Koliko je ko spreman da brani svoju zemlju?

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by HAVANA » 14 Jan 2022, 11:00

Slucajno kako ovo gledah naleti da je i davorin popovic baco srpsku djecu lavovima,kako lukovicu rekose :plavi

https://balkans.aljazeera.net/blogs/201 ... voje-ubice
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 11:59

MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 07:02
Naseef Mushroom wrote: 14 Jan 2022, 00:43
A smije li se tako isto uzvratiti i reći da ih napada samo zato što se zovu Edin i Halid? Ili je to spinovanje rezervisano samo kada Bošnjak kritikuje Nebošnjaka dok npr. jedan Josip može o Dini i Halidu svašta govoriti a da se ne sumnja da ima iste skrivene namjere?

Ne kažem uopšte da je kod Josipa tako ali kada već koristis tu logiku je li Josip imun i zaštićen od toga dok jedan Nazif nije?
To sam napisao jer sam znao da neces izdrzati, a da nesto tako ne kazes 😁

Sto ne bi moglo i obrnuto? Ali jok treba to prikazati kao da FGR skida gace Josipima, Vojinima i drugim dok pljuju iskljucivo Bosnje. Iako ovo nisi napisao znam da o tome mislis 😁

Tacno ste kao pokvarena ploca.
Šta si znao? Pa tvoj post je bio prvi na ovoj temi, niko osim tebe nije ništa jos napisao, znači nisi toj temi dao uopšte šansu nego si okrenuo u tom smjeru pa ćes se poslije buniti što je tema krenula baš u tom smjeru (jer je Josip) ali eto rado ću se upecati na to da bi diskusija bila interesantnija :oo

Ako se ne smije odbrusiti Josipu ili Mladenu jer će se odmah okriviti ta osoba da mu ie problem njihovo ime omda možemo i Josipa i Mladena okriviti da su nacionalisti jer su njihove kritike vezane samo za današnje većinski bošnjačko Sarajevo. Tvoja sopstvena logika.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 12:00

Mani lafine. Da nisam ništa napisao tvoj bi bio prvi upravo u tom svjetlu, ali sam te preduhitrio :oo

Nije to moja sopstvena logika. To su tvoje konstrukcije kao inače.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 12:03

MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 12:00 Mani lafine. Da nisam ništa napisao tvoj bi bio prvi upravo u tom svjetlu, ali sam te preduhitrio :oo
Pa onda fino sačekaš i imas me "u šaci", ovako samo ispadaš neki FGRovac sa mazohističkim nagonima jer nisi mogao sačekati da neko napiše da je njegov najveći problem jer je Josip i želi da diskusija krene u tom smjeru.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 12:09

Naseef Mushroom wrote: 14 Jan 2022, 12:03
MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 12:00 Mani lafine. Da nisam ništa napisao tvoj bi bio prvi upravo u tom svjetlu, ali sam te preduhitrio :oo
Pa onda fino sačekaš i imas me "u šaci", ovako samo ispadaš neki FGRovac sa mazohističkim nagonima jer nisi mogao sačekati da neko napiše da je njegov najveći problem jer je Josip i želi da diskusija krene u tom smjeru.
Podlo od mene nema sta :DD
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 12:34

MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 12:09
Naseef Mushroom wrote: 14 Jan 2022, 12:03
Pa onda fino sačekaš i imas me "u šaci", ovako samo ispadaš neki FGRovac sa mazohističkim nagonima jer nisi mogao sačekati da neko napiše da je njegov najveći problem jer je Josip i želi da diskusija krene u tom smjeru.
Podlo od mene nema sta :DD
Evo recimo da smo Amerikanci, da je ovo američki forum a da je Josip crnac, ja napišem da sumnjam da je Josip kriminalac a ti odgovoriš da mi on smeta samo jer je crnac.
Ja ti na to postavim slike i videa o njegovim kriminalnim radnjama i dokažem da nije do toga što je crnac.
Ukratko, postavio sam slike i videa gdje hvali Kusturicu i Dodika (ako u Bosni i Hercegovini postoji razum zove se Dodik) i to ne Kusturicu 1991. i Dodika 1998.,
krivi Bošnjaka Lagumdžiju što je Dodik četnicki nacionalista a ne Dodika kao što krive Harisa sto je Dodik takav.

Pokojni Vlastimir Mijović, Željko Komšić, Ivo Komšić, dr. Stevanović, Stjepan Kljuić, Milan Dunović i ostale gromade a ti našao kod ovoga prelivode i Dodikovog ahbaba (dok ga ovaj nije odjebao pa glumi opet da je bosanski glas razuma) pitati je li problem što se drugačije zove?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 12:34

O jbt jesi emocionalno trigerovan.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by HAVANA » 14 Jan 2022, 12:35

Hurija wrote: 14 Jan 2022, 07:31 Čojek od sistema sto bi narod rekao "Ovaj ni u zahodu nebi ostao gladan,.
Moze malo pojasnjenje ziva bila posto je covjek frontalni kokuz, u sistemu nikakvom nije, prosio je za lijecenje, ne znam kako je ziv ikako. Cudan ti taj sistem i priviligeje.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by HAVANA » 14 Jan 2022, 12:36

Znaci i josip je cetnik i dodikov. Pu jebo mater. :ljut
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 12:37

Hurija je tom recenicom najbolje sebe opisala, a toga nije ni svjesna sto je najtuznije.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by HAVANA » 14 Jan 2022, 12:38

E cuj ni u hali nije gladan. :ha
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by The 51st State » 14 Jan 2022, 12:40

HAVANA wrote: 14 Jan 2022, 12:36 Znaci i josip je cetnik i dodikov. Pu jebo mater. :ljut
nije ali nije ni on imun na oportunizam, koketiro je on sa dodikom kako gljiva rece, mislim daleko je od nekog moralnog hajgraunda u politickom smislu da moze pametovati o tome bez da mu se nema sta prigovarati.
meni licno ne smeta sto drobi jer i u toj drljavini o politici izadje na vidjelo glumacki talenat i harizma koju i ovako oronuo ima.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 13:14

MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 12:34 O jbt jesi emocionalno trigerovan.
Jesam emocionalno trigerovan kada jedan velikan Mustafa Nadarević ne može nakon smrti u Banjaluci ni ulicu dobiti a Sarajevo (kao i svi većinsko bošnjacki gradovi) sačuvao je ljudskost i multikulturu i svi Nebošnjaci, pogotovo umjetnici, su nastavili normalno raditi u tim gradovima. Poredi onda to sa gradovima koji danas pripadaju entitetu rs i kakav je status Nesrba, od umjetnika do obicnog naroda i onda ovaj oportunista izjavi ovo
Sarajevo u kojem je proveo najveći deo svog života i u kojem i trenutno živi on ne smatra multietničkim gradom, već je to „mesto mržnje, nepodnošenja, neprincipijelne većine i svega onoga što podrazumeva loš život u njemu”. Ne bi, uveren je on, „bila ništa bolja situacija ni kad bi ovde bili samo Srbi, ili samo Hrvati”.
Neda Ukraden kakva god bila i koliko god ne bila u pravu je odmah na početku izjavila "Da sam ostala u Sarajevu kčerka bi mi morala nositi dimije", dokle će svi ti Josipi, Sanje, Jergovići, Tife, Bačanovići vise srati po Sarajevu kao fašistickom i punom mržnje nakon što su baš u tom strašnom Sarajevu izvukli maksimum? :bua

I hajd ne budi emocionalno trigerovandje se decenijama vrši propaganda sa svih strana :cudi
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 13:26

HAVANA wrote: 14 Jan 2022, 12:36 Znaci i josip je cetnik i dodikov. Pu jebo mater. :ljut
Jesam li ja montirao snimak sa njim, Dodikim i Kusturicom i sinhronizovao ga (i taj snimak je samo jedan primjer)?
Pa jednog velikog gospodina prof. dr. Mirsada Hadžikadića su samo zato jer je se sastao sa reisom i dao izjavu vezanu za odbranu države koja se podudara sa izjavom Bakira Izetbegovića proglasili SDA igračem i ukaljali mu ugled a ovoga treba sad braniti iako ne može biti jasniji dokaz da uživa u društvu Dodika i Kusturice?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Naseef Mushroom » 14 Jan 2022, 13:30

HAVANA wrote: 14 Jan 2022, 12:35
Hurija wrote: 14 Jan 2022, 07:31 Čojek od sistema sto bi narod rekao "Ovaj ni u zahodu nebi ostao gladan,.
Moze malo pojasnjenje ziva bila posto je covjek frontalni kokuz, u sistemu nikakvom nije, prosio je za lijecenje, ne znam kako je ziv ikako. Cudan ti taj sistem i priviligeje.
Može se biti oportunista a i dalje kokuz npr. ako si oportunista a stalno igraš na pogrešnu kartu ili ako mijenjaš dresove ali te taj tim neće.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Hurija » 14 Jan 2022, 13:44

Primitivni seljacki humor ,čojek iz lafa naroda ,puna mu usta Bosne klinac patriota .

Dobar je Josip za promociju FGR-a,vidim nekima su mašala kad se on spomene puna usta .
Last edited by Hurija on 14 Jan 2022, 14:34, edited 1 time in total.
Ostalo je cutanje.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by insomnia » 14 Jan 2022, 13:59

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Krokodil Behko » 14 Jan 2022, 14:00

HAVANA wrote: 14 Jan 2022, 12:36 Znaci i josip je cetnik i dodikov. Pu jebo mater. :ljut

Većko nije on baco srpsku djecu lavovima?
online

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 14:20

Naseef Mushroom wrote: 14 Jan 2022, 13:14
MarlboroGold wrote: 14 Jan 2022, 12:34 O jbt jesi emocionalno trigerovan.
Jesam emocionalno trigerovan kada jedan velikan Mustafa Nadarević ne može nakon smrti u Banjaluci ni ulicu dobiti a Sarajevo (kao i svi većinsko bošnjacki gradovi) sačuvao je ljudskost i multikulturu i svi Nebošnjaci, pogotovo umjetnici, su nastavili normalno raditi u tim gradovima. Poredi onda to sa gradovima koji danas pripadaju entitetu rs i kakav je status Nesrba, od umjetnika do obicnog naroda i onda ovaj oportunista izjavi ovo
Sarajevo u kojem je proveo najveći deo svog života i u kojem i trenutno živi on ne smatra multietničkim gradom, već je to „mesto mržnje, nepodnošenja, neprincipijelne većine i svega onoga što podrazumeva loš život u njemu”. Ne bi, uveren je on, „bila ništa bolja situacija ni kad bi ovde bili samo Srbi, ili samo Hrvati”.
Neda Ukraden kakva god bila i koliko god ne bila u pravu je odmah na početku izjavila "Da sam ostala u Sarajevu kčerka bi mi morala nositi dimije", dokle će svi ti Josipi, Sanje, Jergovići, Tife, Bačanovići vise srati po Sarajevu kao fašistickom i punom mržnje nakon što su baš u tom strašnom Sarajevu izvukli maksimum? :bua

I hajd ne budi emocionalno trigerovandje se decenijama vrši propaganda sa svih strana :cudi
Zato što ti ljudi pamte neka druga vremena u Sarajevu. To su isti oni koji su maksimalno Fortu podržali u njegovim izjavama za seljake i slično.
Jbg ne mogu se ljudi pomiriti da to nisu više ta vremena, jer ih to muči. Jebe se njima kakva je situacija u Banja Luci, jer ih za nju ništa ne veže i to je vrlo jednostavno. Upravo zato nema svrhe okretati priču na Banja Luku jer ona nije tema, već Sarajevo.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42927
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14154 times
Been thanked: 12734 times
Status: Online

Re: Josip Pejaković: Svako jutro kunem sebe što sam '92. zvao narod da brani ovu Bosnu koju danas živim

Post by Masamune » 14 Jan 2022, 14:21

Isto tako je i činjenica da je Sarajevo postepeno nakon rata pretvarano u begovat, ali i dalje ima jakog odupiranja tome.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests