Starački dom

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Anestzijaaa
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Posts: 4275
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2563 times
Been thanked: 1920 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Anestzijaaa » 03 Nov 2022, 18:38

Debilkuše,sličnu situaciju imao i dan danas trzaju kad hodaju
Zbogom hrabri lavovi,vase sjenke i sad cuvaju nas grad.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 03 Nov 2022, 18:45

insomnia wrote: 03 Nov 2022, 18:19 Jbg godinama obezvrjeđujes zanimanje i dovedes se dotle da niko ne zeli to da radi. Ovdje to rade priucene zene, bez ikakve skole, maltene socijalni slucajevi. Onda si prinuđen uvoziti mraku s koca i konopca.
Tako i sa bolnicama. Smanjuj plate, broj kreveta, opreme osoblja i onda ocekuj vrhunsku njegu

...ja sam ovu molila, da mi kaze, zasto to rade-nije mi islo u glavu, i fino se ona otvori, ka'e, slaba plata blablablaaaaaaa :ljut pa otac te yebo, zasto su vam pacijenti, jadni, krivi? ...idi yebi direktora, strajkuj, promijeni posao, digni strajk-ja cu prva doci i stati uz tebe!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Zana » 03 Nov 2022, 22:20



Po mjesec dobile
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Mutevelija » 03 Nov 2022, 22:31

Ne provode ih adekvatno i srazmjerno njihovom zločinu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10203
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 8338 times
Been thanked: 8712 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by immuno » 03 Nov 2022, 22:33

Javio se otac od ove sto je tukla zenu, mogu reci samo,
Respect

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120507
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Krokodil Behko » 04 Nov 2022, 10:03

online

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Zana » 04 Nov 2022, 14:25




Kćerka došla po nju :(
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"


User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Zana » 04 Nov 2022, 14:49

Izgleda da nema zemlje na svijetu gdje ova vijest nije dospjela.
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Lavlje_srce » 04 Nov 2022, 15:03

Zana wrote: 04 Nov 2022, 14:49 Izgleda da nema zemlje na svijetu gdje ova vijest nije dospjela.
Neka je, i treba. Svakako ovoga ima svugdje. Ima i goreg od ovoga.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Duh » 04 Nov 2022, 18:13

Veca wrote: 03 Nov 2022, 18:45
insomnia wrote: 03 Nov 2022, 18:19 Jbg godinama obezvrjeđujes zanimanje i dovedes se dotle da niko ne zeli to da radi. Ovdje to rade priucene zene, bez ikakve skole, maltene socijalni slucajevi. Onda si prinuđen uvoziti mraku s koca i konopca.
Tako i sa bolnicama. Smanjuj plate, broj kreveta, opreme osoblja i onda ocekuj vrhunsku njegu

...ja sam ovu molila, da mi kaze, zasto to rade-nije mi islo u glavu, i fino se ona otvori, ka'e, slaba plata blablablaaaaaaa :ljut pa otac te yebo, zasto su vam pacijenti, jadni, krivi? ...idi yebi direktora, strajkuj, promijeni posao, digni strajk-ja cu prva doci i stati uz tebe!
zamisli ovo...krenes u grad, pozoves taksi i taksista te pukne po ustima, jer slabo zaradjuje.
izadjes u trgovinu da kupis malo vode...da dodjes sebi, pukne ti prodavacica preko usiju, jer slabo zaradjuje.
odes u apoteku traziti nesto za smirenje, a apotekarka ti glavom razbije arkadu, jer slabo zaradjuje.
dodjes kuci u flasterima.
bolje je ne ici nigdje iz kuce.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 04 Nov 2022, 20:31

...da, bolesno! ...od svega toga sto si nabroj'o, najnehumanije je kad bolestan covjek ocekuje pomoc od onog, od koga bi i trebao, a dobijes ovako nesto! ...ljudi se pretvaraju u neljude "kosmickom brzinom.
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10203
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 8338 times
Been thanked: 8712 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by immuno » 04 Nov 2022, 20:37

Veca wrote: 03 Nov 2022, 17:27 ...immuno, kad god se sta desi spominje mater! ...pa yebem ti vise tu mater, da yebem! ...sigurno im mater nije govorila da to rade, ubijaju, masakriraju, siluju itd. ...Tita ti, ne spominji vise mater kad se tako nesto dogodi, hoce nesto da mi bude!

...snimaju? ...jedino "dobro u tom zlu, inace se ne bi doznalo!

...ja kad sam, onomad, bila u bolnici i na forumu iznijela kako su se sestrice ponasale, slabo ko je vjerov'o, pa ko bi se otpustio iz bolnice 9ti dan, nakon komplicirane i teske operacije srca?! ...jos mi dosli da im potpisem da idem na rh, da zarade jos dvadesetak iljada ojrica :ljut :stop MRRRRRS, odoh svojoj kuci, pa ako cu umrijeti, dos'o moj dan, nek' umrem! ...jako je ponizavajuce i neljudski kako se sestre ponasaju ! ...ja sam im u oci rekla da se stide i apelirala na savjest, poslje se izvinula, ma, MRRRS!
...ako odem u dom (nedomibogomolimgadaumremnabrzakainanogama) daj boze da da bar minutu budem svjesna, ned'o im bogo, ja bih to sve zbola, pa i bolesna! ...ne znam, kako bi ih nazvala!
Ovim ti zelim dati do znanja da sam procitala tvoj post...
Odgovoriti nezelim.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 04 Nov 2022, 20:49

Hvala! ...i nemoj!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5814 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Duminjo » 04 Nov 2022, 21:05

Ministarstvo finansija Kosova objavilo je danas da je pomenutom domu za stara lica oduzeta licenca. Kako navode, obavljena je istraga, a zaposleni su ispitani.
“Jedinica za inspekcijske poslove socijalne službe izvršila je neposredan uviđaj na licu mjesta, kao i intervjuisanje osoblja centra i svjedoka. Zaključak inspekcijskog izvještaja dostavljen je danas Komisiji za licenciranje, koja je održala hitnu sednicu na kojoj je donijeta odluka o oduzimanju dozvole za pružanje socijalnih usluga subjektu ‘Orenda’. Prema odluci Komisije, predmetni subjekat je dužan da u roku od 24 sata o odluci obavijesti porodice stanara, a do 7. novembra dužan je da dostavi licencu i zatvori djelatnost pružanja usluga socijalne zaštite”, saopšteno je.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84577
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16655 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Fuddo » 04 Nov 2022, 21:06

Ne vidi se video
Izbrisao ga youtube
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Lavlje_srce » 04 Nov 2022, 21:17

Duminjo wrote: 04 Nov 2022, 21:05 Ministarstvo finansija Kosova objavilo je danas da je pomenutom domu za stara lica oduzeta licenca. Kako navode, obavljena je istraga, a zaposleni su ispitani.
“Jedinica za inspekcijske poslove socijalne službe izvršila je neposredan uviđaj na licu mjesta, kao i intervjuisanje osoblja centra i svjedoka. Zaključak inspekcijskog izvještaja dostavljen je danas Komisiji za licenciranje, koja je održala hitnu sednicu na kojoj je donijeta odluka o oduzimanju dozvole za pružanje socijalnih usluga subjektu ‘Orenda’. Prema odluci Komisije, predmetni subjekat je dužan da u roku od 24 sata o odluci obavijesti porodice stanara, a do 7. novembra dužan je da dostavi licencu i zatvori djelatnost pružanja usluga socijalne zaštite”, saopšteno je.
Svaka cast, bravo Kosovo! Ove rospije dobile po mjesec zatvora, Dom zatvoren. Nece im vise nikad pasti na pamet da ucine nesto ove vrste, ni one, ni slicne njima!

Kod nas bi se proces razvukao na 5 godina i na kraju se nista ne bi desilo.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 04 Nov 2022, 21:18

To je drzava! :djed ...nadam se da ce to biti pouka, drugima!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5814 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Duminjo » 04 Nov 2022, 21:53

Veca wrote: 04 Nov 2022, 21:18 To je drzava! :djed ...nadam se da ce to biti pouka, drugima!
Ovo je marketing

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Rum » 04 Nov 2022, 22:01

Nema tu sta za bravo, ovo se u normalnim drzavama ne desava u africi da ali u evropskoj drzavi je za plakanje
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests