Zgodne TV voditeljke

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54098
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1937 times
Been thanked: 15343 times
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by HAVANA » 26 Sep 2022, 00:35

Ja, i? Ti svoje ne bi? Jel nesto grijesi, ruzno prica, sta je problem? Isto boga mi ko da je u vladi federacije zaposlio a ne u privatnoj firmi. Koga boli qrac ko ce koga zaposliti u privatnoj firmi? Evo ja cu nailovu mater zaposlit kod sebe ako mi je cejf. Sto tako ne komentarises svoje voljene koji nama na grbacu idu? Za radna mjesta koja imaju pravila i uslove zaposljavanja. Ja kao privatnik mogu sta hocu i koga hocu zaposlit. Oni ne. I jednostavno odvratno je pricati na taj nacin. Meni je to cerka od druga, do neki dan curetak. Dajte sliku svoje cerke onda da joj onda komentarisemo guzove i sise...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Naseef Mushroom » 26 Sep 2022, 01:03

HAVANA wrote: 26 Sep 2022, 00:35 Ja, i? Ti svoje ne bi? Jel nesto grijesi, ruzno prica, sta je problem? Isto boga mi ko da je u vladi federacije zaposlio a ne u privatnoj firmi. Koga boli qrac ko ce koga zaposliti u privatnoj firmi? Evo ja cu nailovu mater zaposlit kod sebe ako mi je cejf. Sto tako ne komentarises svoje voljene koji nama na grbacu idu? Za radna mjesta koja imaju pravila i uslove zaposljavanja. Ja kao privatnik mogu sta hocu i koga hocu zaposlit. Oni ne. I jednostavno odvratno je pricati na taj nacin. Meni je to cerka od druga, do neki dan curetak. Dajte sliku svoje cerke onda da joj onda komentarisemo guzove i sise...
A to je razlog? Jer ih znaš privatno :oo

E onda kmeči i dalje jer evo ja dajem doprinos ovoj temi.
Ta voditeljica vremenske prognoze, Nora Šahinpašić ima dobre sise i guzove.
Sad mi prijavi post jer pišem on-topic

Licemjeru jedan, 17 stranica ove teme, da ne nabrajam druge teme gdje se komentarisu ženske medijske ličnosti i njihovi atributi i sada kada je na red došla slučajno osoba koju lično znaš onda je kme kme to mi je kćerka od druga, dajte sliku svoje kćerke.

Možda nisi toga svjestan, ali Nora ne radi u Bingu ili u pekari pa da je neko postavio njene slike gdje ju je tajno slikao, niti je ko provalio na Norin ili Mimin Facebook pa hakovao slike.
Ovo su fotografije sa televizije koje je isto objavio jedan portal. Kada naše kćerke postanu medijske ličnosti onda ne možemo ni mi uticati da neko stavlja njihove slike na ovoj temi.
Gdje si do sada bio bijeli viteže kada je postavljeno stotine slika djevojaka koje su isto nečije kćerke i prijateljice?

Djevojka radi na TV, tema o zgodnim TV voditeljicama i svi pišu o njoj kao što pišu o drugima i zaboli nas ko koga zna lično i privatno.
Jos jednom, moj doprinos na temi
Voditeljica vremenske prognoze Nora ima dobre sise i guzicu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Brcak
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 188
Joined: 03 Oct 2014, 04:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 21 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Brcak » 26 Sep 2022, 06:52

Samo karat treba ljudi moji :-)

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80681
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7249 times
Been thanked: 11715 times
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by spacebound » 26 Sep 2022, 06:59

HAVANA wrote: 26 Sep 2022, 00:35 Ja, i? Ti svoje ne bi? Jel nesto grijesi, ruzno prica, sta je problem? Isto boga mi ko da je u vladi federacije zaposlio a ne u privatnoj firmi. Koga boli qrac ko ce koga zaposliti u privatnoj firmi? Evo ja cu nailovu mater zaposlit kod sebe ako mi je cejf. Sto tako ne komentarises svoje voljene koji nama na grbacu idu? Za radna mjesta koja imaju pravila i uslove zaposljavanja. Ja kao privatnik mogu sta hocu i koga hocu zaposlit. Oni ne. I jednostavno odvratno je pricati na taj nacin. Meni je to cerka od druga, do neki dan curetak. Dajte sliku svoje cerke onda da joj onda komentarisemo guzove i sise...
Cijih li si se ti sve kcerki sisa i guzova nakomentraris'o, moj Havana :ćitire
I ona sto svira klavir, pa joj se divis oblinama ima oca i mater, mozda i brata :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54098
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1937 times
Been thanked: 15343 times
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by HAVANA » 26 Sep 2022, 07:10

spacebound wrote: 26 Sep 2022, 06:59
HAVANA wrote: 26 Sep 2022, 00:35 Ja, i? Ti svoje ne bi? Jel nesto grijesi, ruzno prica, sta je problem? Isto boga mi ko da je u vladi federacije zaposlio a ne u privatnoj firmi. Koga boli qrac ko ce koga zaposliti u privatnoj firmi? Evo ja cu nailovu mater zaposlit kod sebe ako mi je cejf. Sto tako ne komentarises svoje voljene koji nama na grbacu idu? Za radna mjesta koja imaju pravila i uslove zaposljavanja. Ja kao privatnik mogu sta hocu i koga hocu zaposlit. Oni ne. I jednostavno odvratno je pricati na taj nacin. Meni je to cerka od druga, do neki dan curetak. Dajte sliku svoje cerke onda da joj onda komentarisemo guzove i sise...
Cijih li si se ti sve kcerki sisa i guzova nakomentraris'o, moj Havana :ćitire
I ona sto svira klavir, pa joj se divis oblinama ima oca i mater, mozda i brata :oo
O drugom ja nazifu pisem a vi se uhvatili zadnje recenice i ne znam sta je cudno tu uopste? Ispada mi iz zone zajebancije kad je to neko koga poznajem i ima 19 godina, probajte i vi pa cete vidjeti. A sto se tice mog odnosa prema zenama i u zivotu i na forumu, sa mnogo stvari u zivotu sam imao problem osim sa zenama. A nazif ko nazif, samo jos da spomene cazim i bosnjaci i to je to... Znamo sta njemu smeta ovde...Cuj zaposlio dijete u privatnoj firmi, kao voditeljicu... Pa kako ce to, sram ga bilo...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Vanilla » 26 Sep 2022, 19:39

Kao da je zaposlio ne znam ti gdje :D.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Naseef Mushroom » 26 Sep 2022, 21:36

HAVANA wrote: 26 Sep 2022, 07:10
spacebound wrote: 26 Sep 2022, 06:59

Cijih li si se ti sve kcerki sisa i guzova nakomentraris'o, moj Havana :ćitire
I ona sto svira klavir, pa joj se divis oblinama ima oca i mater, mozda i brata :oo
O drugom ja nazifu pisem a vi se uhvatili zadnje recenice i ne znam sta je cudno tu uopste? Ispada mi iz zone zajebancije kad je to neko koga poznajem i ima 19 godina, probajte i vi pa cete vidjeti. A sto se tice mog odnosa prema zenama i u zivotu i na forumu, sa mnogo stvari u zivotu sam imao problem osim sa zenama. A nazif ko nazif, samo jos da spomene cazim i bosnjaci i to je to... Znamo sta njemu smeta ovde...Cuj zaposlio dijete u privatnoj firmi, kao voditeljicu... Pa kako ce to, sram ga bilo...
Ja stvarno ne zmam koja je tvoja poenta tvog pisanja ovdje :cudi

Eto znao je kada je bila dijete, eto ja stvarno mislio sve sex bombe se rodile odrasle.
Šta sad javi se neko zbog one Turkinje na stranici prije da ju je znao kao dijete, pa onda neko za onu Talijanku nekoliko stranica prije da joj zna babu.
Pa se javi Insomnia i kaže nemojte komentarisati Brigitte Bardot jer joj zna unuku, pa se onda javi Fuddo iz Amerike i kaže da ne pišemo kako Jennifer Lopez ima dobre guzove jer joj zna amidžu, štimao mu satelitsku kada je htio uhvatiti BH kanale, pa se onda neko javi ko je znao Radu kao djevojčicu i napafne Fudu, pa onda zatvorimo sve teme vezane za žene i komentarišemo samo Deena, pa se javi babo Zaim i napiše "De vi od svojih sinova guzove ako ste mangupi" pa i to ne smijemo više

Tema je o zgodnim ženama sa TV ekrana i ljudi komentarišu zgodne žene sa TV ekrana.
Niti više niti manje vulgarno od 1000 drugih komemtara od do sada..
Niti je ko hakovao njene privatne fotografije, niti ko poziva na silovanje niti ko objavljuje njen broj telefona i ostale kontakte.
Znaš jje lično i smeta ti? Tvoj problem.

Još jednom,100% vezano za temu: Nora Šahinpasić ima dobre sise i guzove :cool
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119878
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12321 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Maja » 27 Sep 2022, 00:09

Sve si to fino rekao pa na kraju usrao zadnjom recenicom tj namjernim ponavljanjem istog kako bi (is)provocirao.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Naseef Mushroom » 27 Sep 2022, 06:45

Maja wrote: 27 Sep 2022, 00:09 Sve si to fino rekao pa na kraju usrao zadnjom recenicom tj namjernim ponavljanjem istog kako bi (is)provocirao.
Ako sam sve fino rekao onda ne mogu na kraju usrati.
Ako pišem on-topic, a on topic je da ne može više biti on topičnije, onda ne mogu provocirati

I ako sam ponavljao, to je prozivanje zbog licemjera i ismijavanje zbog nepotrebne drame.

Eto ti si postavila sisatu pa ti je onda i lakše upratiti kako je išla diskusija, par standardnih muškiih komentara, komentar kako su svi isti i na kraju komentar kao da su klonirane.
Ah da, bio je i njegov komentar kako vrijeme leti i da je jučer bila ćuretak mali (who the fuck cares na temi o zgodnim voditeljicama).

Biilo je 1000x gorih i vulgarnih komentara kod drugih žena i onda se licemjer sjeti na 16. stranici, kada je kada se sve teme na ovom forumu kombinuju prošlo stotinu djevojaka da morališe kako bi bilo nama da neko naše kčerke komentira, a ona radi na TVu i na odgovarajućoj je temi, a naše kćerke su anonimne.
I to pazi, ne kaže da je njegova kćerka, gdje bi svako povukao ručnu, već zato jer joj zna oca :D.

Eto ti razumiješ njegovu bol, šta si očekivala kada si je postavila? Komentare "Za mene je najerotičnije na njoj to što joj je otac fino počešljan".

Iz poštovanja prema tvojoj poziciji i prema tebi kao forumašici i osobi neću više ali onda treba biti dosljedan ili zatvoriti ovu i slične teme jer sve one imaju oca i nekoga ko je zna.
Ili mu prijatelj koji je uveo nepotizam na OBN i koji je se nazor oženio da bi sakrio da je gay nije trebao kćerku na televiziju pa se ne bi ni objavljivala na temi zgodne TV voditeljice.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
civor
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 288
Joined: 06 Mar 2016, 08:10
Location: Sarajevo
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by civor » 27 Sep 2022, 06:45

HAVANA wrote: 25 Sep 2022, 13:52 Jebo te kako vrijeme leti, curetak mali bi mimina ko neki dan.
Vidim svoju majku kako sikter kuva ajvar bajram vakuf bojler rahatventil kahvu starome babajku , čarobniceeee....

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54098
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1937 times
Been thanked: 15343 times
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by HAVANA » 27 Sep 2022, 07:28

Ko je sad gay u pm? Mimo gay? :haha
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119878
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12321 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Maja » 27 Sep 2022, 10:19

Naseef Mushroom wrote: 27 Sep 2022, 06:45
Maja wrote: 27 Sep 2022, 00:09 Sve si to fino rekao pa na kraju usrao zadnjom recenicom tj namjernim ponavljanjem istog kako bi (is)provocirao.
Ako sam sve fino rekao onda ne mogu na kraju usrati.
Rekla sam da si usrao ponavljanjem a ne time sto si rekao za nju. Jer nije problem sto si rekao to sto si rekao, nego sto si namjerno ponavljao kad si vidio da nekom to smeta.
Zavrsimo s ovim.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54098
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1937 times
Been thanked: 15343 times
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by HAVANA » 27 Sep 2022, 10:23

Nije zavrsio,sad je mimo i peder. :valja
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26421
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1889 times
Been thanked: 4102 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Beni » 27 Sep 2022, 10:24

HAVANA wrote: 26 Sep 2022, 00:22 Jedino da ih odreze il sta, da se umota u onu deku?
Image

Allah je 1
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119878
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12321 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Maja » 27 Sep 2022, 10:26

Haj bjezi

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26421
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1889 times
Been thanked: 4102 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Beni » 27 Sep 2022, 10:27

Maja wrote: 27 Sep 2022, 10:26Haj bjezi
Djes Lezbaco :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96797
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34736 times
Been thanked: 21320 times
Contact:
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Rum » 21 Apr 2023, 13:10

Jest slatka ova na hayatu 🥰
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96797
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34736 times
Been thanked: 21320 times
Contact:
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Rum » 21 Apr 2023, 13:54

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96797
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34736 times
Been thanked: 21320 times
Contact:
Status: Online

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Rum » 21 Apr 2023, 13:58

Image :lejla
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Zgodne TV voditeljke

Post by Taare » 09 Jun 2023, 20:59

I još jednom hajat

Image
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest