XBMC/KODI, izrada play liste ?

Sve o kompjuterima
Post Reply
cropape
Na probnom
Na probnom
Posts: 21
Joined: 19 Aug 2014, 18:30
Status: Offline

XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by cropape » 09 Feb 2015, 09:05

Prije neki dan sam prvi puta vidio program XBMC/kodi i vidjevši njegove mogućnosti odlučio da ga i ja instaliram na svoj comp.
Instalirao sam ga i uspio (uz pomoć forumaša) instalirati nekakav addon tj. playlist za gledanje TV.
Vidim mnoštvo TV kanala (potrebnih i nepotrebnih) i čuo sam negdje da se može napraviti vlastita play lista, pomoču notepad-a ali neznam kako.
Ima li ko da zna kako to napraviti

reha69
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 439
Joined: 05 May 2012, 20:48
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by reha69 » 14 Feb 2015, 18:50

cropape wrote:Prije neki dan sam prvi puta vidio program XBMC/kodi i vidjevši njegove mogućnosti odlučio da ga i ja instaliram na svoj comp.
Instalirao sam ga i uspio (uz pomoć forumaša) instalirati nekakav addon tj. playlist za gledanje TV.
Vidim mnoštvo TV kanala (potrebnih i nepotrebnih) i čuo sam negdje da se može napraviti vlastita play lista, pomoču notepad-a ali neznam kako.
Ima li ko da zna kako to napraviti

Code: Select all

https://www.youtube.com/watch?v=sOaRJBczV4Y
Image

User avatar
irac300
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 07 Jun 2020, 12:00
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by irac300 » 06 Mar 2021, 23:12

Da oživim ovu temu. :oo Za početak, pozdrav svima od još jednog disidenta sa onog anam foruma. :oo

DakleM, Kodi po meni i dalje broj 1 media servis, iako već ima žestoku konkurenciju, što je i dobro za nas obične korisnike.

Ja ću se držati ovdje isključivo Kodija. Za početak, najbolji add-on za Kodi što se tiče kvaliteta je Elementum.
https://www.wirelesshack.org/how-to-ins ... addon.html

Nasljednik Quasara, klasični torrent add-on, ne preporučujem ga onima koji su u inostranstvu zbog mogućih kazni.

Za build preporuka za Blue Thunder.


Build od ekipe sa Balkana sa IPTV-om i par add-ona za filmove i serije. Takodje, rucno se moze instalirati i Elementum. Tako da ovim buildom mogu se pokriti svi zahtijevi jednog korisnika koji nije vičan ili je prosto lijen da se bakće raznim podešavanjima na samom Kodiju.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by Rum » 06 Mar 2021, 23:21

irac300 wrote: 06 Mar 2021, 23:12 Da oživim ovu temu. :oo Za početak, pozdrav svima od još jednog disidenta sa onog anam foruma. :oo

DakleM, Kodi po meni i dalje broj 1 media servis, iako već ima žestoku konkurenciju, što je i dobro za nas obične korisnike.

Ja ću se držati ovdje isključivo Kodija. Za početak, najbolji add-on za Kodi što se tiče kvaliteta je Elementum.
https://www.wirelesshack.org/how-to-ins ... addon.html

Nasljednik Quasara, klasični torrent add-on, ne preporučujem ga onima koji su u inostranstvu zbog mogućih kazni.

Za build preporuka za Blue Thunder.


Build od ekipe sa Balkana sa IPTV-om i par add-ona za filmove i serije. Takodje, rucno se moze instalirati i Elementum. Tako da ovim buildom mogu se pokriti svi zahtijevi jednog korisnika koji nije vičan ili je prosto lijen da se bakće raznim podešavanjima na samom Kodiju.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by Beni » 07 Mar 2021, 00:02

irac300 wrote: 06 Mar 2021, 23:12 Da oživim ovu temu. :oo Za početak, pozdrav svima od još jednog disidenta sa onog anam foruma. :oo

DakleM, Kodi po meni i dalje broj 1 media servis, iako već ima žestoku konkurenciju, što je i dobro za nas obične korisnike.

Ja ću se držati ovdje isključivo Kodija. Za početak, najbolji add-on za Kodi što se tiče kvaliteta je Elementum.
https://www.wirelesshack.org/how-to-ins ... addon.html

Nasljednik Quasara, klasični torrent add-on, ne preporučujem ga onima koji su u inostranstvu zbog mogućih kazni.

Za build preporuka za Blue Thunder.


Build od ekipe sa Balkana sa IPTV-om i par add-ona za filmove i serije. Takodje, rucno se moze instalirati i Elementum. Tako da ovim buildom mogu se pokriti svi zahtijevi jednog korisnika koji nije vičan ili je prosto lijen da se bakće raznim podešavanjima na samom Kodiju.
Eh nek si doso :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
irac300
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 07 Jun 2020, 12:00
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by irac300 » 07 Mar 2021, 00:22

Šta ima @Beni druže? Nisam ni znao da si ovdje. :)

User avatar
Barba
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2993
Joined: 17 Oct 2019, 00:15
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by Barba » 07 Mar 2021, 01:14

KODI ×> Elementum rules :pusi

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: XBMC/KODI, izrada play liste ?

Post by Beni » 07 Mar 2021, 08:56

irac300 wrote: 07 Mar 2021, 00:22 Šta ima @Beni druže? Nisam ni znao da si ovdje. :)
Vavoo zakon :valja
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Hardware & Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests