijevela totalni moralni pad, i komentatori prosto ne mogu da vjeruju da su vlastodršci u stanju da ovako nešto urade!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 12:13

KOMESAR wrote:Vijest da su karte za finale Evropskog prvenstva u vaterpolu između Srbije i Crne Gore podijeljene javnim preduzećima, odnosno članovima vladajuće Srpske napredne stranke, kao vid kažnjavanja navijača Srbije zbog zviždanja državnom vrhu izazvala neviđenu osudu na portalima i društvenim mrežama.

Zajednički utisak je da je ova vlast dožijevela totalni moralni pad, i komentatori prosto ne mogu da vjeruju da su vlastodršci u stanju da ovako nešto urade!
pizda im materina bezobrazna...ne no će aplaudirati Aci i Tomi na otvaranje doneli zastavu SNS...aloooo bagro ne igra finale SNS već SRBIJA....

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 18:54

ŠAMPIONI
Crna Gora bravoooo Srbija je prvak Evrope ali CG igra fenomenalan vaterpolo...da su bili prvaci ne bi bilo neposšteno...aliiii SRBIJAAAS ŠESTA UZDASTOPNA MEDALJA

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 18:56

Krenite junaci sviiiii...
Marš na Drinini




Ako uopšte znate šta je to

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 23 Jan 2016, 21:49

@Storm e di mi čestitka????
:p

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by drugrankovic » 23 Jan 2016, 23:38

Sampioni a crna gora junacki, kako sam i pozelio gol dva razlike da se ne ponize moji brdjani!

Taman!

Srbija odigrala slabiju utakmicu a crna gora dala sve od sebe. Vaterpolo je sport xje na kraju uvjek pobjedjuje srbija. Znalo se da ce pobjedit. Do trece cetvrtine drzali se sokolovi a potom tri na brzaka i ende...
Crnoj gori svaka cast tukla je i italiju madjarsku.... ja sam rezultatom prezadovoljan slavim titulu a i poraz crne gore koja je isto moja nije strasan jer nije debakl... taman sve kako treba...
Tri puta uuastopni prvaci evrope!

Bravo mamjstori a sad rio!
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by drugrankovic » 24 Jan 2016, 00:44

ZMAJ wrote:Krenite junaci sviiiii...
Marš na Drinini




Ako uopšte znate šta je to

Sram te bilo. Malo malo iz tebe izidje pro cetnicki skot.

Znaju sta je mars na drinu, cestita pjesma cestitih junaka iz I sv rata. No pretci su im bili na suprotnim stranama. To znas i ti. No vredjas.

Drugo ove vecerasnje utakmice su mene tuzne kad gledam jedan narod jedna prezimena a podjeljene drzave jedna naspram druge :(
To mi umanji veselje ma ko pobjedio moji tuguju. Dal srbija dal crna gora :cudi
Sto se crnogoraca tice zna svako da apsolutna vecina je i dalje srpska. Ne racunam tu bosnjake hrvate siptare oni su to kakao sam ih i nazvao. Od crnogoraca mali dio je ovaj sto je odrod ko cetinje i milovi korumpirani loppvi...
To znas i ti ali nemoj vredjati. Jesmo mi srbi no srbi nesto i ne pokazuju da smo im mi jer evo nanprimjer dodini krkani iz b luke... na utakmici cg rusija u podgorici dodjose s rusima "pravoslavna srpska armija" i parolama prktiv cg :lud
Vredjase one moje podgoricane povicima ...nje to prvi put da ovi iz srpske pokazu kolki su idioti... pa dje moze drazi bit rus od brata crnogorca? I nijesu nas rusi vredjali no ovi napisase parole...
Dakle rusi im pravoslavna armija a mi govna? Zbog mila? Pa nije milo crna gora sva!
Smanji jezicinu, raduj se ali ja opet velim da na ovim duelima kao sad kad gledam dvije drzave a jedan rod.... mene se srce cjepa... pljs sto ja ni jednu himnu ne dozivljavam kao svoju a ako cemo iskreno ljepsa mi crnogorska :P duze je znam no ovu :cudi
Hej sloveni je moja himna...

No zmmaju znas li ti da su mog pradjeda ranjenika s mojkovca kad su od cdtri crnogorca izginula tri da bi srbi utekli preko albanije (a crnogorci ostali tj udjose u rst da daju odstupnicu srpskoj braci a kralj im nije ostavio ni jednog srbina da zaustavi austrougare) nakon kraja rata 1919 na kravv bozic zandarmi karadjordjevi u bukagije vezali i tukli jer se nije tio odorec petrovicebe dinastije? A krvario je za srbiju? Petrovic je tast kadadjordjevicu no ipak ih odjebase da nature svoju imperiju...

E prilane u tom grmlju lezi zec... jesmo mi srbi al smo najposebniji srbi... najhrabriji... otud nasa dinastija i nase kurcenjr s tim da smo crnogorci... no karadjordjevic nas tukao i ukinuo nam dinastiju... a sto kad smo ga postovali i ginuli za njega? Kad srbiji i njegos bese ko brat i srbinom se zvao... zato jer je alav bio i zelio samo svoju dinastiju...

Manimo to, meni je ovo tuzno vece... no ipak nek su cg i srbija u finalu...

Idi nan babnjalucke forume , tamo ti sbe prsti od kokardi i toboz nepravde partizana prema cetnicima...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 24 Jan 2016, 09:46

Karađorđevići su dve sjebali. Ni ja ih ne volim. I babin otac je bio Solunac. Al oni su tad živeli u Bileći.
Finale je bilo fenomenomenalno i neizvesno do samog kraja. Odličan vaterpolo.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 25 Jan 2016, 08:52

Image

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by storm » 25 Jan 2016, 09:54

TREĆI PUT SUDAC POMAŽE

SRAMOTA U BEOGRADU Crnogorci viču da su pokradeni, srpski mediji šute: 'Je li to što ste uradili vrijedno dječijih suza?'


Image
Screenshot: Sportski Žurnal/S. Sudar
Autor: Portal Jutarnji.hr

U Srbiji veliko slavlje, u Crnoj Gori bijes i razočaranje. Tako bi se moglo opisati raspoloženje u dvije države čije su se reprezentacije sinoć u beogradskoj Kombank Areni borile za naslov prvaka Europe u vaterpolu.



Srbija je u kontroverznom finalu slavila 10:8 i treći put zaredom uzela naslov europskih prvaka, ali uz značajnu pomoć sudaca i plač crnogorskih navijača. Ostat će tako u Crnoj Gori zapamćene suze dječaka iz Budve na samom kraju utakmice kada je postalo jasno da Ajkule više ne mogu do zlata, a njegova je reakcija već postala hit na društvenim mrežama.


"Utisak je da su nas suci upropastili. Srbija je velika reprezentacija, sve što su dosad osvojili zaslužili su, ali za ovaj meč nisam siguran da je bilo tako", rekao je nakon utakmice crnogorski kapetan Nikola Janović, dok je njegov mlađi brat i suigrač u reprezentaciji bio još direktniji.

"Kad god igramo neku važnu utakmicu, nama namjeste suce. I u polufinalu protiv Italije je suđenje bilo sramotno. Vidi se koliko neke države imaju utjecaj. Sve se vidjelo ovaj put. Da Srbija nije pobijedila bilo bi to veliko iznenađenje", rekao je Mlađan, koji je u bijesu nakon utakmice svoju kapicu bacio na grčkog suca Stavridisa.

U bazenu je, čini se, zaista bilo sudačkog 'natezanja'. Crna Gora je sjajno otvorila utakmicu, povela 2:0 i 3:1 na kraju prve četvrtine, ali onda je pred 16.000 navijača u Kombank Areni počeo 'veliki preokret'. Već u drugoj četvrtini najbolji bekovi Crne Gore i specijalci za obranu, Predrag Jokić i Toni Petrović, imali su po dva isključenja, a Srbija je u trenutku kad je izjednačila na 3:3 imala dva igrača više. Istu situaciju imali su, doduše, malo potom i crnogorski igrači.




Crnogorski mediji pišu o krađi koja je usmjerila utakmicu u zadnjoj četvrtini, kad je nakon otprilike minute igre u toj dionici Crnoj Gori poništen regularan gol Radovića i to kod rezultata 6:6. Zanimljivo je i da je jedan sudac priznao pogodak, dok je grčki sudac Stavridis pokazao da je Radović napravio prekršaj. Spominje se potom i nedosuđeno isključenje Srbiji na samom kraju utakmice, u trenutku kad su Crnogorci imali samo gol zaostatka.

Crnogorski mediji puni su ogorčenih komentara...

"Srbija je osvojila još jedno odličje, treći put zaredom uzela zlato na europskim prvenstvima. Ali, crnogorski vaterpolisti osvojili su nešto vrijednije. Srca navijača ponovo kucaju za njih. Crna Gora će ih dočekati kao heroje. I za kraj - vraćamo se na početak. Da li će se osobe u bijelom ikada zapitati je li to što su uradili vrijedno dječijih suza...".

S druge strane, u većini srpskih medija nema niti spomena ogorčenja gostiju. Prevladavaju naslovi o 'velikoj pobjedi', 'herojima', 'srpskom slavlju u Crnoj Gori, Banjaluci...'
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: PRVENSTVO EVROPE U VATERPOLU

Post by Nole » 25 Jan 2016, 10:07

Ko gubi ima pravo da se ljuti i psuje sudije. Ih i ja sam pominjao i seku i majku Grku zbog silnih isključenja koje nije dosudio. Istina da Srbija nije igrala svoj prepoznatljivi vaterpolo. Bila je ogromna gužva pred golom Crne Gore. E sad što su im bekovi dobili po tri isključenja nije Srbija kriva što nemaju više tako izvarednih bekova. Po mo nekom viđenju sudije su dozvolile grublju igru. Jako malo isključenja je bilo. 9 :7 što više odgovara Crnogorcima jer napad Srbije sa dva levoruka igrača je ubitačan ako nema faulova.
Crnogorcima je poništen gol Radovića zbog nepravilnog izvođenja faula, a onda je zablistao Miloš Ćuk – sa leve strane je poslao neodbranjivu dijagonalu za prvo vođstvo „delfina“ i 7:6. Dakle Storme ne zbog navodnog faula kako pišeš ti.
Last edited by Nole on 25 Jan 2016, 10:09, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests